Şimdi Ara

SAMSUNG CLP-315 TONER DOLUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
23.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar samsung clp-315 renkli lazer printer almayı düşünüyordum ancak bu yazıcının toner dolumu ile ilgili endişelerim var. Bu yazıcıdan kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi ?
    Toner leri doldurulabiliyor mu ? ve nerede dolduruluyor ?

• samsung clp 300 modelinin toner kartuşunu başarılı bir şekilde doldurttum ama samsung clp 315 aynımıdır bilmiyorum

www.istanbuldolum.com ara bi sor istersen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Us-Tura-Kemal

samsung clp 300 modelinin toner kartuşunu başarılı bir şekilde doldurttum ama samsung clp 315 aynımıdır bilmiyorum

www.istanbuldolum.com ara bi sor istersen..
    selam clp 315 lerin dolumuda mümkün gönül rahatlığıyla alabilirsisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: babakanki

Alıntıları Göster
    Bende alıcam ama istanbuldolum sitesinde yazmıyor bu kartuş ve bakındaım biraz hiçbir yerde yazmıyor dolum olduğu şüphelendim bende :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: babakanki

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: babakanki

bundan emin misin dostum ? eğer öyleyse nerde olduğunu söyleyebilir misin ? tr ye giren çiplerin başarısız olduğunu duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiZoFreNn

quote:

bundan emin misin dostum ? eğer öyleyse nerde olduğunu söyleyebilir misin ? tr ye giren çiplerin başarısız olduğunu duymuştum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SiZoFreNn

quote:

bende bu soruya cevap bekliyorum

• arkadaşlar ben izmirdeyim clp 315 aldım.toner bitti ama ne dolduran yer var nede chip var.almanızı tavsiye etmiyorum.ben mağdur oldum sizde olmayın.çavuş bu arada dolduran yer nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karal2511

arkadaşlar ben izmirdeyim clp 315 aldım.toner bitti ama ne dolduran yer var nede chip var.almanızı tavsiye etmiyorum.ben mağdur oldum sizde olmayın.çavuş bu arada dolduran yer nerede?
    ee dolduran yoksa çip yoksa
    siz de orjinal alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmustafa06

ee dolduran yoksa çip yoksa
    siz de orjinal alın

Alıntıları Göster
    bu yazıcı yeni olduğu için şu anda piyasada chip mevcut değil orjinal tozun 1 tanesi 6 eu cıvarı fakat ben printpen 15615-16-17 hp tozuyla dolumunu yaptım cıktısı temiz ve sorunsuz fakat chip değişimi olmadığı için yazıcı üzerindeki tüm ledler hatada yani kırmızı konumda yazarken kartuş bitik diye hata veriyor tamam'ı tıklayınca yazmaya devam ediyor....tonerin dolumu ise cok basit yan tarafta bulunan 2 vidayı söküyoruz altında bir kapak var onu açtıp dolumunu rahatça yapıyoruz...saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: liderkom

bu yazıcı yeni olduğu için şu anda piyasada chip mevcut değil orjinal tozun 1 tanesi 6 eu cıvarı fakat ben printpen 15615-16-17 hp tozuyla dolumunu yaptım cıktısı temiz ve sorunsuz fakat chip değişimi olmadığı için yazıcı üzerindeki tüm ledler hatada yani kırmızı konumda yazarken kartuş bitik diye hata veriyor tamam'ı tıklayınca yazmaya devam ediyor....tonerin dolumu ise cok basit yan tarafta bulunan 2 vidayı söküyoruz altında bir kapak var onu açtıp dolumunu rahatça yapıyoruz...saygılar

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: liderkom

arkadaslar dolumun nasıl yapıldıgını resimli olarak anlatabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: liderkom

Alıntıları Göster
    mondschein66 kardeşim toner tozunun farkı yokmu.orjinaline yakınmı.birde chip değiştirmesede çıkıyo dedin.sorun yaşamayız değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

quote:

Orjinalden alıntı: liderkom

arkadaslar dolumun nasıl yapıldıgını resimli olarak anlatabilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    mondschein66 dostum bunda atık toner nerede?yada makinadamı toplanıyo?nerden bulurum?

• quote:

mondschein66 kardeşim toner tozunun farkı yokmu.orjinaline yakınmı.birde chip değiştirmesede çıkıyo dedin.sorun yaşamayız değilmi?

Alıntıları Göster
    liderkom bilgilerin için teşekkürler denicem.
  • quote:

liderkom bilgilerin için teşekkürler denicem.

Alıntıları Göster
    atık haznesi makıne kapagıı actıgınızda sol tarafta beyaz bi kap var odur onu cıkartıp cope doke bılırsınız dolumuda mevcuttur chipler piyasada suanda www.kartuskocaeli.com site yapım aşamasında ama iletişm bilgilerinden ulaşabılırsınız

• Bu yazıcının Tonerleri Dolum yapılıyor ve Chip yerine makinaya takılan bir chip le birdaha chip istemiyor
    bunun içinwww.sarfdunyasi.com sitesine bakarsanız açıklama yazıyor veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.sarfdunyasi.com/pinfo.asp?pid=4390
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarfdünyası

Bu yazıcının Tonerleri Dolum yapılıyor ve Chip yerine makinaya takılan bir chip le birdaha chip istemiyor
    bunun içinwww.sarfdunyasi.com sitesine bakarsanız açıklama yazıyor veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.sarfdunyasi.com/pinfo.asp?pid=4390
    CLP-315 için daha erken
    henüz satın almayın derim.

bulabiliyorsanız , CLP-300 tercih edin
    ya da EPSON ACULASER C1100

• quote:

Orijinalden alıntı: ofismarkartuş

CLP-315 için daha erken
    henüz satın almayın derim.

bulabiliyorsanız , CLP-300 tercih edin
    ya da EPSON ACULASER C1100

Alıntıları Göster
    http://www.tonerdolummerkezi.com/386/SAMSUNG+CLP+315+(CLP315)+SAMSUNG+CLX+3170+(CLX3170)+SAMSUNG+CLX+3175+(CLX3175)+SAMSUNG+CLP+310+(CLP310)+RENKLİ+TONER+DOLUMU_.002

• quote:

Orijinalden alıntı: baysimon

http://www.tonerdolummerkezi.com/386/SAMSUNG+CLP+315+(CLP315)+SAMSUNG+CLX+3170+(CLX3170)+SAMSUNG+CLX+3175+(CLX3175)+SAMSUNG+CLP+310+(CLP310)+RENKLİ+TONER+DOLUMU_.002

Alıntıları Göster
    aklima ciddi olarak bi durum takilmis halde ve pek karar veremiyorm.

sorunum şu: ben renkli laser yazici almayi düşünüyorum fakat henüz ne alacağima karar veremediğim için beklemede kaldi. almak istediğim yazicinin renkli çıktısının kaliteli olmasi ve maliyetlerini aza indirebilmek adina dolum yapilabilecek ve sonrasi içinde sorun çıkarmayacak sağlam birşey olmasini istiyorum.

bunun için yaptiğim araştırma neticesinde samsung clp-315 ile canon lbp-5050 veya canon-lbp 5000 arasinda kaldim belki samsung clp-310 da olabilir. hp niye düşünmedin diye sorarsaniz hem renkli çıktısı kaliteli değil hemde toner masraflari çok pahali. samsung clp-315 modelinin toner ücreti renkliler 51$+kdv siyah 57$+kdv şeklinde makinenin kendisi de 350-400 ytl (kdv dahil) arasi deişmekte. canonla arasinda pek ciddi fiyat farklari bulunmamakla birlikte resmine bakarsaniz canonun çok ciddi boyut farkinin oldugunu gorursunuz. canonun tonerlerinin ise daha büyük oldugunu ve daha çok baski yaptigini soylemişti bimeksteki arkadas. samsungun cipten dolayi dolum yapilamadigini yada dolum icin yeni cip gerekli oldugunu oysa canonda boyle bir problem olmadigini duydum. ne kadar dogru bilemiyorm.

bana bu konuda bir yardimci olabilirseniz sevinirm. sizce hangi modeli almaliyim ? yada hangisi dogru secim olur kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: pixomaniac

aklima ciddi olarak bi durum takilmis halde ve pek karar veremiyorm.

sorunum şu: ben renkli laser yazici almayi düşünüyorum fakat henüz ne alacağima karar veremediğim için beklemede kaldi. almak istediğim yazicinin renkli çıktısının kaliteli olmasi ve maliyetlerini aza indirebilmek adina dolum yapilabilecek ve sonrasi içinde sorun çıkarmayacak sağlam birşey olmasini istiyorum.

bunun için yaptiğim araştırma neticesinde samsung clp-315 ile canon lbp-5050 veya canon-lbp 5000 arasinda kaldim belki samsung clp-310 da olabilir. hp niye düşünmedin diye sorarsaniz hem renkli çıktısı kaliteli değil hemde toner masraflari çok pahali. samsung clp-315 modelinin toner ücreti renkliler 51$+kdv siyah 57$+kdv şeklinde makinenin kendisi de 350-400 ytl (kdv dahil) arasi deişmekte. canonla arasinda pek ciddi fiyat farklari bulunmamakla birlikte resmine bakarsaniz canonun çok ciddi boyut farkinin oldugunu gorursunuz. canonun tonerlerinin ise daha büyük oldugunu ve daha çok baski yaptigini soylemişti bimeksteki arkadas. samsungun cipten dolayi dolum yapilamadigini yada dolum icin yeni cip gerekli oldugunu oysa canonda boyle bir problem olmadigini duydum. ne kadar dogru bilemiyorm.

bana bu konuda bir yardimci olabilirseniz sevinirm. sizce hangi modeli almaliyim ? yada hangisi dogru secim olur kolay gelsin...

Alıntıları Göster
    ayrica benim asil istedigim fotograf kalitesinde renkli cikti alabilmek. cunku modellerin ciktilarini alacagim renkler ve cikti net olmasi lazim. her seferinde bilmem nereye kadar gidip ciktiya bi dolu para vermekten sıkıldım. daha once canon mp510 vardi fakat baski kafasi arizali ve deisimi hem zor hem de makine kadar fiyati var.

• arkadaşlar bi süre önce bende almıştım samsung clp 315 toneride dolumuda var özellikle dolumu orjinalinin aynısı chip bir kere takılıyo bir daha chip istemiyo.izmirde bulunan arkadaşlar için öneririm çankayada bir işyeri var hem chip takıyo hemde dolumunu yapıyo ayrıca teknik servis ama mükemmel bi işciliği var sorun yaşamazsınız.yapan arkadaşın adı DOĞAN bertar bilgisayarda çalışıyo.telefonuda 4897285.bi sorun olursa yazın arkadaşlar elimden gelen yardım için hazırım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.