Şimdi Ara

Samsung Galaxy S (GT-I9000) sorunları ve arızaları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
3
Favori
157.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seffy

quote:

Orijinalden alıntı: Duna

quote:

Arkadaşlar forumu taradım sorunumla ilgili bişey bulamadım. Biri yardım ederse sevinirim.

Kiesi pcye kurdum (xp) bağlantıyı kies olarak seçtim ama bağlantılı kuruluyo diyo bi türlü bağlanmıyo. Ayrıca telefonu pcye taktığım anda wireless bağlantı kopuyo. Kaç kez denedim sonuç aynı. İşin içinden çıkamadım :(((

ayarlar-telefon hakkında-usb ayarları-bağlanırken sor seçeneği ile tekrar dener misiniz. telefonu usbden bağladığınızda ne yapmak istediğinizi soracak bundan sonra.

Teşekkürler :)) Cihazı yedeklemeyle ilgili önerebileceğiniz bi yol var mı?

bende daha yeni yeni alışıyorum hocam. az önce jm8 versiyona geçtim. 16 gb microsd kartımı yerleştirdim. android marketin keyfini sürüyordum :) oh be valla şimdi içim ısındı şu alete :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar forumu taradım sorunumla ilgili bişey bulamadım. Biri yardım ederse sevinirim.

Kiesi pcye kurdum (xp) bağlantıyı kies olarak seçtim ama bağlantılı kuruluyo diyo bi türlü bağlanmıyo. Ayrıca telefonu pcye taktığım anda wireless bağlantı kopuyo. Kaç kez denedim sonuç aynı. İşin içinden çıkamadım :(((

ayarlar-telefon hakkında-usb ayarları-bağlanırken sor seçeneği ile tekrar dener misiniz. telefonu usbden bağladığınızda ne yapmak istediğinizi soracak bundan sonra.

bende daha yeni yeni alışıyorum hocam. az önce jm8 versiyona geçtim. 16 gb microsd kartımı yerleştirdim. android marketin keyfini sürüyordum :) oh be valla şimdi içim ısındı şu alete :)

ben bu konularda pek tecrübeli değilim kusura bakma. Kiesden güncelleme yapmakyı basitce söylersen sevinirim...

• telefonu zor alırım , n79 a devam...

aklıma ilk omnia geliyor valla...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben froyo+lagfix uyguladım ama telefon sürekli donuyor. froyo'yu beğenmedim açıkcası.
    Ben de JM8'e geçmek istiyorum ama JPH'den JM8'e nasıl dönülecek bir türlü öğrenemedim

• @Foxmulder froyo dan JM8 e geçiş yolunu öğrenirsen burdan paylaşır mısın? Aynı durumdayım. JPH sürümünde özellikle web browserda klavye çok geç çıkıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben bu konularda pek tecrübeli değilim kusura bakma. Kiesden güncelleme yapmakyı basitce söylersen sevinirim...

Arkadaşlar yazılımı yükselt dediğimde yükseltilemez diyo ve ben çok iyi anlamadığım için işin içinden çıkamadım. Yokmu kiesle ilgili bilgi verebilecek biri?

• Arkadaşlar 3 tuş olayını çözdüm fakat yeni bir versyon yüklerken tel kapandı hiç açmıyor ekranda hiçbir hareket yok simsiyah hiçbir tuş 3 lü kombinasyon dahil bir cvp vermiyor bu gün turkcell e bıraktım telpa servise göndereceklerini söylediler. nasıl oldu dediklerinde kendi kendine kapandı dedim bakalım sonuç ne olacak yazılımsal değişiklikte garanti kapsamı dışına çıkarır cihazı diyorlar. Böyle bir durum olursa sonuna kadar savaşmaya kararlıyım bir arkadaşımızın dediği gibi Ferrari satıyoruz diyorlar motoru yok. Android marketi kullanamayacaksam netteki işlemlerimde wifi benden izin almadan kapanacaksa bu bir rezilliktir. Ne anlamı kalır programsız akıllı telefon amaç alo demekse Ericsonun 728 leri vardı onlardan alalım 5 liraya satılıyo bu 1600 Tl. Telefonu alalı 4 gün oldu bu gün serviste, gelsin ilk iş yeniden deniycem kısıtlamasız bir rom yüklemeyi. Olmadı atarım çöpe daha iyi..... Kafa şişirdiysem özür dilerim herkeze saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon0x

@Foxmulder froyo dan JM8 e geçiş yolunu öğrenirsen burdan paylaşır mısın? Aynı durumdayım. JPH sürümünde özellikle web browserda klavye çok geç çıkıyor.

Tabiki bilgi veririm sana da
  • 3 tuş problemini çözen ve JM8 yükleyen arkadaşlar Lütfen Herkesin anlayacağı bir dilde madde madde anlatırlarsanız sevinirim...forumu baştan aşağı izledim herşey parça parça , birleştirelim derken telefonu kilitlemeyelim sonra ,Gerçi benim tel hala serviste onarılmadan iade ediyorlar....Başka kimse mağdur olmasın bari..
  • arkadaşlar galaxy s de yasaklanan sitelere girmek için proxy ayarlarını nereden değiştiriyoruz ? arattım ama bulamadım eğer yazılmışsa kusura bakmayın
  • Yaw arkadaşlar çıldırmak üzereyim kies telefonu görmüyodu Duna arkadaşın sayesinde problemi çözmüştüm. Kies güncelleme yaptı şimdi ne denediysem olmuyo. lütfen yardım eder misiniz?
  • (http://www.multiupload.com/Z1CXMHUTM2) Nasıl yapılacağı ve gerekli dosyalar içerisinde.

quote:

Orijinalden alıntı: aydındoruk

3 tuş problemini çözen ve JM8 yükleyen arkadaşlar Lütfen Herkesin anlayacağı bir dilde madde madde anlatırlarsanız sevinirim...forumu baştan aşağı izledim herşey parça parça , birleştirelim derken telefonu kilitlemeyelim sonra ,Gerçi benim tel hala serviste onarılmadan iade ediyorlar....Başka kimse mağdur olmasın bari..
  • iphone 4 e dönücez.bu gidişle uygulama olayı bence önemli.
  • bugün samsung türkiye'den aradılar ve üç tuşun özellikle kapalı olduğunu, bu tuşun sadece programcı kişilere özel olduğunu, gerek duymayacağımızı v.s. anlattı. tabi tabi haklısınız deyip kapattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxMulder

bugün samsung türkiye'den aradılar ve üç tuşun özellikle kapalı olduğunu, bu tuşun sadece programcı kişilere özel olduğunu, gerek duymayacağımızı v.s. anlattı. tabi tabi haklısınız deyip kapattım

• quote:

Orijinalden alıntı: Biohazard

quote:

Orijinalden alıntı: FoxMulder

bugün samsung türkiye'den aradılar ve üç tuşun özellikle kapalı olduğunu, bu tuşun sadece programcı kişilere özel olduğunu, gerek duymayacağımızı v.s. anlattı. tabi tabi haklısınız deyip kapattım

şu kullanıcıları niye böyle aptal sanıyor bu üreticiler ben onu anlamıyorum. kendilerini komik duruma düşürüyorlar ama farkında bile değiller. insan biraz forum filan gezer tüketicinin nabzını tutar bir bakar bu adamlar zamsalakmı yoksa her olaya saldıran kurtmu diye

• quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

(http://www.multiupload.com/Z1CXMHUTM2) Nasıl yapılacağı ve gerekli dosyalar içerisinde.

quote:

Orijinalden alıntı: aydındoruk

3 tuş problemini çözen ve JM8 yükleyen arkadaşlar Lütfen Herkesin anlayacağı bir dilde madde madde anlatırlarsanız sevinirim...forumu baştan aşağı izledim herşey parça parça , birleştirelim derken telefonu kilitlemeyelim sonra ,Gerçi benim tel hala serviste onarılmadan iade ediyorlar....Başka kimse mağdur olmasın bari..

bilgi için çok teşekkürler. bu yöntemi JPH'den downgrade yapmak için de kullanabilir miyiz?
  • Şirket maillerinde karakter sorunu yaşıyorum. Neden olabilir sizce? Froyo yüklü bende.

• JM8 ya da Froyo yükleyen arkadaşlar. Türkçe dil ya da Türkçe kılavye konusunda eksiklik ya da sorun yaşıyormuyuz?
  • quote:

bakalım... yarın cihazı elimize alınca anlayacağız ne olduğunu. ama turkcell böyle bir rom hazırladıysa tüm servislere dağıtmıştır. yine iğrenç turkcell melodisiyle açılacak telefon :)

fakat asıl benim merak ettiğim yüklemeyi nasıl yaptılar. (tabii yükleme yaptılarsa) çünkü 3 tuş çalışmıyordu. demek ki servisin elinde, telefonu açık olmasa da, flashlayabilen bir cihaz var :) arka kapağı kaldırınca altında böle minik bir soket var. sanırım oradan yapılıyor bu işler :) hemen yarın olsunda kavuşayım telefonuma :) elime alır almaz telefonu 3 tuşa basılı tutup açacağım valla. :) bakalım download mode'a girecek mi :)

Buna birşey yazmak istedim. Tabiki telefon çalışmasa bile flash atan bir cihaz var. Yoksa güncelleme sırasında giden ve geri gelmeyen Nokia,Samsun v.b yi nasıl açıyorlar sanıyorsunuz? Yani bu 3 yuş dediğiniz olayla ilgisi yok. O sadece kısa yoldan telefonu kurtarmak için.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.