Şimdi Ara

Sanayi ustaları adamı çıldırtır........ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
8.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

Orijinalden alıntı: idemo

quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Bu arada özellikle gözlemlediğim, her marka-modelde neredeyse hiçbir yetkili servisin parça boyayı adam gibi yapamaması...

Araçlar hep iki farklı renkle çıkıyorlar.
    Ve genelde salakların savunması "abi o yeni boya olduğu için öyle, bi süre güneşi görünce düzelir".
    Biraz zor düzelir...
    Bilmeyeni kekliyorlar tabi...

Hiçbirinde adam gibi boyacı olmaz mı ya?

bu konuda çok haklısınız.

Ben daha paraya kıyanımızı görmedim... Adam akıllı yerlere değil en ucuza yapana gidiyoruz.. Hoş pahalısıda adam akıllı yapmıyo yediğin kazıkla kalıyosun ya neyse... Genel olarak katılıyorum bu fikre...

ben buna katılmıyorum. en ucuzuna değil en iyi nerede yaptırırsam oraya gidiyorum. ama aynı işe daha fazla para ödemek de istemem

• Gecenlerde bizim trafic arza yapti arac 90 km hizi gecince on sag tekerin ordan ses geliyor neyse bende araci bizim burda reno cetas var oraya goturdum usta inceledi abi aks degiscek dedi bende kaca olur dedim kdv iscilik v.s dahil 1600 tl olur dedi bende sonra bakariz dedim
    Araci ikitelli oto sanayinde bulunan boch car servise goturdum porya bilyesi dagilmis ondan dedi degisin dedim 200 tl tuttu ben sahsem aracin garantisi bitince asla yetkili servise gitmiyorum
  • VOLVO özel servisi MASLAK sanayii de fren ABS beyin ayarı istiyor dedi 300TL istedi.Viking ismi..
    sonradan fark ettim 7gün sonra adam sökmemiş bile ABS beynini..
    sonra EVO dedi ki ki 6-7 ay devamlı gittim fren devamlı hava yapıyormuş neden peki? çözüm sundu mu hayır...sanayii de frenci ustaya gittim sinirli şekilde adam fren ana silindirini değiştirdi sorun çözüldü..VOLVO nuz varsa asla VOLVO servisine gitmeyin
  • Abi millet o kadar mağdur ediliyor ama bu şerefsiz olan sanayi ustalarını devlet hiç mi denetlemiyor ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.