Şimdi Ara

satılık clio tek kapı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun süreli gitgellerden sonra arabamı satmaya karar verdim

2000 model clio sport tek kapı,90binde 1.6 16 valve(110 hp),klima,yol bilgisayarı,çelik jantlar,sis farları,4 airbag,deri direksiyon,vites,şu ayarı bu ayarı galerici tabiriyle full+full ,jsv egzost. rengi sedef siyah, ,bakımlarını yeni yaptırdım.çok peformanslı ve temiz bir araba. boya olarak sağ marşpiyelin üstünden 30 cm lik şerit kısmen boyalı(yanlızca kapıda kısmen boya var,çamurluklar plastik zaten),gacırtlamadan dolayı . araç çok şekil ve sorunsuz . üstüne basarak söylüyorum 1 kuruş masrafı yok,90bin bakımı yapıldı ve 4 lastik sıfır. performans olarak 0-100 9 sn civarı desem yeterli olur herhalde.

not: aracı satma nedenim,yeni bir işe girişiyorum ve sedan,geniş bir araca ihtiyacım var. eğer elinizde ihtiyacımı görecek "temiz" bir araç varsa takas düşünebilirim(fiyat aşmamak kaydıyla).

fiyat olarak 13.500 düşünüyorum,pazarlık niyetim pek yok

tel: 0535 776 15 89

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayathonda -- 8 Eylül 2006; 2:56:14 >

• arabanın bi resmini koysaydın
  • bak ben sattım sen satamadın.satamıycan o stıloyu olene kadar beraber sınız.

quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

stiloda var satilik!!!

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2927836

• ohaaa adama bak yaff!! beddua gibi solemis!! olene kadar berabersiniz satamicaniz dio
  • koyacam da elim değmiyor hocam,acaip yoğunum,daha araba sitelerine bile koymadım ilanı,yarın hallederiz inşallah
    quote:

Orjinalden alıntı: turkalogy

arabanın bi resmini koysaydın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.