Şimdi Ara

SERVER DOLU HATASI ALLAH AŞKINA YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ERGENLİĞİMİN OYUNU, OYNADIKÇA RAHATLATAN SROYA ÜNİVERSİTEM BİTMEDEN ÖNCE TEKRAR BAŞLAYAYIM DEDİM... MUTLU OLURUM BİRAZ KAFA DAĞITIRIM DİYE... ABİ ANLAMIYORUM AÇIK SERVER İÇİN BİLE DOLU DİYOR ÇILDIRICAM VALLAHİ DUVARI YUMRUKLAMAKTAN ELLERİM KANADI ARTIK. NEDEN NEDEN NEDEN!!!! NE OLUR ACİL YARDIM!

• güncel arkadaşlarrrrr
  • Dünden beri bu problem mevcut. Bakım yapılmasını bekliyor herkes.
  • sende mi giremiyorsun kardeşim? Ne zaman olur bakım bu ne rezilliktir ya...
  • ben de kafayı yedim, normalde server kapasitesi kalabalık bile olsa, yani serverda 3450-3500 kişi bile olsa max 15 dk sonra giriş yapabiliyordum, çünkü sürekli birileri dc yiyor. ama dün dc yedim, 36 saattir oyuna giriş yapamıyorum, sunucu kapasitesi dolu diyor. halbuki kalabalık değil, yoğun görünüyor. rev6'dan bakıyorum server'da 2150 kişi var ancak yine de otomatik giriş başlatıp saatlerce bekletiyor. ne yapmalıyım, gelecek salı günkü bakıma kadar bekleyecek miyim?
  • paganpride P kullanıcısına yanıt
    her salı bakım mı geliyor kardeş?
  • ulan açık gözüküyor yine dolu diyor çıldırıcam!!
  • paganpride P kullanıcısına yanıt
    Giriş bug'ı var şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GirayHan34

her salı bakım mı geliyor kardeş?

Her salı olmuyor. 2-3 haftada bir oluyor.
  • GirayHan34 kullanıcısına yanıt
    her hafta olmasa da 2 haftada bir kesin geliyor ya bakım. bu hafta salı gelmedi, haftaya kesin gelir bence :D
  • aga siz girebiliyor musunuz allah aşkına ortak birşeyler oluşturalım joymax'a yazıyorum cevap vermiyolar.

kaç yıllık sitesin sen bu ne sorumsuzluk ya?

çocukluğumuzun efsanesinin düştüğü hale bak...
  • VIP silver ve üstü olanlar, premium plus'ı olanlar giriyor.
  • açılmış heralde serverlar. çoğu yoğun ve kalabalık gösteriyor tekrar. ulan benim server'ı kalabalık görünce sevineceğim aklımın ucundan bile geçmezdi :D neyse artık 1 saat'e gireriz :D hayırlı olsun. rev6'dan takip edin serverların durumunu.
  • Sakin

Yalnız şuan 40k online var toplam, ciddi ciddi oynayan varmıymış bu oyunu yav hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kage. -- 3 Mart 2017; 8:41:51 >
  • Kemik kitle hala oynuyor.
  • geçmiş olsun arkadaşlar, aynı sorun yine var. yine girmiyor oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: paganpride

geçmiş olsun arkadaşlar, aynı sorun yine var. yine girmiyor oyuna

Evet, login bug'ı devam ediyor. Bunu Joymax bilerek yapıyor. JC Planet ile ortak oldular, yeni 90 cap server'lar ile büyük paralar kazandı JC Planet. Joymax bu durumu kaldıramıyor ve oyunun gateway server'larını kullanılamaz hale getiriyor.

rev6.com yenileniyor, server kapasitesi bir süredir çalışmıyor. Aşağıdaki bağlantıdan güncel doluluk oranlarını görebilirsiniz.

https://stats.projecthax.com

• Ne hale gelmiş lan oyun..
  • hala aynı
  • Evet, şu anda da aynı sorun var. Şaka gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.