Şimdi Ara

Sevgilime yılbaşı hediyesi ne almalıyım, acil yardım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yılbaşında sevgilime ne hediye alacağımı bilmiyorum. Aslında bildiğim tek şey sıradan bir hediye olmaması gerektiği. Ne bileyim farklı olsun, romantik ve sıradışı karışımı bir şey. El yapımı da olabilir. Önemli olan şaşırtacak bir şeyler olması Kırmızı alarm, acil arkadaşlar

• Bu da soru mu tabiki kırmızı don.
  • Yılbaşında ne hediye isterim ne hediye alırım sevgilimde aynı düşüncede. Sonuçta bizim için özel bir gün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustForYouu

Yılbaşında ne hediye isterim ne hediye alırım sevgilimde aynı düşüncede. Sonuçta bizim için özel bir gün değil
    sevgili yok kafa rahat. yanlız ben ve ben varız. kendime ne alayım acaba
  • yilbasi ne la oldum olasi nefret ederim git hindi al beraber yersiniz yada agac al suslersiniz
  • Bi kutuya cok sevdigi bi abur cubur varsa kutuyu onunla doldur yanina da fotograflarinizin oldugu bi album koy kutunun icine de biraz kirmizi gul yapraklari dokersen bence cok hos bi hediye olur
  • Yatağın altına yüzük koy bence
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Öyle şeyler değil arkadaşım
  • Hobi eşyaları satan yere git. 5-10 lira boş kutu al. 2-3 renk boya desen 15 lira. 1 fırça ve vernik ile toplam 30 civarına unutmayacağı bir hediye verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F8946C419

Hobi eşyaları satan yere git. 5-10 lira boş kutu al. 2-3 renk boya desen 15 lira. 1 fırça ve vernik ile toplam 30 civarına unutmayacağı bir hediye verebilirsin.
    pijama
  •  Sevgilime yılbaşı hediyesi ne almalıyım, acil yardım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4melly

Bi kutuya cok sevdigi bi abur cubur varsa kutuyu onunla doldur yanina da fotograflarinizin oldugu bi album koy kutunun icine de biraz kirmizi gul yapraklari dokersen bence cok hos bi hediye olur

diyette olmazsa dediğin olur fikir için teşekkür ederim, bir kenarda dursun Ama böyle gördüğü zaman şok olacağı bir şey olsun istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

Hobi eşyaları satan yere git. 5-10 lira boş kutu al. 2-3 renk boya desen 15 lira. 1 fırça ve vernik ile toplam 30 civarına unutmayacağı bir hediye verebilirsin.

Boş hediye kutusu en anlamlısı diyorsun yani eyvallah
  • Mor Lahana M kullanıcısına yanıt
    romantik ve ilginç dedin de aklıma geldi. bu hediye beni çok şaşırtmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justinin Maymunu

sevgilime bu tarağı hediye edince eminim şaşkınlıktan 1 yıl ağzını kapatamayacağım Fikir için eyvallah ama Ali Ağaoğlu gibiyim anlasana. Bu değil, bu hiç değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünce Seli

Bu nerrde yapılırr

• Düşünce Seli D kullanıcısına yanıt
    boyutu ne kadar bunun acaba? aslında orjinal bir hediye olabilir. Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mor Lahana

boyutu ne kadar bunun acaba? aslında orjinal bir hediye olabilir. Teşekkür ederim

25x38 cm. 130 parçalık bu puzzle. Belki daha küçükleri de vardır. daha farklı ve ilginç hediyeler için şurayı incelemeni de öneririm http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

• quote:

Orijinalden alıntı: Gold_Spear

quote:

Bu nerrde yapılırr

şurada yapıyorlar kardeş.http://www.buldumbuldum.com/hediye/130_parca_kisiye_ozel_foto_baskili_puzzle/ dediğim gibi belki daha küçük boyutları da vardır ama benimki 130 parça.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gold_Spear

quote:

Bu nerrde yapılırr

şurada yapıyorlar kardeş.http://www.buldumbuldum.com/hediye/130_parca_kisiye_ozel_foto_baskili_puzzle/ dediğim gibi belki daha küçük boyutları da vardır ama benimki 130 parça.

Alıntıları Göster
    nasılsa bir dahaki yılbaşına kadar ayrılcanız kardeş pahalı bişey ala :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.