Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş
  • Buna forumun değil firmaların kısıtlama getirmesi gerekir, en makul çözüm budur.
  • Uyelik tarihi dogru bi kisitlama olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 uyesiyim hatta k.adi kaybindan 2009 da Yeni uyelik almistim. simdi sorarlar kimin forumunda kimi kisitliyorsunuz...

• Üyelik yılına tam destek

• jaseenstyle kullanıcısına yanıt
    Yasin sen misin Şahin ;)
  • Sadece dışarıya kapatılmasını tercih ederim benim rütbem yok ama uzun zamandır takipteyim
  • Uyelik tarihi kisitlamasi ve disariya kapatma sanki daha dogru bir yol gibi

Cunku baktigimda takip ettigi ve uyeligi baya eski oldugu halde rutbesi olmayanlar mevcut

Onlara haksizlik olacak gibi rutbe olayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 de üye olmuşum bazılarının yaşı kadar . şimdi bana kapatılacakmı yani.
  • haklı ve haksızı ayırt edemediğimiz sürece bir önemi yok akıl yaşta değil başdadır atasözümüz en iyi örnektir demek istediğim mademki işe el atacaksnız şu yolu uygulayabiliyorsanız daha sağlıklı olunur sıcak fırsatlar bölümüne ait bir şikayet özelliği, eklenip o forumdaki şikayet sayısına ulaştığında sistem otomatik olarak o kişiyi sayfadan atacak şekilde yapılırsa daha faydalı olur tabiki bu dediğimide kötü niyete kullanan kişiler olabilir buna önlem ise sistem tarafından uzaklaştırılan kişinin itirazının değerlendirilmesiyle olur bunu yaparken misal ali adlı kullanıcı mehmeti şikayet ettiyse tekrar etme şansı olmamalı yoksa art niyete girer şikayet eden kişi sayısıyla olmalı bu sayede o forumdan istenmeyen kişiler atılabilir
    benim aklıma gelen bu yeterli bilgiye sahip değilim fakat bildiğim şu mesaj sayısı ve yaşa bakarsak adil olmayan düzen oluşur zaten mesaj sayısını arttırmak zor bir şey olduğunu sanmıyorum bu amaca ulaşmak istiyorsa kullanıcı yine yapabilir ve o foruma girebilir ama dediğim eleme seçeneği olursa içerdeki art niyet taşyanlar elenmiş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 10 Eylül 2015; 15:19:44 >

• Mesaj değilde başka bi şekilde sinirlanabilir
  • Rütbeye göre olması çok gereksiz olur üyelik tarihine göre en mantıklısı, bu defa her konuya sırf mesaj sayısı artsın diye ota b*ka mesaj yazmaya başlıcak ki bunu da 1-2 günde halledebileceğini sanıyorum.
  • bunları hiçbirşey durdurmaz.en iyisi konu açıpta herkese duyurmayip pm den eşe dosta haber vermek

• Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 0 misafir

• Boşuna uğraşmayın.Dh den bi cacık olmaz..

• 806 Cevap 15702 Görüntüleme 11 Favori

Bakın bu kadar insan burada konuşuyor fikir üretiyor ama doğru düzgün ne bir yönetici ne de yetkili umursamıyor. İşte bunlar hep reklam...
  • 4 yıldır üyeyim . Alışverişte yaptığım oldu ne yani şimdi sıcak fırsatlara mesaj sayımız az diye bakamayacakmıyızz : )
  • Kapatılmasın

• Kesinlikle kapatılması gerek
  • Rütbe mantıksız ama üyelik süresine göre bir düzenleme iyi olabilir.
  • Adamin biri hepsini toplamistan sonrasini okumadim.Arkadasin ilk sayfada yazdigi gibi Sömürenler eski sicak firsatcilar Rütbeli uyeler

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.