Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş
  • kapatılsın tabii ki ekşi'deki kekolar üzülür en çok. donanımhaber ölücüleri diye mizah kasanlar yana yakıla hesap ararlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 10 Eylül 2015; 1:14:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırsatı yakalayıp malları toplayan adama rütbe çözüm değil ki...
  • katılıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prideintruth

fırsatı yakalayıp malları toplayan adama rütbe çözüm değil ki...

Aynen katılıyorum arkadaşa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Denediğim için konuşuyorum be kardesim benim

e bizde kullandiğimiz ve görmediğimiz için konuşuyoruz,
  • Bence kesinlikle üyelik tarihine göre olmalı
  • Ben simdi taa ne zamandan beri forum uyesi olarak siteyi takip ediyorum.sirf boyle birsey icin msj mi kasayim.???.

• Reklamcıları bitirmek için güzel olur burda yük adminlere düşüyor bence sıcak fırsatlarda kim sorumluysa onla bizzat konuşmak gerek

• Uyelik tarihi kesin ve net cozum

• cumhurozan kullanıcısına yanıt
    Kardeşim forumda rütbe mesaj sayısıyla ölçülüyor :) Hepi topu 290 mesajın var, aman diyim böyle bir şey yaparlarsa en başta sen giremezsin :)
  • 1,5 yıldır forumdayım, genellikle Futbol forumu ve Survivor konusuna yazdığım için mesaj sayım düşük gözüküyor. Halbuki şu üyelik istatistiklerinde 1000'in üstünde.

Üyelik tarihi kesin çözüm.
  • O zaman forumun rağbeti düşer. Yani negatif
  • Bence üyelik süresi baz alınsın mesela yeni üye ilk 30 gün göremesin ayrıca misafirler de göremesin. Daha sonra da mümkün ise eğer hesap aktivitesine bakılsın bence uygun görülmeyen hesaplara bir 30 gün daha giriş yasağı gelsin derim. Her ne kadar zor gibi görünsede

• Merhaba,

Mesaj sayısı değilde , üyelik tarihi daha mantıklı. Örneğin benim mesaj sayım 188 ama 24 Ağustos 2005 tarihinden beri kayıtlıyım. Hergün 1 defa sıcak fırsatlara göz atarım.
  • Rütbe olayı yaş, öyle bir şey olmaz. Keza mesaj sayısı da öyle.

En iyi çözüm forum dışına kapatılması, bir üstü üyelik tarihine bakılmasıdır.1 aydı doldurmamış üyelere kapansa bile kâfi.
  • Dışarıya kapatılması mantıklı ama rütbe pek mantıklı değil.
  • 8 yıldır üyeyim, daha Türkiye içi fırsat yakalayamadım, hepsi iptal oldu. Ben, forumu mesaj atmadan takip etmeyi severim, benim gibi üyeler de ciddi sayıda var. Bu yüzden üyelik yılı veya aktiflik saati olabilir.

• Uyelik yili olabilir

• Kesinlikle üyelik tarihine göre bu sınırlama getirilmeli.Mesaj sayısına göre sınırlamak adil olmayan ve amacına ulaşamayacak bi yöntem.

• O değil de, kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz sanırım :) Yönetimden kimsenin taktığı yok =)
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.