Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş
  • Bence belirli bir rütbenin altına kapatılması saçma olur.

Mesela benim rütbet ne ki ?

Ama 2012 den beri üyeyim siteye. siteyi takip ediyorum ama sadece 1 - 2 bölümü ile ilgileniyorum
    Şimdi ben fazla yazı yazmadığımdan - yada yazılarımın çoğunu konu dışında yazdığımdan dolayı ben sıcak fırsatları göremessem bana haksızlık olmazmı ?

Elin ergeni gelir 2015 in bilmem kaçıncı ayında üye olup 1000 tane mesaj doldurup rütbesini de alabilir ama..

Burda çoğu kişinin 3 - 4 tane hesabı var. biri ikisi ban yiyor millet sürekli yeni hesap açıyor.

Bu iş saçma ki rütbeye göre yapılması daha da bir saçma olacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

asıl rütbelilerden kork

ehehehe asıl bizden korkun :D ne çok şey gördüm şu forumda anlatamam :D buda 2. hesabım diğeri 2 sene ban yedi :D ehheheheh
  • Siteye üye olmak yeterli.mesaj sayısı ile insanın vicdan sahibi olup olmadığının tespitini yapmak tam bir YANILGIDIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanEnginizm -- 10 Eylül 2015; 20:34:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh'nin hitleri çıktı bide başımıza.
    HEIL CUMHUROZAN!
    SIEG HEIL!
  • kapatılsın
  • Üyelik tarihi mantıklı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

Üyelik tarihi mantıklı olabilir

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Boşuna uğraşmayın.Dh den bi cacık olmaz..

Esasında konudaki en mantıklı cevap bu olmuş. Bir dünya üyenin talebi var. Hiçbir yönetici umursamıyor.
  • Kapatılsın
  • Begenmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yil bazinda olsun

• rütbe değilde kayıt zamanı çok yeni ve üye olmayanlara kapatılsa daha iyi olur ayrıca buradaki amaç '15 tane aldım satıcam' mezarcıları engellemek. Çünki goruma yazmank demek herkesin faydalanması için yazmak demek ama bublar yüzünden olmuyor. 7-15 gibi absurd rakamda aldı diyenlere ban atsınlar süresiz sıcak fırsatlardan ve özellikle eskilerde yazanlardan. Ancak öyle temizlenir forum.

• Katılıyorum, benim mesaj sayımda çok değil ama en az 100 mesajı olanlar görebilsinler, üye olmayansa kesinlikle göremesin.
  • Konuya yöneticileri çağıralım.
  • Aslında bu sıcak fırsat konuları hepten forumdan kalkabilir çok gereksiz tartışma oluyor. Aynı mahalle de oturup birbirlerini tanıyanlar sen gidip aldın ben alamadım şeklinde tartışmalar çıkartıyor, başka konular yüzünden husumet besleyenler gelip sıcak fırsatlar üzerinden husumet beslediğine yükleniyor, aynı üründen birkaç tane alana gelip başka bir üye yükleniyor ama kendisi başka bir konuda 10 tane kaptım yazabiliyor.

Bence sıcak fırsatlar en az 100 mesajı olanlara açılsın ve konulara yorum yazılamasın veya yorumlar denetimden geçirilsin.
  • rütbeden ziyade üyelik yılına bakılarak bi sınırlama getirilsin derim.Herkese açık olmasın bencede
  • Bence belli bir yıl öncesine kapatılmalı. O zamanda çek kupon satış bölümünde eski üyelik satarlar :)
  • iyi irdelenip araştırılması lazım
  • Son 1 yıl göremesin

• Onlarda uyelik kapatarak misafir gorur alir

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.