Şimdi Ara

SIFIR 40-60BİN TL'YE ALINABİLİR EKONOMİK KALİTELİ??? YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

40-60 bin ti arası sıfır dizel veya fabrika çıkışlı lpgli (civic var en iyi) benzinli pek düşünemiyorum mağlum benzin 4.80 tl o dahada çıkar o yüzden pek benzinliyi düşünemiyorum, ekonomik sağlam hatchback sedan geniş ferah konforlu orta full veya full bişeyler düşünüyoruz o kadar inceledim ama yine kafama bişeyler yatmadı, Yardımlarınızı bekliyorum

• Benzinli olarak manuel veya otm farketmez
    Civic
    Corolla
    Mazda 3
    Avensis

Dizel manuel
    Focus
    Ceed
    Leon
    C4
    Oneriririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam leon 1.4 tsi aldım, kesinlikle öneririm. Artıları eksileri , uzun yok ş.içi yakıt tüketimi herşeyini yazdım forumda uzun uzun. 50 bin civarı araç arıyordum, baya araştırma yapmıştım gerek netten gerek direk galerilerden arabaları inceleyerek. bugün olsa yine bunu alırdım.

• focus style paket alabilirsin -Otomatik Park Sistemi*
    -Gecikmeli Sönen Ön Farlar
    -Yağmur sensörü
    -Otomatik yanan farlar
    -Otomatik kararan iç dikiz aynası
    -Yan perde hava yastıkları bazı özellikleri.
  • Belirtmediğiniz için manuel olarak öneriyorum.

dizel otomatik focus olabilir.

Leon olabilir. Parasına göre c sınıfı hb içerisinde kalite olarak en iyilerinden birisi bence...
  • Mazda 3 dizel sedan bakın, üst donanım impressive'i 50 bin tl civarına bıraktıklarını duydum... o fiyata o dolulukta araç zor bulunur, eşdeğer donanımda rakip araçlar 65'den aşağı zor alınır... Ama ikinci el değer kaybetmesin diyorsanız: Bakacağınız markalar: vw, ford, toyota, honda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanBogdanovic

Hocam leon 1.4 tsi aldım, kesinlikle öneririm. Artıları eksileri , uzun yok ş.içi yakıt tüketimi herşeyini yazdım forumda uzun uzun. 50 bin civarı araç arıyordum, baya araştırma yapmıştım gerek netten gerek direk galerilerden arabaları inceleyerek. bugün olsa yine bunu alırdım.

Leon yazacaktım benzinli için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.