Şimdi Ara

Sınıfının Lideri Auris

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Alman Auto Bild dergisinin kompakt sınıftaki modeller arasında yaptığı karşılaştırmada Toyota Auris VW Golf, Hyundai i30, Ford Focus, Opel Astra ve Peugeot 308 gibi dişli rakiplerini bir kez daha geride bıraktı:http://www.autobild.de/artikel/Themen-Testberichte-Auf-Augenhoehe-mit-dem-Golf-_425871.html

• Türkiyede satışlar konusunda ise hatchbach sınıfında liderliği golf elinde bulunduruyor! ayrıca hiçte küçümsememek gerekir yeni hyundai icon hatch bach'i!!hem fiyatı daha uygunlu hemde bol donanımlı!

DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR;
    YAŞASIN 10. KÖY!!!

-----------__________________________------------------------------------------------------
  • Evet bu test benimde dikkatimi çekmişti hatta almanların bir japon aracını 1. sıraya yerleştirdiklerini görünce çok şaşırmıştım... ama burda dikkatimi çeken ise testteki auris 2.0 motor ford, hyundai, peugeot'un ise 1.6 motor olması bu demek oluyor ki aynı testi Türkiyede yapsak sıralama değişebilir..
  • arkadaşlar iyi güzelde toyotada yeni kampanya başladı.takas indirimi.hatırı sayılır.2500 ytl.ye kadar.ama ne yazıkki corollalarda tek kuruş indirim yok.bu bana göre demek oluyorki bu kampanya satmayan araçlara yapılıyor.auris de bunlardan biri oluyor gibi.bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum,bir corollacı olarak.
  • parayı basan 1.olmuştur yine japonların bu aralar parası bol demekki
  • quote:

Orjinalden alıntı: simo71

arkadaşlar iyi güzelde toyotada yeni kampanya başladı.takas indirimi.hatırı sayılır.2500 ytl.ye kadar.ama ne yazıkki corollalarda tek kuruş indirim yok.bu bana göre demek oluyorki bu kampanya satmayan araçlara yapılıyor.auris de bunlardan biri oluyor gibi.bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum,bir corollacı olarak.

corrolla iyi satıldığı için fiyatını hiç indirmemişler, doğrudüzgün satamadıkları auristede benzinli düz vites modellerde 2000 ytl, dizel düz vites modellerdede 1000 ytl takas indirimi yapmışlar. m/m şanzımanlarda ise indirim yok!!
  • aurisi lider yapan teknolojisidir bana göre elektronik donanımı çok iyi diye biliyorum
  • hadii canım sende ! Neresi sınıfında lider auris ? güldürme bari !! neden kafasını kuma gömen deve kuşu gibi gerçeklerle yüzleşmekten kaçıyorsunuz ? auris kaliteli bir araç en azından toyota, fakat bu yüksek fiyata alıcı bulunmaz!! ben 46500 e auris alacagıma gidip aynı paraya yeni mondeo ne bileyim passat 1,6 yada alfa romeo 1.6 alırdım!!!

______________________________________________________________________________

efendiler gerçekler ne kadar acımasız olursa olsun gerçekleri görmekten asla kendinizi alıkoymayın!
    K. Atatürk !!!

________________________________________________________________________________
  • biz burda yapılmış bir karşılaştırmanın sonuçllarını tartışıyoruz. ayrıca kimsenin auris'in fiyatı çok uygun falan dediği de yok
    quote:

Orjinalden alıntı: yunus2003

hadii canım sende ! Neresi sınıfında lider auris ? güldürme bari !! neden kafasını kuma gömen deve kuşu gibi gerçeklerle yüzleşmekten kaçıyorsunuz ? auris kaliteli bir araç en azından toyota, fakat bu yüksek fiyata alıcı bulunmaz!! ben 46500 e auris alacagıma gidip aynı paraya yeni mondeo ne bileyim passat 1,6 yada alfa romeo 1.6 alırdım!!!

efendiler gerçekler ne kadar acımasız olursa olsun gerçekleri görmekten asla kendinizi alıkoymayın!
    K. Atatürk !!!

________________________________________________________________________________

• Katılıyorum sana
    quote:

Orjinalden alıntı: sakrileg

biz burda yapılmış bir karşılaştırmanın sonuçllarını tartışıyoruz. ayrıca kimsenin auris'in fiyatı çok uygun falan dediği de yok
    quote:

hadii canım sende ! Neresi sınıfında lider auris ? güldürme bari !! neden kafasını kuma gömen deve kuşu gibi gerçeklerle yüzleşmekten kaçıyorsunuz ? auris kaliteli bir araç en azından toyota, fakat bu yüksek fiyata alıcı bulunmaz!! ben 46500 e auris alacagıma gidip aynı paraya yeni mondeo ne bileyim passat 1,6 yada alfa romeo 1.6 alırdım!!!

K. Atatürk !!!

• sacma bir test sadece golf aurise rakip diğerleri 1,6
  • golfmü satış lideri sınıfında trde. hiç güleceğim yoktu gerçekten. avrupada ve trde satış lideri kim iyi bir araştır.
    quote:

Türkiyede satışlar konusunda ise hatchbach sınıfında liderliği golf elinde bulunduruyor! ayrıca hiçte küçümsememek gerekir yeni hyundai icon hatch bach'i!!hem fiyatı daha uygunlu hemde bol donanımlı!

DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR;
    YAŞASIN 10. KÖY!!!

-----------__________________________------------------------------------------------------
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.