Şimdi Ara

Sistemimden Memnun Değilim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Bilgisayardan fazla anlayan biri değilim. Orta seviye bir bilgisayar kullanıcısı sayılırım. Bilgisayarı yüksek grafik özellikleri isteyen oyunlar için kullanırım ve bu açıdan bilgisayarımdan çok da memnun değilim. Sistemimi sizce bu yönde nasıl geliştirmeliyim? Hangi ekran kartlarını öneirirsiniz? Hangi işletim sistemi? Bilgisayarı komple değiştirmem gerekli mi? Her türlü önerilerinizi bekliyorum bana yol gösterirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler, saygılar, iyi forumlar...

İşletim Sistemi: 32 Bit Vista Home Basic

İşlemci: İntel Core 2 Duo CPU 2.53GHz

RAM: 2046MB

Ekran Kartım: Nvidia GeForce 8600 GT

• 1-2 parça değiştireceğine artık sistemin eskimiş sıfırdan pc toplasan daha iyi olur
  • 2008 eylül gibi almıştım. Ne önerirsin bu konuda? Bilgisayardan beklentimi tam anlatamamış olabilirim. Mesela ben Crysis 2'yi en yüksek grafik seviyesinde oynamak istiyorum. Bunu sağlayacak PC (bütçe açısından da en iyi seçenek) hangisidir?
  • benim makineden iyi (: fakat son çıkan oyunlardan kaldıramadığı oyun da yok
  • benim derdim oyun kaldıramama değil oyundan yüksek performans elde etme. Önerilerinizi bekliyorum.
  • zamanında min. sistem gereksinimleri yakalayabilmek için çabalardık, kah yakalardık kah 32mb 64mb den kaybederdik (:
    i7 işlemci ekran kartına nvidia 7950 gx2 aynı marka 4+4 ram, anakartınıza gore artık en yüksek kac mhz destekliyorsa işletim sistemi de 64bit w7 ultimate ;)
  •  Sistemimden Memnun Değilim
  • Packard Bell TS11HR 604TK Bu Pcyi Sana Öneririm.

İntel i5 işlemci.
    2 GB Nvidia Gt 540m Ekran Kartı
    500 GB Harddisk
    4 GB DDR3 RAM
    Win 7 Home Basic (Sen Yükseltebilirsin)
    En Son Çıkan Oyunlarda Süper Görüntü Kalitesi Alabilirsin.

Fiyatı 1.400

Media Markt'te stoklarla sınırlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkergokban

Sistemimden Memnun Değilim

Bu verdiğiniz listeyi Ankara içerisinde nereden temin edip PC'me entegre ettirebilirim ve bu bana entegre etme işlemleriyle birlikte toplam ne kadara patlar? Ayrıca bu verdiğiniz listeyle oluşacak PC alttaki PC'den daha iyi bir tercih midir?

quote:

Orijinalden alıntı: By.Pirhana23

Packard Bell TS11HR 604TK Bu Pcyi Sana Öneririm.

İntel i5 işlemci.
    2 GB Nvidia Gt 540m Ekran Kartı
    500 GB Harddisk
    4 GB DDR3 RAM
    Win 7 Home Basic (Sen Yükseltebilirsin)
    En Son Çıkan Oyunlarda Süper Görüntü Kalitesi Alabilirsin.

Fiyatı 1.400

Media Markt'te stoklarla sınırlı.

Öneri için teşekkürler düşünmekteyim

• Benim verdiğim link masaüstü bir bilgisayar.
    Arkadaşın önerdiği de güzel bir dizüstü bilgisayar.
    Önce notebook mu desktop bilgisayar mı istiyorsunuz onu soralım sazanlama dalmış olduk konuya
  • Bu arada hazır almışken bir monitör de almak istiyorum. 3 boyutlu monitörler çıkmış sanırım. Almışken onlardan mı almalıyım? Onlardan almak akıllıca olur mu? Bir 3 boyutlu bir de normal LCD monitör önerilerinizi de PC önerilerinize eklerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Pardon dizüstü demişim, desktop istiyorum PC'yi çok özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MartenStorm -- 6 Haziran 2011; 1:10:16 >
  • Casper önerdiğim için birçok arkadaş gülecek ve belki dalga geçecekler ama bu özelliklerdeki bir notebook için çok iyi bir fiyatı var.
    Casper yetkili teknik servisliği yapan bir firmada teknik servis müdür olarak çalışmaktayım yani casper'ın teknik imkanlarını müşterim nasıl memnun olacaksa o şekilde kullanabiliyorum.
    Bir son kullanıcı olarak çok fazla sorun yaşayanlar olmuş zamanında özellikle tw3 tw7 ve 17" modellerde.Bunlar 3 yıl öncesinin bilgisayarları şimdi daha farklı bir konumdayız.
    Belkide ben bir son kullanıcı olmadığım için bu kadar kötümser bakmıyorum fakat aylık 15 - 20 notebook satışından kullanıcı hataları haricinde geri dönen en fazla 1 notebook oluyor ki bu balıkesirin küçük bir yeri için verilmiş bir bilgi.Büyük şehirlerde oran artar tabiki.
    Elektronik biraz da şans işi çok kaliteli notebook markalarında da başı dertten kurtulmayan insanlar var , bol şans.
    İncele bakalım.

Model no : CND.2520-6M35P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 6 Haziran 2011; 1:15:29 >

• Çok özür dilerim dizüstü dedim ama desktop istiyorum. PC'yi kusura bakma lütfen
  • Pekala ozaman yukarıda resmini yolladığım konfigürasyonun üzerine incelemeleri takip eden arkadaşlar daha güzel şeyler çıkartacaklardır, onların tavsiyelerini de beklemende fayda var.
  • peki verdiğin linkin işçilik maliyeti nedir ve Ankara içi nereden temin edebilirim?
  • İşçilik için ekstra bir maliyet çıkartılmaması gerekiyor bunu satan firmadan toplayıp teslim etmesini istersin.
    Novabilgisayar var ankarada bildiğim , ankarada yaşayan diğer arkadaşların tavsiyelerini beklemeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 6 Haziran 2011; 1:20:52 >
  • Vatan bilgisayar'dan toplatabilirisn, kızılayda demo bilgisayardan , novadan , gigatek biraz pahalı ama ordanda toplatabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Vatan bilgisayar'dan toplatabilirisn, kızılayda demo bilgisayardan , novadan , gigatek biraz pahalı ama ordanda toplatabilirsin.

Peki en uygunu hangisi olur? Ve sanırım yeri en uygun olan nova. Karanfilin ortasında?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.