Şimdi Ara

sizce chris paul mu yoksa deron williams mı daha yetenekli??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• chris paul kendini fazlasıyla kanıtladı. Şu an için anlamsız bi topic olur gibime geliyor... Ama ben daha önce de söledim seneye Deron'u bi izlemek lazım... Paul'ün altında bu kadar ezileceğini zannetmem seneye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: small_ticket

chris paul kendini fazlasıyla kanıtladı. Şu an için anlamsız bi topic olur gibime geliyor... Ama ben daha önce de söledim seneye Deron'u bi izlemek lazım... Paul'ün altında bu kadar ezileceğini zannetmem seneye...
    bence bu karşılaştırma biraz saçma olmuş paul 10 gömlek üstün deron williams tan eğer utah playoff a kalamdıyda bu iyi bir guardı olamadığındandır.o yüzden guardsız bir takımın guardını tartışmak saçma geliyo bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogü

bence bu karşılaştırma biraz saçma olmuş paul 10 gömlek üstün deron williams tan eğer utah playoff a kalamdıyda bu iyi bir guardı olamadığındandır.o yüzden guardsız bir takımın guardını tartışmak saçma geliyo bana

Alıntıları Göster
    paul daha iyi de
    bu gömlek benzetmesi nedir yaw, 2gömlek, 10 gömlek
  • quote:

Orijinalden alıntı: r7brtpires

paul daha iyi de
    bu gömlek benzetmesi nedir yaw, 2gömlek, 10 gömlek

Alıntıları Göster
    Tabiki Cris Paul
  • quote:

Orijinalden alıntı: *MelaNKoliK*

Tabiki Cris Paul

Alıntıları Göster
    bullshit bi konu daha

tartısılmaya bıle gerke yok paul gelecegın kidd i hatta ondan daha ıyı sut cekıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: vandosa

bullshit bi konu daha

tartısılmaya bıle gerke yok paul gelecegın kidd i hatta ondan daha ıyı sut cekıyo

Alıntıları Göster
    Chris Paul tabiiki....
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Chris Paul tabiiki....

Alıntıları Göster
    bence uzatmanın anlamı yok zaten paul harıcınde cvp verende yok resmen paul nasıl bı oyuncu dıye bı topic olustu
  • quote:

bence uzatmanın anlamı yok zaten paul harıcınde cvp verende yok resmen paul nasıl bı oyuncu dıye bı topic olustu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: vandosa

valla böyle .... gibin
    .... gibin

özellikle bu sezon için kesinlikle tartışılamaz ki
    adam all-star hafta sonuna kadarki dönemde mvp adayları arasında gösteriliyodu, williams gibi bi iyi bi berbat oynayan bi adamlar karşılaştırılamaz,
    utah akıllı davransaydı seçiminde şuanda play-off'larda oynuyo olurlardı, gittiler williams'ı seçtiler

• quote:

Orijinalden alıntı: r7brtpires

quote:

Orjinalden alıntı: vandosa

valla böyle .... gibin
    .... gibin

özellikle bu sezon için kesinlikle tartışılamaz ki
    adam all-star hafta sonuna kadarki dönemde mvp adayları arasında gösteriliyodu, williams gibi bi iyi bi berbat oynayan bi adamlar karşılaştırılamaz,
    utah akıllı davransaydı seçiminde şuanda play-off'larda oynuyo olurlardı, gittiler williams'ı seçtiler

Alıntıları Göster
    yetenekli için erken de paul daha başarılı..

• quote:

Orijinalden alıntı: RccP

Alıntıları Göster
    deron da yeteneklı ama suan bıle rahatlıkla soylıyebılırım paul daha yeteneklı ve daha basarılı olcak
  • quote:

Alıntıları Göster
    tartısmasız C:Paul bence wıllıams ii bır guard bıle degıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

tartısmasız C:Paul bence wıllıams ii bır guard bıle degıl

Alıntıları Göster
    bencede tartısmaya deymez cpaul dur 2 macını izlesen anlarsın ztn
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: RccP

ben bu yorumu pek anlayamadım yetenek 25 yasından sonra falan mı cıkıyo ortaya
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    harbidden yaa adamın yetenegii 10 yasında bile ortaya cıkar yaaaniikomikkk

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bence chris paul bir astronot elbisesi üstün. gömlek az gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: arf*

bence chris paul bir astronot elbisesi üstün. gömlek az gelir.

Alıntıları Göster
    bence c paul herseyin ustunden gelir adam deli gibi heryerden girip cıkıyoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingorkem

bence c paul herseyin ustunden gelir adam deli gibi heryerden girip cıkıyoo

Alıntıları Göster
    paul gelecegın kidd ı olmaya adaydır ve ondan daha ıyı bı sutordurde bu ona cok buyuk bı avantaj saglıyo pas yetenegıne zaten laf yok ama utah ın yaptıgı buyuk aptallıktır ve bunu da onumuzdekı 15 yıl unutmayacaklar

yukarıda bı arkadas yazmıstı sımdı kımın yazdıgını unuttum eger deron yerıne paul olsaydı bu takımda sımdı en kotu ıhtımalle 8. sıradan play off lara gırmıslerdı

• quote:

paul gelecegın kidd ı olmaya adaydır ve ondan daha ıyı bı sutordurde bu ona cok buyuk bı avantaj saglıyo pas yetenegıne zaten laf yok ama utah ın yaptıgı buyuk aptallıktır ve bunu da onumuzdekı 15 yıl unutmayacaklar

yukarıda bı arkadas yazmıstı sımdı kımın yazdıgını unuttum eger deron yerıne paul olsaydı bu takımda sımdı en kotu ıhtımalle 8. sıradan play off lara gırmıslerdı

Alıntıları Göster
    zaten wıllıams takımı oynatamıo o gırdıgı zaman takım bocalıyo benım ızledıgım bır macı sırf onun yuzundan kaybettıler paul ise new orleans daki tek umut veren oyuncu

• quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

zaten wıllıams takımı oynatamıo o gırdıgı zaman takım bocalıyo benım ızledıgım bır macı sırf onun yuzundan kaybettıler paul ise new orleans daki tek umut veren oyuncu

Alıntıları Göster
    tam zıtlar bırbırlerıne yanı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.