Şimdi Ara

Son 45 Gunde LYS Kimya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, lysye az bir vakit kaldı biliyorsunuz. Ben kimya adına lysde hicbir şeye bakmadım su zamana kadar. Bu son 45 günü kimya adına daha iyi değerlendirmek istiyorum. Bütun konuları bitirmek gibi bir amacım yok. Sadece 10neti gecmek, mümkünse 15'e yaklaşmak istiyorum. Kimyadan nefret ettiğim için konular hakkında pek bilgim yok. Sadece Ygsden kalma kimya temeli var birazcık.
    Sınavda gelme ihtimali yüksek, kısa ve kolay konulara mı yönelmeliyim, yoksa bu 45 günde organik mi bitirmeliyim sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• organik bende soru bankasıyla birlikte 15 gün sürdü üstüne elektro kimya modern atom teorisi kimyasal hesaplamalar falan bitirirsen 15 neti görürsün diye düşünüyorum hepsi 20-25 gün alır.
  • Organik harici 1 hafta da bile biter. Yavas yavas saglam gidiyim dersen 15 net rahat gelir bence

• geçen sene son 1 ay kala organige başlamıştım geri kalan konular yarım yarım vardı hep. zaten sınavda da cıkmış sorulara bakarsan 2016 adına bütün konuların o ilk baştaki temel kısımlarından soru geldi 26 netim vardı lys de. hiç dert etme kimya zevkli ve çalıştıkça karşılıgını alacagın bir derstir
  • Kimya ya günde 3-4 saat ayırmayı düşünüyorum. Organikten önce dediğiniz konuları bitirip sonra organige başlasam çok sorun olmaz sanırım.

• DonOctovia D kullanıcısına yanıt
    İçime su serptiniz Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.