Şimdi Ara

Son Dakika; Kredi Kartlarından 750 TL’lik Kesinti 2025 Yılına Bırakıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Skylik , Skylik Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: 1
Giriş

• Allah razı olsun nasıl da iyi ettiniz.
  • Halkın (burjuva bankaların) gücü mu diyelim yoksa yeni bir oyun mu diyelim bilemedim.
  • Boyle olmaz, asgari ucret alanlardan alsin bu parayi. Fakirden alip zengine versin.
  • israil saldırmaktan vazgeçmiş 

• Özgür Özel bugün sağlam geçirdi..750 lira haraç dedi ki gerçekten de öyle. Bunların Türk halkına reva gördükleri muameleyi işgalciler, Yunan Ermeni yapmazdı. Osmanlıda zorla cizye ödetilen reaya sınıfı gibiyiz.

Hani bunlar hep derler ya “ keşke Yunan galip gelseydi “ o noktaya doğru gidiyoruz. Bu nedir lan? Bir milletin üzerine bu kadar gidilmez. Saraylarından dışarı çıkamıyorlar, etraflarına almışlar 5 tane dalkavuğu dünyadan bir haber kendi baloncukları içinde yaşayıp gidiyorlar. Bu gidiş hiç normal değil söyleyeyim..bir insan topluluğuna bu kadar baskı, bu kadar eziyet edilmez..kesinlikle normal değil

• Bir şekilde alırlar…
  • Bu sistemde AKP 'ye karşı ancak toplumsal muhalefetle geri adım attırabilir. Sadece küçük bir örneğidir.

Destici denen herif şimdi ne yapacak merak ediyorum .
    Ha akp bunu itiraz edilemeyecek kanallardan sokar bize. Kafaya koymuş yolacak yapacak birşey yok
    Nobel ödüllü adamın bakanlığı yerine , nebati gibileri tercih ederseniz hep beraber daha çok yolunuruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 15 Ekim 2024; 19:5:50 >
  • Vergilerle milleti sıktikleri belli olmasın diye israil, anayasa değişikliği, açılım vs. gündem değiştiriyorlar ama artık yemiyor millet(?)
  • oyum şimdiye kadar hep reiseydi ama bu şey gelirse bir daha akp'ye oy vermem. bu kadar net. kimin aklından çıktıysa amacı sonraki seçimde akp'yi batırmak falan heralde.

• 2025 oooo daha çok var. O zamana kim öle kim kala.

• Jack! kullanıcısına yanıt

Hocam seneye 2000 TL olarak gelmesin. İsrail biraz daha ilerleyince yuttururuz moduna girerler

• Bu kredi kartı limiti 100k üstü olana vergi çıkmaz demiştim ben.

Geri adım attı gibi görünmesinler diye önümüzdeki yıla atmışlar ama tekrar gündeme gelirse bu tarz bir tazdik ile ipral edilmek zorunda kalır.

Şurda bu dedikodu çıkalı kaç 3-5 gün oldumu son 1 günde 1 milyon kişiyi geçmiş kredi kartı limitini 99 bin TL ye düşüren kişi sayısı. Bizim insanımız bazı konularda çok bonkördür bazı konularda kapaya taktımı hayatta vermez.

Not: Aynı marketlerdeki poşet mevzusu gibi. O ilk çıktığında 25 kuruş için adam kesecektiler neredeyse.

• Zaten 2025te alınacaktı.. bu vergi yada haraç olmasa ne olacak ki devlet tasarrufa mı gidecek ? Yoo para basmaya devam ,paranın değer kaybına devam, enflasyona devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.