Şimdi Ara

SONUÇ DERECE AYT MAT 12Lİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 'nin tokatlaması,patlatması,zortlatması,çatırdatması,üzmesi,korkutması,öttürmesi...

Var mı çözen kaderdaş?

• Düdük gibi öttüm.Düt düüüüüt
  • Cozmedim
  • Ve adını sayamadığım tüm DH emekçileri !!!!!!
  • Üzdü :(
  • Çözmedim hocam ya, bence son günlerde özgüven yüklemesi için kolay deneme çözmek lazım. Dersaneden kolay diye girmediğim denemeleri toplayıp onları çözecem :)
  • Ehheheeheh
  • Çok zor değil hocam zaten çoğu soru çıkmış soruların benzeri ama kendine göre zorluğu var tabi
  • Dh nin ağır topları siz de buyrun görüş bildirin..
  • Sayanorra3 S kullanıcısına yanıt
    Kardeş beni yazmayı unuttun heralde ama cevap vereyim yine de denemenin seviyesi orta yani full de çıkarılabilir bir deneme bence
  • Burak Holding kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam herkesi yazamıyorum aklıma gelmiyor.

Nasıl ya? Bence apotemi.mat ayt 15liden daha zor
  • Çözdüm ilk 4 denemesini 28-30-31-30 geldi bıraktım acil ayt ile zorlukları aynı 3-4-5 e geçince 36-35 yapmaya başladım kendimi eisntein gibi hissediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhyN -- 23 Haziran 2018; 20:33:57 >
    Hobaa onu çözdüm işte hard core du.
    Hobaa onu çözdüm işte hard core du.
  • Ehehehehhehe bence sonuç daha hardcore hocam
  • LYS sini çözmüştüm güzeldi sorular aynıdır herhalde
  • Güzel deneme zordur
  • Çözdüm 2-3 yanlışım çıktı hep. Çıkmış sorulardan devşirme sorular güzel deneme. Zor matematik böyle gelebilir.
  • denizyildizi345 D kullanıcısına yanıt
    Ahh sizi unutmuşum hocam.Hedef kaçtı sizin?
  • Her denemesi deli dehşet değil birileri algı yapıp çok kolay falan demiş olsa da 12li denemelerden bazı denemeleri kolay ve bunlardan yüksek net çıkarmak normal ama mesela bir 10.deneme için bunu diyemezsin 10.deneme tamamiyle neredeyse bir 6 soru hariç zor sorulardan oluşmuş bir deneme ve seride en beğendiğim deneme 11. Çözeceğim bugün apotemiden daha çok beğeniyorum sorular tam çıkmışlara yakın ve apotemi gibi gidip salak salak ekstra diskriminantlarla falan uğraştırmıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.