Şimdi Ara

****SONY CİLER BURAYA*****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEN SAYFAYI KURDUM GÖTÜRMESİ SİZ DEĞERLİ AKADAŞLARIMIZDAN BU SAYFADA SONY CAMERA FOTOĞRAF MAKİNESİ KULLANAN ARKADAŞLAR NEYİNİ ÇOK BEĞENDİKLERİNİ , DİĞER MAKİNELERDEN FARKLARININ NE OLDUĞUNU , VE SONY MAKİNELERİNİ FARKLI KILAN ÖZELLİKLERİ SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZDAN PAYLAŞALIM MAKNEMİZDEİKİ EN İNCE DETAYA KADAR BURDA TOPLANALIM ŞİMDİDENN HERKESE MİNNETTARIM ........

ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

• Bence SONY'nin tercih edilmesinin sebebi, estetik ve dizayn... en azından benim için böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitaldelisi

Bence SONY'nin tercih edilmesinin sebebi, estetik ve dizayn... en azından benim için böyle...
    çok dandik bi topic olmuş ya hahehehe
    geeel geeel sonyye geeel
    kilosu 40 kuruş

ehu
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrakOff

çok dandik bi topic olmuş ya hahehehe
    geeel geeel sonyye geeel
    kilosu 40 kuruş

ehu

Alıntıları Göster
    insanlık başkalarının hatalarını kapatan örtbas edendir hatalarını gösteren değildir siz benim büyüğümsünüz yardımcı ol anızı dilerdim yinede girip bakdığınız için teşekkür ederim..........!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMB 34

insanlık başkalarının hatalarını kapatan örtbas edendir hatalarını gösteren değildir siz benim büyüğümsünüz yardımcı ol anızı dilerdim yinede girip bakdığınız için teşekkür ederim..........!!!!!!!!!!!!!!

Alıntıları Göster
    MMB 34 teşekkürler ne var ne yok buradayız ne istersen neyi koyalım tartışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asonas

MMB 34 teşekkürler ne var ne yok buradayız ne istersen neyi koyalım tartışalım.

Alıntıları Göster
    o siz değerl büyüklerimize kalmış siz nasıl neyi uygun görürseniz öyle olsun
  • quote:

Alıntıları Göster
    küçük ve şık tasarımdan dolayı heralde tercih ediliyo.bide video kaydı çok hoşuma gitmekte.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MMB 34

Estafurullah ne demek yaşın çokmu küçük büyük ne demek,söz herkesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asonas

quote:

Orjinalden alıntı: MMB 34

Estafurullah ne demek yaşın çokmu küçük büyük ne demek,söz herkesin.

Alıntıları Göster
    şık yada estetik demişinizde w serisi dışındaki makinalarda ne şıklık var ne estetik hatta çok kaba diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: batigol_7

şık yada estetik demişinizde w serisi dışındaki makinalarda ne şıklık var ne estetik hatta çok kaba diyebilirim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: batigol_7

tabi zevkler ve rengler farklıdır ama sende bayağı bi abartmışsın çok kaba diyerek..w serisinin dışında herkesin kabul ettiği t serisi vardır ki bir çok markada t serisinden esinlenerek kendi modellerini yapmıştır...n serisi doğrudur belki içlerinde en kaba olarak nitelendirmeyeceğim ama göze batanıdır..fakat sony den önce kim dokunmatik ekranlı bir fotograf makinesi yapmıştır...ben ilk sony nin dokunmatik ekranlı modelini bilirim..o sebepten dolayıdırki sony'nin n serisi diğer serilerine oranla daha geniş yapıya sahiptir...ama bu özellikte ilk model olduğu içindir ki göze batıyor..belki 5yıl sonra w serisi boyutunda ve dizaynında dokunmatik ekrana sahip sonyler mutlaka çıkacaktır....hatırlayınki ilk çıkan cep telefonları gibi....benimde en fazla kaba bulduğum modeller ixus serisi harici bulduğum tüm canon modelleri...küçük bir slr yi andırıyor ama kendileri compact özellikleri taşıyor...birde nikon modelleri..canon gibi büyüklüklerinden çok dizaynları hoşuma gitmiyor..aşırı sadelik herzaman bana göre iyi durmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audioslave -- 4 Eylül 2006; 13:44:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

quote:

Orjinalden alıntı: batigol_7

tabi zevkler ve rengler farklıdır ama sende bayağı bi abartmışsın çok kaba diyerek..w serisinin dışında herkesin kabul ettiği t serisi vardır ki bir çok markada t serisinden esinlenerek kendi modellerini yapmıştır...n serisi doğrudur belki içlerinde en kaba olarak nitelendirmeyeceğim ama göze batanıdır..fakat sony den önce kim dokunmatik ekranlı bir fotograf makinesi yapmıştır...ben ilk sony nin dokunmatik ekranlı modelini bilirim..o sebepten dolayıdırki sony'nin n serisi diğer serilerine oranla daha geniş yapıya sahiptir...ama bu özellikte ilk model olduğu içindir ki göze batıyor..belki 5yıl sonra w serisi boyutunda ve dizaynında dokunmatik ekrana sahip sonyler mutlaka çıkacaktır....hatırlayınki ilk çıkan cep telefonları gibi....benimde en fazla kaba bulduğum modeller ixus serisi harici bulduğum tüm canon modelleri...küçük bir slr yi andırıyor ama kendileri compact özellikleri taşıyor...birde nikon modelleri..canon gibi büyüklüklerinden çok dizaynları hoşuma gitmiyor..aşırı sadelik herzaman bana göre iyi durmuyor...

Alıntıları Göster
    w30 kullanıyorum bnde şık yani idare ediyo belki sony nin tercih edilmesinin sebebi carl-zeiss vario tessar objektiftir. ama batigol_7 arkadaşımın dediğide yanlış değil.

• arkadaşta söylemiş zaten. Dış görünüş, estetik gibi dış güzellik unsurlarında 1 numara sony bence.
    kısa bir süre önce W50 aldım tavsiye ederim 6MP yaklaşık 650ytl. Özellikle makrolarda çok iyi.
    Yalnız sony nin kötü bir yanı var herkes gibi SD kart kullanmıyor kendi MemoryStick leri de SD lere göre
    beya pahalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahmat_78

arkadaşta söylemiş zaten. Dış görünüş, estetik gibi dış güzellik unsurlarında 1 numara sony bence.
    kısa bir süre önce W50 aldım tavsiye ederim 6MP yaklaşık 650ytl. Özellikle makrolarda çok iyi.
    Yalnız sony nin kötü bir yanı var herkes gibi SD kart kullanmıyor kendi MemoryStick leri de SD lere göre
    beya pahalı...
    w serisinde t lere göre daha çok manuel var galiba.ama en çokta n1 de var galiba.ben t9 almıştım keşke n1 alsaydım diye düşünüyorum şimdi.ama onunda dokunmatik ekranı işte...benimki bile dikkat etmeme rağmen parmak izi oluyo bide o dokunmatik her gün cilalamak lazım
    (kalemi falan olduğunu biliyorum,ama çoğu kişi üşenmekte.)

• quote:

Orijinalden alıntı: alumsum_89

w serisinde t lere göre daha çok manuel var galiba.ama en çokta n1 de var galiba.ben t9 almıştım keşke n1 alsaydım diye düşünüyorum şimdi.ama onunda dokunmatik ekranı işte...benimki bile dikkat etmeme rağmen parmak izi oluyo bide o dokunmatik her gün cilalamak lazım
    (kalemi falan olduğunu biliyorum,ama çoğu kişi üşenmekte.)

Alıntıları Göster
    YANLIZ DİĞER MAKİNELERDE Kİ GİBİ ÇÖZÜNÜRLÜK YOK BUNDAKİ ÇOK DAHA İYİ VE PİKSEL KALİTESİ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE ZOOM YAPARKEN HİÇBİR FARKLILIK GÖSTERMİYO VE AYRICA HER AÇIDAN ÇOK HARİKA ÇÖZÜNÜRLÜK VERİYO.............!!!!!!!!!

SIRADAN Bİ MAKNASIYLA PROFESYONELLER KADAR RESİM ÇEKMEK MÜMKÜN OLUYO

• quote:

YANLIZ DİĞER MAKİNELERDE Kİ GİBİ ÇÖZÜNÜRLÜK YOK BUNDAKİ ÇOK DAHA İYİ VE PİKSEL KALİTESİ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE ZOOM YAPARKEN HİÇBİR FARKLILIK GÖSTERMİYO VE AYRICA HER AÇIDAN ÇOK HARİKA ÇÖZÜNÜRLÜK VERİYO.............!!!!!!!!!

SIRADAN Bİ MAKNASIYLA PROFESYONELLER KADAR RESİM ÇEKMEK MÜMKÜN OLUYO

Alıntıları Göster
    405e handycam aldım. hem ccd sensörlü 3.3 mp foto makinesi . hemde dvd dolby 5.1 kamera.

feci girdi peşin aldım. 2200 ytl.

ama memnunum. tavsiye ederim. o piyasadaki 6-7 mp canon veya hp makine gibi fotoğraf çekiyor.

flaş ı harika. gece çekimleri muhteşem.

• quote:

Orijinalden alıntı: gudikcik

405e handycam aldım. hem ccd sensörlü 3.3 mp foto makinesi . hemde dvd dolby 5.1 kamera.

ama memnunum. tavsiye ederim. o piyasadaki 6-7 mp canon veya hp makine gibi fotoğraf çekiyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gudikcik

piyasadaki 6-7 mp canon veya hp makine gibi fotoğraf çekiyor da ne demek!!! alakası yok!!!! arkadasda war bu kamera...!!

ama flaşına diyecek bi sey yok gercekten iiiii.....

• quote:

Orijinalden alıntı: trancedjmix

quote:

Orjinalden alıntı: gudikcik

piyasadaki 6-7 mp canon veya hp makine gibi fotoğraf çekiyor da ne demek!!! alakası yok!!!! arkadasda war bu kamera...!!

ama flaşına diyecek bi sey yok gercekten iiiii.....

Alıntıları Göster
    iyi karşılaştır basıma götür. fotoğrafları profesyonel bir fotoğrafçı ya incelettir.

resimde detay ve çizgiler çok net o kamerada. ama hp ve canon un çektilerinde fotoğrafta detay yokkkk!...

• quote:

Orijinalden alıntı: gudikcik

iyi karşılaştır basıma götür. fotoğrafları profesyonel bir fotoğrafçı ya incelettir.

resimde detay ve çizgiler çok net o kamerada. ama hp ve canon un çektilerinde fotoğrafta detay yokkkk!...

Alıntıları Göster
    SİZCE PİYASADAKİ DİGİTAL MAKİNELER ARASNDA Kİ ENİYİ BEŞ HANGİSİ HERKES YAZSINDA Bİ BİLGİMİZ OLSUN....!!!!!!!!!!!!

1- SONY

2- CANON

3- NİKON

4- SAMSUNG

5- KODAK

SİZCE BU BEŞ NE HADİ PAYLAŞALIM...??????????????

• quote:

SİZCE PİYASADAKİ DİGİTAL MAKİNELER ARASNDA Kİ ENİYİ BEŞ HANGİSİ HERKES YAZSINDA Bİ BİLGİMİZ OLSUN....!!!!!!!!!!!!

1- SONY

2- CANON

3- NİKON

4- SAMSUNG

5- KODAK

SİZCE BU BEŞ NE HADİ PAYLAŞALIM...??????????????

Alıntıları Göster
    sony hem kaliteli,tabikide pahalı

bende sony tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manero

sony hem kaliteli,tabikide pahalı

bende sony tercih ederim.

Alıntıları Göster
    lcd ekran ve video kalitesi çok iyi.ama foto çekmede forumdaki kişiler canon'un daha iyi çektiğini söylüyorlar.ben daha hiç canon kullanmadığım için yorum yapamıycağım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.