Şimdi Ara

Sorento Yardım! Emniyet Kemeri İkaz Lambası?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikinci el bir 2003 kia sorento aldım ancak önce ki sahibi akıllılık edip (!) emniyet kemeri ikaz lambasının ve ikaz düdüğünün sesini kapatmayı başarmış. Tekrar orjinal haline çevirmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Normalde bu sistemler nasıl by-pass ediliyor ki bende geri düzeltebileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_i2003 -- 28 Mart 2009; 14:15:44 >

• Hocam kapıyı açtığınızda kontak üzerindeyken ikaz sesi veriyor mu?
    Veya emniyet kemerinin ekrandaki yanıp sönen ışığı hiç yanmıyor mu?
  • Bende merak ettim şimdi. Nasıl yaptığını forum dışından öğrenirseniz mutlaka buraya yazın. Hemen iptal ettireceğim. İkaz sesi tam 100 saniye devam ediyor.
  • Tuhaf bir bakış açısı olacak sanırım ama,altınızdaki araca asla güvenmeyin...Ben çok yakınımı bir kazada emniyet kemeri yok diye kaybettim,siz siz olun asla başkasına bu acıyı yaşatmayın...Kazada sizi kurtaracak olan hava yastığı değil(gerçki kemer takılı değilken çalışmıyor kia'larda),emniyet kemeridir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucandeve

Hocam kapıyı açtığınızda kontak üzerindeyken ikaz sesi veriyor mu?
    Veya emniyet kemerinin ekrandaki yanıp sönen ışığı hiç yanmıyor mu?

Evet kontakta anahtar takılıyken kapı açıldığında ötüyor. Arabayı çalıştırdığımızda ikaz lambalarının hepsi aynı anda yanıyor ya, o esnada emniyet kemeri ikaz lambası yanıp tekrar sönüyor.
  • Yardım edin arkadaşlar, kim vurduya gidicez. Korkuyorum hava yastığı açılmayacak diye.
  • Hocam servise gittiniz mi?
  • Evet gittim ve maalesef servis biz bilmiyoruz, uzun sürer, cart curt gibi laflar etti Eskişehir'de olmanın dezavantajı sanırım elektrikçinin hiç bir konu hakkında bir fikri yoktu sorento'ya dair bir de servis olucaklar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.