Şimdi Ara

SSK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 yaşında üniversite okuyan birinin anne ve babasının SSK sigortasından faydalanması için , hastaneye giderken yanında bulunması gereken evraklar nelerdir?

Bilen varsa , cevaplarsa sevinirim. İyi Günler.

• üniversiteyi 19 yaşında kazandıysan baban seni tekrar üzerine geçirmeli, bunun dışında sağlık karnenle git gerçi bunlar da kalktı benim sağlık karnem yok vatandaşlık numaram ile faydalanıyorum hizmetlerden(!)
  • SSK ile anlaşmalı özel bir hastaneye sordum. Kimliğinizle gelmeniz yeterlidir dediler. Gidince sorun çıkmasın diye farklı yerlerden bilgi almaya çalışıyorum. Bakalım ben de faydalanabilecek miyim hizmetlerden(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sscc -- 28 Temmuz 2009; 12:40:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sscc

19 yaşında üniversite okuyan birinin anne ve babasının SSK sigortasından faydalanması için , hastaneye giderken yanında bulunması gereken evraklar nelerdir?

Bilen varsa , cevaplarsa sevinirim. İyi Günler.

Öncelikle baban SSK mensubuysa öncelikle SGK'ya gidip, babanın bunu onaylaması gerekir. Ardından TC Kimlik numaranla veya kimlik kartınla istediğin hastanede işlemini yaptırabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.