Şimdi Ara

Starbucks (Kahveye fazla para vermek) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
2
Favori
4.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dayı nasıl okunuyor o
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphanakca

dayı nasıl okunuyor o

vayt çaklıt moka
  • Aslında ucuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starbucks Müdavimi

Starbucks medeniyetin geldiği son noktadır bir kere gidin anlarsınız. Ayrıca benim içtiğim kahve 15 tl değil 3.5 tl

hangisi o
  • Bence güzel sıkıntı yok, ama icetea daha iyi tabi fazla kahve içmiyorum
  • Kaliteli kahve içmek istiyorsan orda içeceksin yoksa bizde biliriz nescafe alıp içmesini .Onca kafeye gittim hiçbiryerde aradığım tadı bulamadım . Alacaksın sevgilini gireceksin starbucksa iki kahve söyleyeceksin sevgilinle güzel zaman geçireceksin en fazla 20 lira vereceksin . Durumu olmayan gitmiyor , giden zevkine gidiyor . Milletin zevkine de karışmayın
  • herkesin keyfi kendine, kimsenin nerede ne için ne kadar verdiğini sorgulama hakkı olmaz. isteyen Starbucks'a gider. kendim içim toplasam 4-5 defa anca gitmişimdiri ben Türk kahvesi severim
  • kahveye o kadar para verilir ama o çöp kahvelere verilmez.
  • Şuan starbucks dayım ve 8₺ ye tadını beğendiğim bir pasta yiyorum tek başımayım asosyal biriyim kimse karışmıyor en sazından bu beni rahatlatıyor buranın internetini kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek gitmem ama ücretsiz wi fi, rahat rahat oturabilme ve güzel kahveler için 8-10 lira normal bence. Kahveye fazla para vermek diyosun ama o kahveleri evde kendin yapabiliyo musun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çin ejderhası

Şuan starbucks dayım ve 8₺ ye tadını beğendiğim bir pasta yiyorum tek başımayım asosyal biriyim kimse karışmıyor en sazından bu beni rahatlatıyor buranın internetini kullanıyorum

hocam çok kalabalık olmuyor mu ya? tıklım tıklım herkes otruyor. bi kahve alan bi oturuyor 2 saat ayrı gıcığım bunlarada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineering

quote:

Orijinalden alıntı: çin ejderhası

Şuan starbucks dayım ve 8₺ ye tadını beğendiğim bir pasta yiyorum tek başımayım asosyal biriyim kimse karışmıyor en sazından bu beni rahatlatıyor buranın internetini kullanıyorum

hocam çok kalabalık olmuyor mu ya? tıklım tıklım herkes otruyor. bi kahve alan bi oturuyor 2 saat ayrı gıcığım bunlarada

İlk geldiğimde baya kalabalıktı ama şimdi normal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nescafe 3/1 arada alıyorum 50 krş self servis yapıyorum, ohh mis.
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Sanırım kendini StarBucks'a gittiğin için elit ve modern sanıyorsun ?
  • Zaten kahve dediğin acı olur.
  • Klokt kullanıcısına yanıt
    Rahatsız olmak ile alakası yok, sadece gidenler kendini modern ve elit sanıyor o yüzden soruyorum.
  • tek farklı olan şey sosu vb. içine karıştılan tatlar ne kadar kolay değil mi tek farkı sosuymuş ya ne olacaktı çay otundan kahvemi yapacaklardi. geçenler de ilk kez gittim hiç de kasmadan orta boy şundan diyip aldım. hatta parmagim ile bi Göstere bilirdim

çok rahat bi ortamdi gelen insanlar da bi seviyeye sahipti, en azından öyle davranıyorlardi gayet güzel bi ortam di. hayat da bazen lüks yaşamak gerekir. bir daha dünyaya gelmeyeceğiz tadında olduğu sürece olur,ileri de çok param olur birazdaha lüks yaşarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhamet62 -- 14 Şubat 2016; 20:28:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kahveci hacıbabada küçücük fincanda nescafe 6 tl. üstelik yarısı köpük. sigaram bitmeden nescafe bitiyor o derece
  • dawras kullanıcısına yanıt
    http://www.kirpice.com/starbuckstan-diski-itirafi/

Buyurun hocam kaynak
  • Resmen The bomb has been planted
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.