Şimdi Ara

Steam Hesabımı Kısıtladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

This account appears to have been used for fraudulent activity.
    Steam Support has flagged your account as potentially having been used for fraudulent activities. Please contact Steam Support so that we can assist you.
    This account will have restricted functionality until this issue is resolved.

vac sicilim temiz herhangi bi halt falanda yapmadım. aynı mailimde iki tane hesap(ikiside Premium) var ve ikisinide 1 yıldır falan kullanıyom. neden böyle oldu anlamadım

aşağıdaki mesajı ingilizceye çeviren arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Neden bu uyarıyı aldığımı bilmiyorum. Sicilim temiz, Herhangi hile kullanımı veya dolandırıcılık söz konusu değil.

Hesabımdaki kısıtlamanın hemen kaldırılmasını istiyorum.

• Biz Steam Supportmuyuz?
    Son günlerde Dupe item taşıyanlara yargısız infaz yapıyorlar ondan olabilir maalesef.Ticket at en iyisi.
  • Senin hesap potansiyel suçlu olarak görünüyormuş eğer , bunu kabul etmiyosan diyo steam desteğe mail at.
    Derdini anlatana kadar hesabın öyle kalıcakmış.
  • Steam support ile uzun yazışmalar sonrası sorun çözüldü

sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alttantire03

Steam support ile uzun yazışmalar sonrası sorun çözüldü

sağolun

Bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir.

Steam Destek hesabınıza bir başkası tarafından erişilmiş olabileceğinden şüpheleniyor. Güvenlik önlemi olarak bu hesaba müdahaleleri geçici olarak kısıtlıyoruz. Lütfen Steam Destek'e ulaşın ki size yardımcı olabilelim.

Hesabınıza tekrar erişim sağlamak için:

Steam Destek ile iletişim kurun ve bir destek görevlisi hesabın sahibinin size ait olduğunu onaylayıp hesap erişimini tekrar sağlasın. Onaylama sırasında hesabınızdaki oyunların sahibi olduğunuza dair kanıt sağlamanız istenebilir.

Daha fazla bilgi burada mevcut: Çalınmış Steam Hesabını Geri Almak SSS, Hesap Güvenliği Tavsiyeleri

Bu hesabın işlevselliği sahibi yetkilerini tekrar kazanana dek kısıtlanmıştır.

Satın alma, hediye etme, takas, CD anahtarı etkinleştirme ve Steam Topluluğu'na ulaşım engellenmiştir.

Banada aynısı oldu hocam. Nasıl bir mail attınız ve çözdünüz olayı banada yardım eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu hesap dolandırıcılık için kullanılmış gözükmektedir.

Steam Destek hesabınızın dolandırıcılık için kullanıldığından şüphelenmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için lütfen Steam Destek ile bağlantı kurun.

Sorun çözülene kadar bu hesap ile yapılabilecekler kısıtlanmıştır.

Satın alma, hediye gönderme, takas yapma, Topluluk Pazarında satış yapma ve CD anahtarı etkinleştirme devre dışı bırakılmıştır.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi için: Steam Servis Anlaşması Koşulları. dedi destekle iletişime gectim arkadaş rust atmişti yardim edermisiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.