Şimdi Ara

Sürtme....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Dun gece babamın arabasını kullaniyordum. Sabah tekrar arabaya binerken yolcu kapısını açma kolunun hemen altında diğer kapı çizgisine doğru bir çizik gördüm.
    Yaşım 18. Ehliyeti yeni aldım. Araba modeli de c max. Kendim surtmus olsam farkederdim o an diye düşünüyorum. Şöyle de bir şey var. Kapı kolunun orasından once surtulcek bir çok yer mevcut sağ ayna sağ on taraf vs.

Kısaca oranın çizilme imkânı var mı arac seyir halindeyken? Yoksa bir başkası park yerinden geri geri çıkarken mi surtup kaçtı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece tek çizgi ise birinin çizme ihtimali yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

sadece tek çizgi ise birinin çizme ihtimali yüksek.

Hocam nasıl anlatiyim. Tam kapı kolunun orda düz bir çizik. Hafif kalın. Anahtar vs değil. Seyir halinde sadece orayı surtmemde biraz mantıksız geliyor. Ayna gider önce zaten. Babama da aciklamam gerek tedirginim biraz. Aractayken sürtmus olsam farkederdim bence.

• Bi ihtimal yolda geçerken bir dala filan sürtmüş olabilirsiniz o da hafif bir şekilde cif ile veya pasta ile giderilir.
  • Hocam kalın uçlu vida tornavida gibi bir şeyle de çizilmiş olabilir. Dediğiniz gibi kendiniz sürtseniz illaki farkedersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Bi ihtimal yolda geçerken bir dala filan sürtmüş olabilirsiniz o da hafif bir şekilde cif ile veya pasta ile giderilir.

Öyle bir ihtimal de yok maalesef. Dönerken çizmiş olma ihtimalim olabilir mi tam orayı?
    Teşekkürler

• Şimdi ihtimalleri söyledim ama nasıl olmuştur bilemem çiziği azaltme yöntemini de söyledim ama nasıl oldu nasıl olmadı bilemiyeceğim.
  • Aracı bir otoparka veya yan yana başka araçlarla birlikte park ettiyseniz, kapısını acarken çizmiştir. Benim aracımda da böyle kağı özürlülerinin çizdiği yerler var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.