Şimdi Ara

Telefon önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 3 senedir iphone 4 kullanıyorum ve artık ios 7 güncellemesiyle iyice yavaşladı. bu yüzden yeni bir telefon almak var kafamda. büyük ihtimalle de iphone 5s ya da 5c olmicak çünkü çok tekdüze bir telefon oldu iphone. sonuçta şu an bile note3 ve iphone 5 aynı para.

kafamda note 3 ya da s4 almak var ama hangisi daha kullanışlıdır ve uzun ömürlüdür bilemedim. android bir telefonun ortalama ömrü konusunda da bir fikrim yok ama temennim beni bu iphone gibi 3 yıl, o da olmasa 2 yıl yavaşlamadan götürebilmesi ve güncelleme alabilmesidir. siz hangisini önerirsiniz.

zaten sağda solda göre göre note 3 e baya kuruldum.

bir sorum daha olcak n9000 ve n9005 modelleriyle ilgili. sanırım n9005 çinde çıkan bir model ve ekstra olarak LTE, işlemci, gpu, ekran çözünürlüğü farkı var.

fiyat farkı var mı bilmiyorum ama n9005 alırsak türkiyede yine problemsiz kullanabilir miyiz bunu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heisenberg__ -- 14 Ekim 2013; 11:31:47 >

• bence g2 almalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

bence g2 almalısın

hocam lg alacak olursam sanırım nexus 5 i beklerim diye düşünüyorum
  • G2yede bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: apple_boy

quote:

bence g2 almalısın

hocam lg alacak olursam sanırım nexus 5 i beklerim diye düşünüyorum

LG YE KARŞI ÖN YARGINIZ VAR GALİBA :D
  • Gelmis g2 al diyenler sen takma Note 3 yeni cikan bir telefon ve atiyorum s4 son olarak 4.5i alacaksa note 4.6yi alir o yizden ekran sikinti degil ise note 3 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreTheBand

Gelmis g2 al diyenler sen takma Note 3 yeni cikan bir telefon ve atiyorum s4 son olarak 4.5i alacaksa note 4.6yi alir o yizden ekran sikinti degil ise note 3 al
    lg ye karşı neden önyargım olsun yahu. lg alırsam nexus 5 i beklerim dedim zaten. hem android yazlımı olarak daha hızlı ve stabil olduğu için hem de daha ucuz olduğu için nexus 5 i beklerim.

http://www.youtube.com/watch?v=2ksOJl0PDDg

böyle bir video var ama ne kadar doğrudur bilemem.

note 3 alırken de insanın 9005 alası geliyor hazır almışken işte sorun orda. o da türkiyede yok sanırım ama ilerde gelir heralde

• iPhone'dan sonra samsung memnun etmez. Arayuzu cok sıkıntili. Kasiyor bildigin. Nexus 5 bekleyin derim
  • Kalem kullanımınız olup olmayacağını gözden geçirin. Varsa: Note 3. Yoksa LG G2 veya Sony Z1. Hafıza kartı gerekmez diyorsanız lg g2 gerekir derseniz Z1. Kamera herşeyden önemli diyorsanız Lumia 1020.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

iPhone'dan sonra samsung memnun etmez. Arayuzu cok sıkıntili. Kasiyor bildigin. Nexus 5 bekleyin derim

iphone 4 ün ios7 de ki kasmaları beni yeterince soğuttu zaten aletten ya.
  • quote:

iPhone'dan sonra samsung memnun etmez. Arayuzu cok sıkıntili. Kasiyor bildigin. Nexus 5 bekleyin derim

Kasiyormu ? Touch Wizin hic kastigini gormedik memnunnkalmazsa bile launcher yukler
  • quote:

quote:

Kasiyormu ? Touch Wizin hic kastigini gormedik memnunnkalmazsa bile launcher yukler

malesef ios6 kadar stabil değil. ki zaten ios 6.1.3 te bile yavaştan kasmalar başlamıştı ios7 de tuz biber oldu. touch wiz ne bilmiyorum ama sansung note 3 şu anda incelediğim kadarıyla tabiki de kasmıyor. ama işte zaman ilerledikçe neler olur insan bilemiyor. o yüzden sormak istedim. androide jb tarzı şeyler yapılıyor sanırım ama ben hiç bilmiyorum nasıl olduğunu. belki ilerde kasarsa bile bi çözümü bulunuyordur diye öğrenmek için açtım zaten konuyu

• quote:

quote:

quote:

malesef ios6 kadar stabil değil. ki zaten ios 6.1.3 te bile yavaştan kasmalar başlamıştı ios7 de tuz biber oldu. touch wiz ne bilmiyorum ama sansung note 3 şu anda incelediğim kadarıyla tabiki de kasmıyor. ama işte zaman ilerledikçe neler olur insan bilemiyor. o yüzden sormak istedim. androide jb tarzı şeyler yapılıyor sanırım ama ben hiç bilmiyorum nasıl olduğunu. belki ilerde kasarsa bile bi çözümü bulunuyordur diye öğrenmek için açtım zaten konuyu

Hayir kasmaz ilerleyen zamanlarda tabi 3 yil sonra ne olur bilinmez

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir kasmaz ilerleyen zamanlarda tabi 3 yil sonra ne olur bilinmez

Alıntıları Göster
    g2 de baya iyi bir telefonmuş üstelik fiyatı da diğerlerine göre çok uygun. sanırım nexus 5 ve g2 telefon konusunda, note 3 te tablet telefon hybrid kullanımı konusunda kafamda duruyor. sondemir in de dediği gibi kalem kullanıp kullanmayacağımı tekrar düşünmem gerek sanırım

• quote:

g2 de baya iyi bir telefonmuş üstelik fiyatı da diğerlerine göre çok uygun. sanırım nexus 5 ve g2 telefon konusunda, note 3 te tablet telefon hybrid kullanımı konusunda kafamda duruyor. sondemir in de dediği gibi kalem kullanıp kullanmayacağımı tekrar düşünmem gerek sanırım

+1
  • Note 3 bence suanda asmis durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juniorİskender

Note 3 bence suanda asmis durumda

note 3 ün n9005 modeli şu an g2 kadar iyi bence ama en önemli faktör de fiyat tabi. g2 şu an 1450 liralara bulunabilirken note3 2100 lira
  • quote:

bence g2 almalısın

g2 yi 2 gündür uzuun uzun araştırıyorum ve gerçekten mükemmel bir telefonmuş. ayrıca fiyatı da diğerlerine göre oldukça iyi. sanırım bundan alıcam ve hiç olmadığı kadar kararlıyım =D
  • G2
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenberg__

quote:

bence g2 almalısın

g2 yi 2 gündür uzuun uzun araştırıyorum ve gerçekten mükemmel bir telefonmuş. ayrıca fiyatı da diğerlerine göre oldukça iyi. sanırım bundan alıcam ve hiç olmadığı kadar kararlıyım =D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.