Şimdi Ara

Telefon Önerisi / Lütfen !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 2 aydır bir android telefon almayı düşünüyorum. Bol bol oyun oynayabileceğim, sorunsuz internete girebileceğim ve .pdf dosyalarını açabileceğim, dış görünüş bakımından estetik olan bir android telefon. Bütçem 1000 tlye kadar. Samsung galaxy s3 mini almayı düşünüyorum. Eğer daha iyi bir öneriniz , tavsiyeniz varsa benimle burada paylaşır mısınız ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

• Bunları yapabilmek istiyorsan bütçeni biraz daha arttır derim. Samsung Galaxy S2 iyi bi seçenek olabilir.
  • 150-200 lıra daha koyarsn s2 al derım yksa s3 mını ıyı bır tercıh ollur
  • Senin ilacın S2 dir hocam... Bütçem 1000TL'ye kadar demişsiniz ama 1 ay içinde 300 TL ekleyerek çok daha iyi olan Nexus 4'ü de düşünebilirsiniz, piyasadaki en güçlü telefonlardan birine sahip olmuş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtakanGuler

Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 2 aydır bir android telefon almayı düşünüyorum. Bol bol oyun oynayabileceğim, sorunsuz internete girebileceğim ve .pdf dosyalarını açabileceğim, dış görünüş bakımından estetik olan bir android telefon. Bütçem 1000 tlye kadar. Samsung galaxy s3 mini almayı düşünüyorum. Eğer daha iyi bir öneriniz , tavsiyeniz varsa benimle burada paylaşır mısınız ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Aklima Nexustan baska telefon gelmiyor bu fiat araliginda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerileriniz için sağolun fakat. Bana s2 nin boyutu biraz büyük geliyor. İstediğim elimde çok rahat tutabileceğim bir telefon. ( 4. inch =
  • quote:

Önerileriniz için sağolun fakat. Bana s2 nin boyutu biraz büyük geliyor. İstediğim elimde çok rahat tutabileceğim bir telefon. ( 4. inch =

S2'nin boyutu o kadarda büyük değil. S3 kullanıcıları bile boyutundan şikayetçi değil zamanla alışılıyor zaten s2'ye büyük diyorsanız note 2'yi görmemişsiniz galiba :D
  • 4'' telefon demişsiniz ama istediklerinize bakarsak,

Bol bol oyun oynayabileceğim, sorunsuz internete girebileceğim ve .pdf dosyalarını açabileceğim...

Bunları yapabilmek için S2'nin boyutu gayet ideal, ayrıca Galaxy Nexus yine öyle... Bir zaman sonra alışırsınız. Düşünün şimdi benim telefonum Samsung Star 3'' ekranı var, istediğim telefon Note2 onunki 5.5''
  • Bir bakıma doğru söylüyorsunuz fakat 4 inche istediğim tarzda bir telefon bulmak imkansız mı ?
  • quote:

Bir bakıma doğru söylüyorsunuz fakat 4 inche istediğim tarzda bir telefon bulmak imkansız mı ?

Oyun, video, internet performansı üst düzey Android telefonlar genel olarak 4' den büyük oluyor. Zaten S2 kullanıcısı olarak bazen S2 nin bile ekranı küçük gelebiliyor. 1000tl fiyat seviyesinde size önerim galaxy S2 veya Galaxy Nexus olur.

• quote:

Bir bakıma doğru söylüyorsunuz fakat 4 inche istediğim tarzda bir telefon bulmak imkansız mı ?

iPhone 5 var. İsteklerinize cevap verebilecek bir cihaz. Ama fiyatı ve durumu belli.

1.40 boyunuz yoksa bir sorun olmaz. 1.87 boyundayım ve Galaxy S3'ümü tek elle rahatlıkla kullanabiliyorum. 4.3"lik Galaxy S2 ideal bir cihaz bence. 4" kullanabilen 4.3" de kullanabilir.
  • Cevaplarınız için çok sağolun. Çok yardımcı oldunuz. Peki galaxy s3 mini hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  • quote:

Cevaplarınız için çok sağolun. Çok yardımcı oldunuz. Peki galaxy s3 mini hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ben suan s3 miniyle yaziyorum dostum iyi cihaz isteklerine cevap verebilecek tavsiye ederim fiyat 800 tl civari bu arada

• har3 bana telefonu biraz anlatır mısın ? Pixel düşüklüğü çok göze çarpıyor mu ? Donanımsal şeyler vs. nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: har3

quote:

Cevaplarınız için çok sağolun. Çok yardımcı oldunuz. Peki galaxy s3 mini hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ben suan s3 miniyle yaziyorum dostum iyi cihaz isteklerine cevap verebilecek tavsiye ederim fiyat 800 tl civari bu arada

Dostum mesajı görmedin galiba neyse. Bana biraz s3 mini hakkında bilgi verir misin ? Pixel yoğunluğu çok göze çarpıyor mu ? Hiç kasma sorunu var mı ? Memnun kaldığın ve memnun kalmadığın şeyler vs. ?
  • Galaxy S3 Mini hakkında çok fazla olumlu yorum var. Oyun performansı videolarına baktım. gta 3 , batman gibi oyunlar s3 kadar akıcı olmasada gayet iyi bi şekilde oynanılıyor.
  • Peki sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.