Şimdi Ara

Telefon Rehberini Outlookdan Sync edememe problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1.1.3 OTB iphone kullaniyorum. ms outlook contactlarimi bir turlu iphone'a sync edemiyorum. Sync contacts with outlook'da all contacts kismini tikliyorum ancak telefonuma hic bir sey yuklenmiyor.. Butun kontaklarimi teker teker elle de girmek istemiyorum. Benzer bir problem ile karsilan var mi..

Sirasi ile su islemleri yaptim..
    1.1.1'e downgrade ettim ve jailbreak yaptim.
    1.1.2'ye upgrade ettim ve sonra jail break yaptim.
    1.1.3'u yukledim ve telefonu unlock ettim.

tcell simkartimi taktim, hicbir problem olmadan iphone'umu kullanabilirim diye dusunurken bu problemle karsilastim.

En son itunes'u kurdum.
    Bilgisyari restart ettim.
    Telefonu acip kapadim.

Ancak halen sync edebilmis degilim.

Sizler nasil telefon rehberinizi iphone'a atiyorsunuz? Benzer bir problem ile karsilasip da cozen oldu mu? yorumlarini bekliyorum....

• Aynı sorun 1.1.3 e update ettikten sonra bende de oldu. Hala rehberimi senkronize etmeyi becerebilmiş değilim.
  • Halen sorunu cozebilmis degilim. ne menem bir aletmis bu. bir de para veriyorum bu kadar ugrasmanin ustune...

Itunes dan sync edemedim ama en azindan wireless olan yerlerden contactlarimawww.funambol.com sitesi sayesinde erisebiliyorum.

Guya onlarinda installer icin yazmis olduklari bir sync applicationlari var ama o da calismiyor....
  • Bende yeni 1.1.3 yaptm ama itunes tan eski seyleri sync yaparken rehberde geldi benim
  • Arkadaşım çok teşekkür ederim kaç gündür uğraşıyordum verdiğin çözüm sayesinde maillerimi ve kontaklarımı görebiliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: 2wicky

Çözüm burada

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=612
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpridvan

Arkadaşım çok teşekkür ederim kaç gündür uğraşıyordum verdiğin çözüm sayesinde maillerimi ve kontaklarımı görebiliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: 2wicky

Çözüm burada

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=612

Rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.