Şimdi Ara

telefon sapığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir vodafone numarası beni sürekli rahatsız ediyo bundan çok rahatsızım numaranın kime ait olduğunu ögrenmek için çok uğraştım ama rehbere kayıtlı olmadığı için bulamadıklarını söylediler bende acaba tanıdık biri diyemi şüpheye düştüm sonra bi kaç kişiye sordum aramızda husumet olan biri olduğu emin gibiyim %99 o ama bunu bi türlü kanıtlayamadım sizce ne yapmalıyım yardım edecek biri varsa şimdiden teşekkürler.

• bişey daha sorcam o numarayı buraya yazmadım yazmam gerekirmi yazıyayım yazmıyayım mı yetkililere duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamarque -- 14 Mart 2010; 23:51:10 >
  • ssavcılığ ver yada vodafone shop a uğra sor belki söylerler kime ait olduğunu.. bence buraya yazmayın numarayı
  • Numara taşımadan dolayı vodafone olduğuda şüpheli:)
  • bak bu aklıma hiç gelmedi bide numara taşıma olayı vardı
  • http://www.nts.gov.tr/PublicWebGUI/ bu adresten hangi operatörde olduğunu öğrenebilirsin. Sonra da hangi opereatördeyse, o operatörün bayisine git ve kontör yüklemek istediğini söyle. bu şekilde numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsin. Demokraside çareler tükenmez.
    Eğer faturalı hat ise de şunu diyebilirim; internet bankacılığı kullanıyorsan numarayı bankanın borç ödeme kanalından gir. Borç ödeme de en son sayfa onay kısmıdır. Atıyorum senin tabirinle sapığın adı antonyo banderas ise Ant***** Ban**** şeklinde isim çıkar. Ha bu adam faturalı hat kullanıyor ve şuan da da borcu yoksa başka birşey aklıma gelmiyor.

Düzeltme: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 14 Mart 2010; 23:55:47 >

• çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için kontörlü olduğunu zannediyorum o yüzden kontörlü seçenegği tekrar açıklarmısın anlayamadım kontör yükleyince görevli teyit etmek için bana ismini mi sölicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamarque

çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için kontörlü olduğunu zannediyorum o yüzden kontörlü seçenegği tekrar açıklarmısın anlayamadım kontör yükleyince görevli teyit etmek için bana ismini mi sölicek

normalde görevli bunu yapmaz. numarayı tekrar okur. doğru mu diye teyit eder..

isim soyisim söyleyen bayi varsa abonenin gizlilik haklarına tecavüz ediyor demektir. benim adımı soyadımı hiç bir hakkı yokken biri kontör yüklüyor diye o kişiye veren bayi ne kadar ahlaklı davranmış oluyor.

ben rehbere kimlik bilgimi kapatmışsam bilinmesini istemiyorumdur.. ha sapıklık bir durum varsa .. savcılık orda avukat orda !!!
  • gerçektende çok rahatsız etti bu beni sende haklısın ama bu adamı bulmak için savcılığı meşgul etmek ne kadar doğru bide onu düşünmek lazım
  • savcılığı meşgul etmiyim kendi işimi kendim halledeyim diyorsun yani

senin gibi böyle düşünen kendi adaletimi kendim sağlayayım diye düşünen de çok insan var onlar ne olacak bu işin sonu gelir mi sence

kimisi tamam hakkını arıyor rahatsız ediliyor, kimisinin de amacı başka bu araştırmaları yaparken. bayi bu bilgileri neye göre kime göre verecek. ben konuşuyorum ama bayiler böyle bir bilgi veriyor mu bilmiyorum tabi.. bilgileri görüyorlarsa illa ki bir sakal at abi düşüncesiyle veren de olacaktır. aksi düşünülemez :) ben bayi olsam vermem açıkçası. o sorumluluğun altına giremem.
  • bayinin böyle bişey yapmaya imkanı varmı bilmiyorum ama imkanı varsa ben kontör alıp bayiyide aldatmak yerine bana gelen mesajlaarı gösteririm kontöre verceim parayıda bayiye veririm bana hiçde koymaz 21tl zaten mesajların hepsi duruyo lazım olur diye hiçbirini silmedim
  • bu senin dediğin de mantıklı bu şekilde bir şansını dene bakalım. peki bu kişiyi ola ki buldun ne yapmayı düşünüyorsun. tanıdık çıkabilir veya çıkmayabilir. yani o kişinin akibeti ne olur merak ettim
  • yanlış anlaşılmasın onu hakkından gelmesini iyi bilirim bi köşede kıstırır döve dövede bunu söyletirdim ama böle bişi yapmam benim derdim bu yaptığının hesabını sormak neden böle bişey yaptığını sorucam ona tek ihtiyacım olan bunun kanıtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamarque -- 15 Mart 2010; 2:30:08 >
  • ilginiz için teşekkürler
  • quote:

bayinin böyle bişey yapmaya imkanı varmı bilmiyorum ama imkanı varsa ben kontör alıp bayiyide aldatmak yerine bana gelen mesajlaarı gösteririm kontöre verceim parayıda bayiye veririm bana hiçde koymaz 21tl zaten mesajların hepsi duruyo lazım olur diye hiçbirini silmedim

Bu kadar taciz durumu varsa yaz buraya numarayı gerisini o düşünsün diyeceğim ama yine de sen bilirsin..

Siz bu numarayı aradığınızda açmıyor mu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 15 Mart 2010; 16:05:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankys

quote:

çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için kontörlü olduğunu zannediyorum o yüzden kontörlü seçenegği tekrar açıklarmısın anlayamadım kontör yükleyince görevli teyit etmek için bana ismini mi sölicek

normalde görevli bunu yapmaz. numarayı tekrar okur. doğru mu diye teyit eder..

isim soyisim söyleyen bayi varsa abonenin gizlilik haklarına tecavüz ediyor demektir. benim adımı soyadımı hiç bir hakkı yokken biri kontör yüklüyor diye o kişiye veren bayi ne kadar ahlaklı davranmış oluyor.

ben rehbere kimlik bilgimi kapatmışsam bilinmesini istemiyorumdur.. ha sapıklık bir durum varsa .. savcılık orda avukat orda !!!

cok haklısın her seferinde dikkat ederim , isim soyisimle teyit ediyorlar.
    nasıl yapmaları gerekir bilmiyorum ama bu etik değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

bayinin böyle bişey yapmaya imkanı varmı bilmiyorum ama imkanı varsa ben kontör alıp bayiyide aldatmak yerine bana gelen mesajlaarı gösteririm kontöre verceim parayıda bayiye veririm bana hiçde koymaz 21tl zaten mesajların hepsi duruyo lazım olur diye hiçbirini silmedim

Bu kadar taciz durumu varsa yaz buraya numarayı gerisini o düşünsün diyeceğim ama yine de sen bilirsin..

Yasak diye biliyorum. Çünkü bende burda rol yaparak suçsuz birini suçlayabilirim.

• quote:

Evet aynen bu şekilde olacak. Madem ki seni bu kadar rahatsız ediyor bunu bilmekte hakkın var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.