Şimdi Ara

Terim'in GALATASARAYIMIZA Zarar Verdiğini Düşünen Sadece Benmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
3.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih Terim'in bu sene oynattığı futbol'dan zerre kadar zevk almamış bir taraftar olarak sadece ben ve çevremdekilermi yoksa benim gibi gs'li forum arkadaşlarımda varmı diye meraktan bu konuyu açmak istedim.Yayıncı kuruluş üyesi olmama rağmen maç günlerinde 90 dakikanın toplasanız 40 dakikasını izleyemiyorum ne bir hızlı gelişen atak ne baskılı oyun ne bindirme yapan yok yavaş çıkan kanatlarda tıkanan geri doğru oynayan bir takım görüyorum,

• Evet sensin.
  • Sana 1 doz Aykut Kocaman futbolu yazıyorum
  • Fatih Hoca'nin istedigi bu degil, roportajlarinda bunu acik acik dile getiriyor zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizan

Sana 1 doz Aykut Kocaman futbolu yazıyorum

• 2 kanadımızda etkisiz malesef. Geçen sene deli engin vardı bide..

Şampiyonlar ligide ligte oynanan futbolu öküz gibi etkiledi. Eskiden futbol için oynardık şimdi skor için oynuyoruz malesef.
    Fatih Terim'in en büyük hatası amrabat ısrarı oldu bence.

Her şeye rağmen ligde 1. avrupada son 16ya kaldık. Zarar bunun neresinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

2 kanadımızda etkisiz malesef. Geçen sene deli engin vardı bide..

Şampiyonlar ligide ligte oynanan futbolu öküz gibi etkiledi. Eskiden futbol için oynardık şimdi skor için oynuyoruz malesef.
    Fatih Terim'in en büyük hatası amrabat ısrarı oldu bence.

Her şeye rağmen ligde 1. avrupada son 16ya kaldık. Zarar bunun neresinde ?
    bjk'ye karşı ilk yarıdaki muazzam oyun geldi aklıma
  • Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

quote:

Orijinalden alıntı: fizan

Sana 1 doz Aykut Kocaman futbolu yazıyorum

Alıntıları Göster
    Evet o kadar zarar veriyor ki 8. sırada aldığı takımı ertesi sezon şampiyon yaptı, yetmedi bir tane daha lig çıkardılar onda da Kadıköy'de şampiyon yaptı. Şampiyon olduktan sonra yeni sezona yine kupayla başladı. Şampiyonlar liginde gruptan çıkardı, ligin ilk yarsını lider bitirdi. Vay anasını ne kadar çok zarar vermiş bu adam bizim takıma. 2 yılda güzelim takımın içine etti. Bir atasözü der ki '' Haticeye değil neticeye bak. '' Ben hala sizin ne istediğinizi çözmüş değilim. Takım maç kazanır olmaz, şampiyon olur olmaz, gruptan çıkar olmaz, derbileri kaybetmez olmaz. Ne arkadaş ne, ne istiyorsunuz? Tamam süper bir oyun oynamıyoruz ama insaf be arkadaşım, inan Morinho bile gelseydi 2 yılda bu kadar yukarı çıkaramazdı bu takımı. Sırf bu yaptıkları için bile saygıyı hak ediyor bu adam, gelip takıma zarar veriyor falan diyorsunuz harbiden ayıp. Terim bu takım ile iyi işler yapacaktır. ha dört dörtlük mü, elbet değil, ama biraz zaman vermemiz lazım. Biriyle ne kadar çok birlikte çalışırsanız o kadar iyi anlaşırsınız, ve zaman geçtikçe dahada iyiye gider. Teknik adam ne kadar çok aynı ligde çalışırsa o ligi daha iyi analiz eder, çalıştırdığı takımı daha iyi analiz eder. Bizimde artık bir Manchester gibi olmamız gerekiyor, Terim ile uzun yıllar geçirmemiz gerekiyor. Zırt pırt teknik adam değiştirmekle bir yol alamayız. 2 yılda bu kadar şey değiştiren bir adam, uzun vadede daha çok şey katabilir takıma. Şampiyon olmayıp, çeyrek finale çıkmasak bile, ben Terim ile yola devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1ABE892

Evet o kadar zarar veriyor ki 8. sırada aldığı takımı ertesi sezon şampiyon yaptı, yetmedi bir tane daha lig çıkardılar onda da Kadıköy'de şampiyon yaptı. Şampiyon olduktan sonra yeni sezona yine kupayla başladı. Şampiyonlar liginde gruptan çıkardı, ligin ilk yarsını lider bitirdi. Vay anasını ne kadar çok zarar vermiş bu adam bizim takıma. 2 yılda güzelim takımın içine etti. Bir atasözü der ki '' Haticeye değil neticeye bak. '' Ben hala sizin ne istediğinizi çözmüş değilim. Takım maç kazanır olmaz, şampiyon olur olmaz, gruptan çıkar olmaz, derbileri kaybetmez olmaz. Ne arkadaş ne, ne istiyorsunuz? Tamam süper bir oyun oynamıyoruz ama insaf be arkadaşım, inan Morinho bile gelseydi 2 yılda bu kadar yukarı çıkaramazdı bu takımı. Sırf bu yaptıkları için bile saygıyı hak ediyor bu adam, gelip takıma zarar veriyor falan diyorsunuz harbiden ayıp. Terim bu takım ile iyi işler yapacaktır. ha dört dörtlük mü, elbet değil, ama biraz zaman vermemiz lazım. Biriyle ne kadar çok birlikte çalışırsanız o kadar iyi anlaşırsınız, ve zaman geçtikçe dahada iyiye gider. Teknik adam ne kadar çok aynı ligde çalışırsa o ligi daha iyi analiz eder, çalıştırdığı takımı daha iyi analiz eder. Bizimde artık bir Manchester gibi olmamız gerekiyor, Terim ile uzun yıllar geçirmemiz gerekiyor. Zırt pırt teknik adam değiştirmekle bir yol alamayız. 2 yılda bu kadar şey değiştiren bir adam, uzun vadede daha çok şey katabilir takıma. Şampiyon olmayıp, çeyrek finale çıkmasak bile, ben Terim ile yola devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Fatih Terim sırf zarar zaten bunu tartışmaya gerek yok ziya...

• bencede
    teknik direktör skibbe olmalı.
    kadro: zapata
    sabri- gökhanzan -servet -hakan balta
    cihan haspolatlı-mustafa sarp-barış özbek-elano-arda
    nonda

böyle bir galatasaray olsa çatır çutur oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Evet.
    İyi oynadığı zaman oh ne güzel kötü oynayınca vır vır vır koca karılar gibi çene yapın.Bu takımda en son gidecek adam Fatih terimdir..Futbolcular kalitesizse adam ne yapsın? Daha önce bu adam hiç yoktan bir takımla uefa kupasını kaldırmadı mı ? İlk geldiği senede dibe vurmuş takımı şampiyon yapmadı mı? Futbolcularda ruh yoksa ne yapsın? Mümkünse sen takımı değiştir fatih terim hakkında yorum yapma.Takım ne kadar kötü oynarsa oynasın bu saatten sonra teknik direktör değişikliğine gerek yok.Menejerlik kavramını artık benimseyelim bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

İyi oynadığı zaman oh ne güzel kötü oynayınca vır vır vır koca karılar gibi çene yapın.Bu takımda en son gidecek adam Fatih terimdir..Futbolcular kalitesizse adam ne yapsın? Daha önce bu adam hiç yoktan bir takımla uefa kupasını kaldırmadı mı ? İlk geldiği senede dibe vurmuş takımı şampiyon yapmadı mı? Futbolcularda ruh yoksa ne yapsın? Mümkünse sen takımı değiştir fatih terim hakkında yorum yapma.Takım ne kadar kötü oynarsa oynasın bu saatten sonra teknik direktör değişikliğine gerek yok.Menejerlik kavramını artık benimseyelim bizde.

Alıntıları Göster
    Takımın başında birbuçuk sene durupta oyananan futbolda ileri gitmek takım olmak yerine her geçen zamanda daha kötü oyun daha çekilmez futbol,bi an burdaki arkadaşlarla farklı takım'ımı izliyorum diye şüpheye düşdüm bi övgüler bi övgüler dersin barcelona gibi takımda biz eleştiriyoruz,siz kafanızı yormayın siz ne kadar galatasaraylıysanız bende o kadar galatasaraylıyım ama gerçekleri görmek gerek,Geçen sene alınan şampiyonlukta ne fener ne beşiktaşın durumu belli trabzon ha keza transferde kan kaybetti aynı durumda artık ordan sivrilik çıkmamız durumunu siz anormal karşılıyorsanız bilemiyorum,bu seneye gelelim 17 maçta 33 puan ve oynanan futbol ortadayken siz takımınızdan ve fatih terimden mutluysanız ne mutlu size arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Alıntıları Göster
    Fatih Terim'e kurban olun siz. Fatih Terim mi Galatasaray'a zarar verecek. Allahtan korkun be.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Alıntıları Göster
    Transferleri ile oynattığı futbolun alakası yok bazen gerçekten oyuncuları inceliyorlar mı diye düşünmüyo değilim.Böyle giderse kanatların yerini başkaları alınacak bunlarda elde kalır.Yetersiz kalıyolar.Alışma falan dedik yarım sezon bitti daha birşey göremediysek ne zaman görücez.Değişikliğe açık değil hep aynı sistem farklı çözümleri yok.Tutturmuş biz kendi oyunumuzu oynarız.Oynayamadığımızda kalıyoruz öyle.İşe yarasa eyvallah.

Bazıları diyor Terim anlık başarıların Teknik direktörü diye ona da inanmaya başladım.Yani Şöyle genç bi oyuncu bulupta çıkartamıyoruz.(yabancı yada yerli)
    Hadi ilk sene dedik gelcek ilk seneden birşeyler yapması lazım ki doğru olan buydu ve başarılı oldu.Ama bu sezon genç oyuncu yok ilk 11de oynattığımız(transfer olarak)
    Terimin şüphesiz en beğenilen önü ruh ile oynatması o ruhu futbolculara vermesi ,aşılaması ; oda bu sene yok.

Geçen sene çıktığımız o kötü döneme umarım daha kötü şekilde girmeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozziii1905

Fatih Terim'e kurban olun siz. Fatih Terim mi Galatasaray'a zarar verecek. Allahtan korkun be.

Alıntıları Göster
    Adam bizi şampiyon yaparak büyük zarar verdi.Birde CL'de 2.tura yükselttirdi.
    Yok böyle kötü teknik direktör.Bence Aykut Kocaman yerinde isabet olur.
    Çok süper bir teknik direktör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gin X

Transferleri ile oynattığı futbolun alakası yok bazen gerçekten oyuncuları inceliyorlar mı diye düşünmüyo değilim.Böyle giderse kanatların yerini başkaları alınacak bunlarda elde kalır.Yetersiz kalıyolar.Alışma falan dedik yarım sezon bitti daha birşey göremediysek ne zaman görücez.Değişikliğe açık değil hep aynı sistem farklı çözümleri yok.Tutturmuş biz kendi oyunumuzu oynarız.Oynayamadığımızda kalıyoruz öyle.İşe yarasa eyvallah.

Bazıları diyor Terim anlık başarıların Teknik direktörü diye ona da inanmaya başladım.Yani Şöyle genç bi oyuncu bulupta çıkartamıyoruz.(yabancı yada yerli)
    Hadi ilk sene dedik gelcek ilk seneden birşeyler yapması lazım ki doğru olan buydu ve başarılı oldu.Ama bu sezon genç oyuncu yok ilk 11de oynattığımız(transfer olarak)
    Terimin şüphesiz en beğenilen önü ruh ile oynatması o ruhu futbolculara vermesi ,aşılaması ; oda bu sene yok.

Geçen sene çıktığımız o kötü döneme umarım daha kötü şekilde girmeyiz.

Yanlış anlaşılmasın Fatih Terim'e saygım ve sevgim sonsuz.Gitmesini de istemiyorum.Fikrimi ve yanlış gördüğüm şeyleri belirttim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elle Sid Pierre

Adam bizi şampiyon yaparak büyük zarar verdi.Birde CL'de 2.tura yükselttirdi.
    Yok böyle kötü teknik direktör.Bence Aykut Kocaman yerinde isabet olur.
    Çok süper bir teknik direktör.

Alıntıları Göster
    geçen sene oynanan futbolun yakınana yaklaşamıyoruz, özellikle kanat transferleri katkı sağlamadı buraya kadar tamam ama çıkıpta işi Fatih Terim Galatasaray'a zarar veriyora getirmeye gerek yok biraz sabırlı olmak lazım bir de genel olarak her büyük takım taraftarındaki her sene şampiyon olmalıyız zihniyetinden kurtulmamız lazım artık

• iyi gaz verir iyi motive eder ama iyi yonetemez taktik bilgisi sifir sadece iyi havaya sokar oyunculari. ama yinede seviyorum kendisini.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.