Şimdi Ara

THY Tüm Türkiye Her Şey Dahil 44 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
6.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konuyla çok alakalı olmayabilir ama eylül ayında polonya'ya erasmus kapsamında gitmek isteyen bir öğrenci arkadaşım benden öneri istedi.
    Ben pek anlamıyorum diye buraya yazdım. En ucuz ne şekilde ve hangi firmayla gidilebilir bilen yada fikri olan varsa yazabilir mi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok arkadaş bu millete yaranılmaz.
    adam mis gibi kampanya yapmış,hala neden o tarihte yok,bu tarihte var serzenişindesiniz.bayramda seyranda zaten full oluyor ucaklar,kampanya dışı olması normal.
    4-5 ay sonrasını planlayamayan,kusura bakmasın son dakika otobüse biner ancak.
    mayısın son haftası için izmir uçuşu ,kuşadasında tatil amaçli aklıma yatmıyor değil.

not: biletler 8 ağustostan itibaren satışta olacakmış,yer bakarken bu tarihi dikkate alın.

• Kurban Bayramı haftasına baktım, ucuz biletlerden eser yok. Pegasus bile çatır çatır kampanya yaparken THY gibi bir dev nasıl bu kadar cimri olabiliyor?
  • Yemişim kampanyasını. Nerden bileyim ben 4 ay sonra hangi hafta hangi gün müsaitim. Alanların %30u gidemiyordur adım gibi eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

yok arkadaş bu millete yaranılmaz.
    adam mis gibi kampanya yapmış,hala neden o tarihte yok,bu tarihte var serzenişindesiniz.bayramda seyranda zaten full oluyor ucaklar,kampanya dışı olması normal.
    4-5 ay sonrasını planlayamayan,kusura bakmasın son dakika otobüse biner ancak.
    mayısın son haftası için izmir uçuşu ,kuşadasında tatil amaçli aklıma yatmıyor değil.

not: biletler 8 ağustostan itibaren satışta olacakmış,yer bakarken bu tarihi dikkate alın.

aynen.. pegasus 1 sene sonrasına kampanya yapıyor kimsenin gıkı çıkmıyor.. thy yapınca niyeyse herkes isyanlarda
  • İnsanlar için özel günler vardır ve o günler için yolculuk yapması gereklidir. MEsela düğün,nişan vs.
    Fuar gibi tarihi çok önceden belli aktiviteler.Şirketler için iş gezileri.
    İşte bu gibi daha önceden tarihi belli aktiviteler için bu tür kampanyalar biçilmiş kaftan.
    Ş firma bu şartlarda yapıyor bu firma bu şartlarda diye karşılaştırma yapmak pek dürüstçe olmaz.
    Firmalar ticari kaygılarına göre promosyon yaparlar,her firmanın uygulaması ve beklentisi farklı olabilir.
    Benim için THY kampanyasının en güzel tarafı Atatürk havalimanından kalkış/varışların kampanyaya dahil olması.
    Zira havaalanına 10 km uzaktayım,metro ile kolayca ulaşabiliyorum. Sabiha Gökçen ise tam bir ızdırap benim için.
  • Ne yapacaksınız THY'yi bilmem neyi? Ben anadolujet veya pegasus ile daha rahat ediyorum şahsen. Bağıra bağıra konuşan ingiliz veledleri yok, gürbüz erkek hostlar yok, çaylar daha demli, itiş-kakış yok.
  • 28 Aralık 2012 – 2 Ocak 2013
    25 Ocak 2013 – 11 Şubat 2013
    18 Nisan 2013 – 24 Nisan 2013
    17 Mayıs 2013 – 20 Mayıs 2013

Tatiller hariç yani,ne anladım ben o kampanyadan :/

25 Ocak - 11 Şubat yarı yıl tatili,Sun Express ve Pegasus bu tarihleri kampanya kapsamına almıştı ama ben bilet alamadım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Kedi Gördüm Sanki -- 8 Ağustos 2012; 9:03:50 >
  • howard88. şimdi benim kartıma 100 tllik world puan yüklenecek. bununla anadolu jetten bilet alabilir miyim 3 kat değerli olarak. bilet kendi adımıza olmak zorunda mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abraxass34

bedava verseler uçmam.

tamam
  • ben antepe 2 kişi gidiş dönüş 156 tl'ye buldum. yani 39 liraya geldi
  • bugüne ait bir haber

http://www.borsagundem.com/haber/THY-bunu-da-yapti/106938

Airport Haber'den Sefa İnan'ın iddiasına göre, kendisi işten atılan ancak eşi halen THY'de çalışanlar THY sistemlerinde ölü olarak görünüyor.

THY'de uygulanan pas (ücretsiz) bilet yönetmeliğine göre, eşi THY'de çalışan bir kişi pas bilet hakkına sahip. THY'de geçerli olan bu yönetmeliğe göre, çalışan kişi bilet talep ettiğinde kendisinin yanı sıra bakmakla mükellef olduğu ailesinin de ücretsiz bilet hakkı mevcut.

Diğer taraftan, grev yasağına karşı iş bıraktığı için işten atılan 305 havayolu emekçisinin bazılarının eşleri de THY'de çalışıyor. İşten atılan işçinin ücretsiz bilet hakkını yitirmesine karşın, eşi de THY personeli olan kişi yine eşi üzerinden bu haktan faydalanabilmekte. Ancak THY, işten çıkardığı işçilerin ücretsiz bilet hakkından yararlanmaması için çareyi bilgisayar sistemine bu kişileri "ölü" kaydetmekte buldu.

Eşi işten atılmayan ancak kendisi atılan kişi pas bilet hakkını kullanmak istediğinde, bilgisayardaki eş hanesinin karşısında yazılı olan "ölü" ibaresiyle karşılaşıyor. Böylece zaten işten atarak üstünü çizdiği bu kişiye bilet vermek istemeyen THY, sisteme "ölü" girerek bu kişiyi kayıtlardan düşürmüş oluyor.

Bu ilk değil 'Kazanılmış haklar kaldırıldı'

Hatırlanacağı üzere THY, işten çıkarmakla yetinmeyip "ölü" gösterdiği çalışanlarına daha önce de çalışan havayolu emekçileri ya İstanbul'a yapılacak seferden hemen öncesi işten atılma kararıyla uçağa alınmadığı için başka ülkelerde mahsur bırakılmış ya da sefer esnasında işten çıkartılarak uçakta bulunan yolcuların da can güvenliği tehlikeye atılmıştı.

THY yönetimi işten attığı çalışanları uçağa bindirmiyor

Ayrıca THY, çalışanının kazanılmış haklarını kaldırarak mesai saatlerinin uzatıp, dinlenme saatlerini de kısaltmıştı. Yayımlanan duyuruya göre, toplu sözleşmede aylık 180 saat olarak uygulanan mesai, aylık 210 saate çıkarılmış, uzun uçuşlarda 2 yerel gece olmak üzere 36 saat olan konaklama dinlenme süresi 24 saate indirilmişti.

• THY yine saçmalamış

başlık şöyle olmalı idi

THY ile İSTANBULLULAR İÇİN Tüm Türkiye Her Şey Dahil 44 TL

ve ya Ankara , van vs de yaşayan başka vatandaşlar tüm türkiye kavramını İstanbul olarak değiştirmeli

Anadolu da yaşayana soru
    - Kardeşim senin için tüm türkiye ne ?
    - istanbul
    - niye
    - çünkü THY bizim burdan bir tek istanbula uçuyor

THY anadoludan anadoluya uçuşu yok halen konuşuyor..

istanbullular yaşadı
  • Biletinizi burdan alın,39 tl ye gelsin:
    http://www.ekobilet.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

quote:

vakıf world sağolsun gerek yok böyle şeylere

hocam 3 klat değerli diye biliyorum kapatmak da mesele çok kampanya da olmuyor değil mi

kapatmak neden mesele olsun kampanyada gayet oluyor takip ederseniz yeterince puan kazanabilirsiniz

mesela bu ay 10 adet alışveriş yapana 100 liraya kadar wp verdi 1000 lriaya 100 wp kazandık gayet iyi...

ayrıca world te geçerli kampanyalar vakıf world de de geçerli ...

şidmi bileti satın alma olayı telefonla oluyordu değil mi?Bir de daha mı pahallı söylüyor acenta yoksa internetteki gibi mi?Bana örnek bir bilet hesaplaması yapabilir misin? 1000tl lik bilet için?Ne kadar worldpuan vs?

mesela hiç puanın yok avans kullanıyosun ben bir senede bu puanı tamamlarım diyorsun hiç bir ekstra ücreti olmadan thy yada diğer şirketlerin biletlerini kendi fiyatları üzerinden alıyorsun yıl içinde kullandığın puanı biriktiriyorsun 1 yıdla tamamalaman gerekli hiç bi ekstra ücret yok.

diyelim 100 liralık puanın var 300 liralık uçak bileti demek..

vakıf seyahat hattından telefonla kestiriyorsun biletini

artık çoğu kişi bu şekilde yurt içi biletlerini alıyor.

Normal vakıf world kart değil mi? bi de seyahat hattının numarası nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Biletinizi burdan alın,39 tl ye gelsin:
    http://www.ekobilet.com/

Odeme sayfasinda hep hata mesaji aliyorum.
    Keske siteden online bilet almak daha kolay olsaydi.
  • Arkadaslar THY sitesi google chrome den cok zor aciliyor. INT EXP denedim olmadi. Girebilen varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Arkadaslar THY sitesi google chrome den cok zor aciliyor. INT EXP denedim olmadi. Girebilen varmi?

ben chrome'dan açıyorum, hiç sıkıntı da yaşamadım
  • yıllarca Türk insanının kanını emer gibi cüzdanını emdi.
    şimdi rekor zararlar yazıyor.ama artık çok geç...
    pegasusun kampanyalarını bekleyin en azından 29tl uçma şansı yakalanabilir ve istanbul bağımlı olmaz.
  • Mart'ta Gaziantep
    Nisan'da Trabzon
    Mayıs'da Sivas
    olmak üzere gidiş gönüş 78TL ye biletlerimi aldım.
    Gerçekten çok güzel kampanya keşke geceden bakabilseydim. Mardin ve Şanlıurfa için uygun bilet bulamadım :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.