Şimdi Ara

THY Tüm Türkiye Her Şey Dahil 44 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
6.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • promosyon biletler atatürk havaalanından görünüyor. sabiha gökçen den yokmu acaba.
  • yalan kdv dahilmiş 113 lira olan bilet 215 lira oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

yalan kdv dahilmiş 113 lira olan bilet 215 lira oldu

o kampanyasız bilet hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

yalan kdv dahilmiş 113 lira olan bilet 215 lira oldu

o kampanyasız bilet hocam

demekki kampanya koymamışlar o zaman ...gene

• quote:

Orijinalden alıntı: gkmnoztrk

Mart'ta Gaziantep
    Nisan'da Trabzon
    Mayıs'da Sivas
    olmak üzere gidiş gönüş 78TL ye biletlerimi aldım.
    Gerçekten çok güzel kampanya keşke geceden bakabilseydim. Mardin ve Şanlıurfa için uygun bilet bulamadım :(

Mardin de tamam. Şanlıurfa'ya kampanya bileti bulamadım. Önümüzdeki kampanyalara bakacağız artık :)
    Bu arada biletlere önce Ekobilet.com dan baktım. Ordan kaç kampanyalı bilet kaldığı gözüküyor. mesela 2 kampanyalı biletin kaldığı bir uçuşa THY nin sitsinden 3 kişi için sorgu yaparsanız diğer 2 kampayalı bileti göstermiyor.Bilginize..
  • 6 adet bileti 214 liraya aldım.şanlıurfa hiç yok ya uzun uçuşlara pek koymamışlar kampanyalı bilet ama bi tane buldum şanlıurfa onu da hemen kaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

howard88. şimdi benim kartıma 100 tllik world puan yüklenecek. bununla anadolu jetten bilet alabilir miyim 3 kat değerli olarak. bilet kendi adımıza olmak zorunda mı?

evet seyahat hattı numarasını ara vakıfın..

ordan ilgiliyle konuş istedigin şirketin biletini alabiliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

yıllarca Türk insanının kanını emer gibi cüzdanını emdi.
    şimdi rekor zararlar yazıyor.ama artık çok geç...
    pegasusun kampanyalarını bekleyin en azından 29tl uçma şansı yakalanabilir ve istanbul bağımlı olmaz.

kim rekor zarar açıklıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

pegasusun kampanyalarını bekleyin en azından 29tl uçma şansı yakalanabilir ve istanbul bağımlı olmaz.

http://www.airnewstimes.com/thy-den-2011-yilinda-rekor-zarar-14286-haberi.html?

2011 de 1.007.542.958 tl zarar.(sonra bunu kuru dolara çevirip kar gibi göstermiş)

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2012/05/19/thyden-ilk-ceyrekte-zarar

2012 ilk 3 ay 29.382.971 tl zarar.

• Arkadaşlar THY devamlı yeni uçaklar alıyor. Kısa vadede zarar etmesi normal. Uzun vadede sorun olmayacaktır. Kâra geçecektir. Kaldı ki, bu kadar uçak alımına rağmen, ödemeler dengesine yaptığı katkı da yüksektir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

http://www.airnewstimes.com/thy-den-2011-yilinda-rekor-zarar-14286-haberi.html?

2011 de 1.007.542.958 tl zarar.(sonra bunu kuru dolara çevirip kar gibi göstermiş)

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2012/05/19/thyden-ilk-ceyrekte-zarar

2012 ilk 3 ay 29.382.971 tl zarar.

36 milyon yolcu taşımış 2011'de , kişi başı 10 lira kazansa dünya kadar kar eder Zarar etmesinin sebebi yeni uçaklar almasıdır durumun kötü olduğunu sanmıyorum

• borsa da thy kağıtları olanlar hemen atlamış zarar laflarına ama malesef kara geçmesi bi 10 yılı bulur bu kafayla
  • paraları barcelona ile mençıstıra yedirirse dürzüler, elbette zarar ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun3542

paraları barcelona ile mençıstıra yedirirse dürzüler, elbette zarar ederler

vizyonun bu mu yani?
  • Arkadaş haklı...Kârâ geçmesi uzun bir zaman alacak...Tabii o zaman geldiğinde de başka icraatlar çıkartmazlarsa...
  • atıp tutmak ne kadar kolay ya.cok biliyorsanız siz geçin yönetin.adamlar senelerdir kimsenin yapamadığını yapıyor yine de yaranamıyor.rekor zararmıs.dogrudur zarar ettiği o kadar reklam, sponsorluk, yeni uçaklar yeni noktalar. pat diye nasıl kar bekliyorsun ki.sırf camur at izi kalsın mantığınız başka birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazseytanahmet

atıp tutmak ne kadar kolay ya.cok biliyorsanız siz geçin yönetin.adamlar senelerdir kimsenin yapamadığını yapıyor yine de yaranamıyor.rekor zararmıs.dogrudur zarar ettiği o kadar reklam, sponsorluk, yeni uçaklar yeni noktalar. pat diye nasıl kar bekliyorsun ki.sırf camur at izi kalsın mantığınız başka birşey değil.

Benim için zihniyet önemli. Muhalif gazeteleri uçaklarına sokmayan yandaş şekilde yönetilen bir şirkettir. Çalışanlarının grev hakkını yok sayıp kapı önüne koyan bir şirkettir. Atatürk rozetlerine tahammülü olmayan bir şirkettir (sonradan çark ettiler bu konuda). Apronda deve kesen bir şirkettir. Bu kafayla ister kâr etsin, ister zarar, umurumda değil... derdim, ama zararın ucu da bize dokunuyor.

Ek: Bu da bugün ortaya çıkan bir marifetleri...

http://www.ulusalpost.com/haber/4046-thyde-olu-skandali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 8 Ağustos 2012; 17:51:35 >

• yav sizene thy zararından karından 3 kuruş verip uçak biletimi alacaksınız şirkete ortakmı olacaksınız belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

yav sizene thy zararından karından 3 kuruş verip uçak biletimi alacaksınız şirkete ortakmı olacaksınız belli değil

Ben daha hiç THY ile uçamadım hocam çok pahalı biletleri 3 kuruşa filan yok valla
  • Arkadaşlar,
    Herhalde Antalya-Ankara uçuşları bu kampanyaya dahil değil.Dahil olsaydı çoluk çocuk Anıtkabire gidecektik.Tüh nasıl kampanya anlamadım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.