Şimdi Ara

Tıp okuyan birisi evde mi kalmalı yurtta mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene tıp fakültesini kazandım ancak evde mi kalmalıyım yurtta mı karar veremiyorum. Hangisinde daha çok ders çalışma imkanım olur? Daha rahat ederim ?

• up
  • Ben evde kalmayı seçtim ilk sene için, daha sonra ayrı eve çıkabilirim.
  • up
  • Ben de evde kalıcam, yurtta tıp çekilmez.
  • yurtda kalacağım çünkü ortamı bilmiyorum hiç birde hiç tanıdık yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • housedaki topal doktor kullanıcısına yanıt
    Haklısın yurtta tıp çekilmez ben de o yüzden tereddütteyim. Ama evde de temizlik yemek çok uğraştırır diye arada kaldım
  • En azından ortamı tanımak, şehri tanımak için yurtta kalınmalı. Çalışan adam istediği zaman çalışır.

Daha sonra eve "çıkılmalıdır."

Eve çıkılınca birkaç arkadaş arasında görev dağılımı yapılırsa hiçbir sorun çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alirisa90 -- 3 Ağustos 2013; 14:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreYouMyMummy

Haklısın yurtta tıp çekilmez ben de o yüzden tereddütteyim. Ama evde de temizlik yemek çok uğraştırır diye arada kaldım

Hocam ev rahat ama mesela komiteler yakın temizlik vs yapmam komiteler bitsin bi temizlernir öyle yani, kafana göre takılırsın.
  • tek başına ev iyidir ne kadar zor olsa da rahat olursun her şey senin kontrolünde olur.
  • Ben yurttayım.Yurt var yurt var.

Benim yurt; kampüs içinde bulunuyor.Lüx olduğunu duydum.3 yatak var.Oda daki çalışma masalarında; Priz ve ışık varmış.Oda içinde lavabosu banyosu varmış.5 Yıldızlı otel tarzında imiş.DHli arkadaş ta o ünv'in TIP'ını kazandı.Ben bilgisayar müh. Yurt 6 bin tl

Ben yurttayım.Eğer arabamı alamayacak isem; Yurtta tek kişilik oda 10 bin tl orayı seçmeyi düşünüyorum bir kaç yıl sonra.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.