Şimdi Ara

Tip var ama kızlara açılamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    19 yaşındayım azgın falan filan değilim tip var yani en azından söyleyenlerden biliyorum bi defa sevgilim oldu o da kız teklif etti . daha sonra kızlar ilgilendi falan ama konuştukça utangaçlığımdan falan kaçtılar yada arkadaş kanka olduk yani bi türlü güzel kızlara falan asılamadım. taktik verir misiniz

boşver falan diyenler ve ss isteyenler yazmasa da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi architect1 -- 1 Ağustos 2015; 22:04:36 >

• no ss no güven bye
  • Boşver kız olayı bela
  • Bende senin gibiydim. Uni nedeniyle evden uzaklasinca hayatim degisti. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Boşver kız olayı bela
    SS At görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Boşver kız olayı bela

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslanayolgosterenadam

SS At görelim

Alıntıları Göster
    üniyi oturduğum şehirde kazandım :D istemiyordum ama kötü bi bölüm olmasın diye ve diğer şehirler de sosyal ortam falan daha kötü olduğunda yine aynı şehirdeyim
    ss falan yok arkadaşlar inanın tipsiz değilim yani kızların bakışlarından falan bile belli oluyor. artistlik falan yapmıyorum troll de değilim . ss isteyenler yardım etmese de olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: architect1

üniyi oturduğum şehirde kazandım :D istemiyordum ama kötü bi bölüm olmasın diye ve diğer şehirler de sosyal ortam falan daha kötü olduğunda yine aynı şehirdeyim
    ss falan yok arkadaşlar inanın tipsiz değilim yani kızların bakışlarından falan bile belli oluyor. artistlik falan yapmıyorum troll de değilim . ss isteyenler yardım etmese de olur

Alıntıları Göster
    up
  • Hep tip vardır zaten
  • Kızları sevmiyorum. Dötleri çok kalkık. Pis kezbanlar yüz vermeyin şunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FührerHitler

Kızları sevmiyorum. Dötleri çok kalkık. Pis kezbanlar yüz vermeyin şunlara.
    ss at da bi' bakalım gerçekten tipin iyi mi kötü mü
  • Barlara vs git kızlarla en kolay sohbet açılabilecek yerlerden biridir. Olmadı sınıfında kız varsa git napıyon nasıl gidiyor vs diye sohbet aç
    Ama dediğim gibi eğer başından beri kız olaylarında soğuk davrandıysan 2. Dediğim yerine ilk dediğimi uygula
  • Demekki yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albatros34

ss at da bi' bakalım gerçekten tipin iyi mi kötü mü

Alıntıları Göster
    burda tip konusuna değil kız tavlama konusuna takılmanız gerekiyor valla tip var atmam ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

Barlara vs git kızlarla en kolay sohbet açılabilecek yerlerden biridir. Olmadı sınıfında kız varsa git napıyon nasıl gidiyor vs diye sohbet aç
    Ama dediğim gibi eğer başından beri kız olaylarında soğuk davrandıysan 2. Dediğim yerine ilk dediğimi uygula
    en zoru sahilde plajda felan bulmak,iç taraflarda takıl bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

Barlara vs git kızlarla en kolay sohbet açılabilecek yerlerden biridir. Olmadı sınıfında kız varsa git napıyon nasıl gidiyor vs diye sohbet aç

aynen kardeş başta hiç kimsenin peşinde koşmadım onlar ilgileniyor falan diye ama şimdi yaşım büyüdü ve bi kız arkadaşım olsun istiyorum .bar falan olmaz çünkü daha önce gitmedim hiç nasıl davranılır falan bilmiyorum. okul açılınca üni dekilerle yapmaya çalışırım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: architect1

quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan.

aynen kardeş başta hiç kimsenin peşinde koşmadım onlar ilgileniyor falan diye ama şimdi yaşım büyüdü ve bi kız arkadaşım olsun istiyorum .bar falan olmaz çünkü daha önce gitmedim hiç nasıl davranılır falan bilmiyorum. okul açılınca üni dekilerle yapmaya çalışırım ama

Alıntıları Göster
    .

• ss atda görelim. Yakışılı olmayıp kendini yakışıklı sanan tipler var. Sende belki onlardansın. En doğru yönlendirme için ss şart.
  • Cogu isini gormek icin istiyor atma
  • Valla boy var tip de var galiba millet iyi olduğunu söylüyor çok can yakarsın diyenler falan oldu ama hiç de öyle can falan yakamadım yaş 18 daha bu eller kız eline değmedi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.