Şimdi Ara

Tıp ve diş sıralamaları 2024 (Realistik)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diş hekimliği 46,5, tıp 32,5 ile kapatacak. 10 gün sonra Salim Ünsal'dan kontrol edip ''helal olsun bildin'' dersiniz artık

• siz ne yaptınız tercihleri hocam

• Loky19 kullanıcısına yanıt
    sizin tercihleriniz neler oldu hocam
  • Hocam 32.5 fazla değilmi

Diş yazdım hocam full iyiden kötüye kendimce sıraladım, malum tıp gelmiyor obpden ötürü

• behindhand kullanıcısına yanıt

kanki valla kırık olmasa tıp geçerdin rahat nasip artık dişe odaklan

• zarkovsk kullanıcısına yanıt

hocam 1-2 saate kesinleşecek fakat ilk 10u bilgisayar mühendisliği kalan 14 tanesi tıp oldu. Bu gece sisteme gireceğim.

• ben tercihleri verdim ama nasıl olması gerekiyor girilmesi için kimse de cevap vermiyor. tercih yerinde 2022 ve 2024 yazıyor bu yeterli değil mi tercihlerin girilmiş olduğunu kontrol etmek için

• Son_Troll_Bükücü kullanıcısına yanıt

Öyle yapıcam aga valla sağlık olsun mutluyum yine halimden. Geçen sene sonuç ekranını görünce diş kazanamadığımı anlayıp çok üzülmüştüm. Kırıkla deneyip kazanabilir miyim diyodum. Şu an mantıken istediğim yerdeyim nankörlük yapıp ''tıp kazanamadım ya'' demek istemiyorum çok

• yardımiçinaçtımhessabı Y kullanıcısına yanıt

Aga bu tercihlerimi görüntüle kısmına gelince seçtğin üni/bölümleri görüyorsan sıkınt yok işte

Tıp ve diş sıralamaları 2024 (Realistik)

çok sağ ol

hayırlı olsun agam sevindim.

• Son_Troll_Bükücü kullanıcısına yanıt

Sağ ol <3

• isyanediyorumisyan kullanıcısına yanıt

Böyle tahmin ediyorum ya.. Zamanında 5-6k geri atan yerler bile oldu. Bunun için 2,5k atması yetiyor

• 33k gibi gelir
    hocam sizce odtü fizik ve mat kaçla kapatır bu sene (21k idi geçen senenin sıralaması)
  • dostlar tıp en kötü ihtimalle yerinde sayacak……… ytd
  • noobodynow kullanıcısına yanıt

en kötü ihtimalle yerinde sayacaksa en iyi ihtimal 30 31 32 bandına mı gidecek

• orhanerdönmez O kullanıcısına yanıt
    yükselmesi iyi anlamında. yani yerinde saymasi en kötü ihtimal. yükselmek derken 27-28k ya çıkması

siz hala karar veremediniz mi hocam ama şu tarifeden yapacağım size Tıp ve diş sıralamaları 2024 (Realistik) 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.