Şimdi Ara

Tipsizliğim beni hayattan soğuttu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet tipsizlik yuzunden hayata kustum olmek istiyorum intihar etsem de kurtulsam bu arada Minato Namikaze arkadasimiz banli suan. Benim yerime ac dedi konu disi bos kalmasin dedi onun icin actim. Onun ricasi. O arkadasim icin konu actim o acmis gibi sayin konuyu. Buralar bos kalsin istemiyor. Neyse saclarimi jiletleyecek dereceye geldim kimse beni anlamiyor asosyalin tekiyim kendimden de nefret ediyorum insanlardan da. Tipsizlik batsin. Olmek istiyorum. Saygilar
    -minato namikaze

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kisilikli adam kullanıcısına yanıt
    Sikayet ettim

• Yaşasın tipsizlik

• justin olsa böyle demezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciismi

Evet tipsizlik yuzunden hayata kustum olmek istiyorum intihar etsem de kurtulsam bu arada Minato Namikaze arkadasimiz banli suan. Benim yerime ac dedi konu disi bos kalmasin dedi onun icin actim. Onun ricasi. O arkadasim icin konu actim o acmis gibi sayin konuyu. Buralar bos kalsin istemiyor. Neyse saclarimi jiletleyecek dereceye geldim kimse beni anlamiyor asosyalin tekiyim kendimden de nefret ediyorum insanlardan da. Tipsizlik batsin. Olmek istiyorum. Saygilar
    -minato namikaze

Kardeş. Tipsizlik kavramının vücut bulmuş haliyim. Şükrediyorum daha da kötüsü olabilir. Herşey bir kız değil ki 250 gram yapmayın şöyle şeyler bizi de üzüyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.