Şimdi Ara

tıpta ilk sene

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akdeniz tıpta okuyan var mı? ilk sene için guyton fizyolojiden çalışmaya başlasam olur mu yatay geçiş yapmak istiyorum da şimdiden çalışmaya başlamak istiyorum yoksa anatomi mi çalışmalıyım bilen tavsiyesi olan var mı

• Nedir bu acele yiğidim bekle hele nasıl çalışacaksın bana çince gibi geliyor bir göz attım da
  • guyton candır
  • adsızdoktor A kullanıcısına yanıt
    ben geçemezsem yanıma gelecek olan var da benim yüzümden daha iyi bi üniden vazgeçsin istemiyorum
  • bulutxxx B kullanıcısına yanıt
    Anladım başkan kolay gelsin diyeyim o zaman
  • t_pontocerebellare T kullanıcısına yanıt
    ilk sene guytondan nereye kadar geliniyor 5. ünite böbrekti 5 ekadar yazdırayım diyorum doğru yolda mıyım hsmjvhöcx
    klasklda her okulun sistemi farklıdır nereden bileyim :D

ünite ünite gidilmez ayrıca lise mi bu dlkajs
    çok mantıklı davskbhsvgachmzjöxj hiç üniye gitmedim bilmiyom dghvzk
  • Kardeş ben guyton fizyolojinin 900. sayfalarına kadar geldim, fizyoloji gayet zevkli, sıkılmadan gidersin ama ben anatomi çalışmanı tavsiye ederim, tus forumlarında çoğu hocanın konu anlatım videoları var. Ben oradan bir iki hocanın videosunu izlemiştim ağır gelmişti, katlanabilirsen anatomi daha yararlı olur bence uzun vadede. Robbins patoloji de olabilir, yine ilgi çekici sıkılmadan okuyabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakultasaian

Kardeş ben guyton fizyolojinin 900. sayfalarına kadar geldim, fizyoloji gayet zevkli, sıkılmadan gidersin ama ben anatomi çalışmanı tavsiye ederim, tus forumlarında çoğu hocanın konu anlatım videoları var. Ben oradan bir iki hocanın videosunu izlemiştim ağır gelmişti, katlanabilirsen anatomi daha yararlı olur bence uzun vadede. Robbins patoloji de olabilir, yine ilgi çekici sıkılmadan okuyabilirsin

Daha tıp kazanmadan 900 sayfa mı okudun? Eğer öyleyse tebrikler. Tıp kazanmana şaşmamalı.
  • sakultasaian kullanıcısına yanıt
    1. sınıftan patoloji anlatan fakülte sanmıyorum olsun.

1. sınıfta histoloji, anatomi ve fizyoloji, biraz da biyokimya görürsünüz muhtemelen.

bence hiç bilginiz olmadan kendiniz çalışmayın, yanlış anlayıp iyice karıştırma ihtimaliniz var.

ayrıca tus hocaları konuyu bilene göre hızlı ve seri anlatır, ondan bir şey anlamanız biraz zorlayıcı olur.
    ayrıca guyton okurken masal gibi gelebilir ama asit-baz (iyon) dengesi konusu vardır ki öğrenmiş olman mümkün değil tek seferde okuyarak mesela :D
  • tıpta ilk sene

Hocam pdf üzerinden bu tarz işaretleye işaretleye ilerledim, edebiyat sınavından sonra başladım okumaya, bugün bölüm 71 'e geldim. Üniversitede konuyu işledikten sonra pdf 'den açıp işaretlediklerimi temize geçirmeyi düşünüyorum veya bilmiyorum ilgimi çektiği için keyifle okudum en azından, bazı şeyleri yanlışta anlasam hiçte anlamasam en azından az çok bölümde göreceğim derslerle ilgili fikir sahibi oldum.

nereyi kazandın ben de guytonu inceleyip sevdim 300 sayfa filan genel fikir açısından okumayı planlıyorum anatomi de bakayım bari yatay geçiş işi zormuş 5k dan mezun kalsam çapaya gitmem daha kolay ya
    Tabii ki hocam ben zaten asla en kolay konuyu bile pdf 'den okuyarak öğrendiğimi iddia etmem, düşünmem bile. Sadece tıp okuyacaksam nelerle karşılaşacağımı görmek için okumaya karar vermiştim, haziranın başlarına doğru başladım zaten okumaya. Okudukça ilgimi çekti devam ettim.
    Büyük ihtimalle denizli veya çanakkale gelecek gibi gözüküyor. Gerek yok bence çapa için o sıralamada mezuna kalmaya, tercih yapmışsınızdır mutlaka zaten
    hocam windows'u etkinleştiriver
  • knk bana kızma ama ilk sene 500 kisi ile baslayacaksiniz :(
    guyton okuması en eğlenceli kitaplardan birisidir, robbins patoloji ile. ama robbins okursan hiçbir şey anlamazsın muhtemelen, o yüzden guyton okuyabilirsin tabi.
  • bu sene alanya yok ama 500 olsak da sıkıntı değil vjhçxdzjssd
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.