Şimdi Ara

Tıpta Ipad Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
8.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce ne kadar avantajlı? Hazır üni için airpods hediyesi de varken alsam mı diyorum ama şimdiye kadar hep kağıttan çalıştığım için tablete alışabilir miyim, göze ne kadar zararlı vs. gibi sorular var aklımda. Kullananlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.(İnşallah bu sene başlayacağım tıp fakültesine)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDarkKnight012 -- 21 Ağustos 2021; 12:33:26 >

• hocam hangi sitede airpods hediyesi veriyor? evdekileri ikna edersem ben de ipad alacağım yakında da

• apple ın kendi sitesine girip aşağı doğru inince üni için mac veya ipad satın alın vs yazıyor hocam, oradan bakabilirsiniz

• ipad air düşünüyorum 10,9 inçmiş

• Up ben ipad air düşünüyorum ama ben de kağıttan çalışmaya alışığım
  • olmazsa olmaz değildir de, yine de baya kolaylık sağlıyormuş. Alışamazsam para boşuna gitmesin diye açtım konuyuTıpta Ipad Kullanmak 

• Air 4. Nesil harika bir cihaz öneririm çok arkadaşım tıpçı ve çok rahat oluyormuş
  • duymuştum bunu. nerede test edebilirim ki

• tamamdır, bakacağım teşekkürler

• şu tablet de benim ilgimi çekmişti pek araştırmadım ama ipad e göre fiyatı daha uygun ve fiyat performans olabilir. kullanan ya da araştıran varsa bilgi verirse sevinirim

Tıpta Ipad Kullanmak
  • Ipad şart değil elbette ama tablet kullanılabilir

• Özellikle kapkalın anatomi atlasını yanında taşımanız gereken anatomi lab dersinde çok işe yarıyor fakat bilgisayarın da yerini tutmadığını gözün önünde bulundurmak gerek.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.