Şimdi Ara

Tıpta Ipad Kullanmak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
8.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRY 145.98 36% İndirim | IPad için klavye ve fare Combo, kablosuz Bluetooth klavye için Teclado iPad Xiaomi Samsung Huawei Tablet Android IOS Windows

, biraz zam gelmiş sanırım ama yine de ucuz bence. Renk seçim yerinden siyah ve küçük olana bakın onu aldım ben arkadaşıma hediye ve mouse da küçük ve kullanışlı klavyede de hiçbir sıkıntı yok. Mouse ayrıca hem kablolu hem kablosuz olabiliyor ve her cihaza Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor ve öyle boğum boğum çin malı havası vermiyor. İpadde mouse kullanma hissi de güzel bence yan yatırınca bildiğin pc oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi this is me trying -- 21 Ağustos 2021; 14:50:6 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• hocam klavye kesinlikle gerekli mi sizce?

• 6 bin liralık ipad air 4 alırsan yanında kablolu şarjı olan airpodsu bedava veriyor. o airpods internette 1200 1600 arası fiyattan bulunuyor hesap et ordan.

• Ya ben de geçen sene asus tuf gaming oyun bilgisayarı aldım 6.5k’ya (şimdi 9k) ayrıca içine ssd ve ram takviyesi yaptım bomba gibi ama neden yaptığımı bilmiyorum tıpa gidicem ben💀💀. Öyle ölü gibi ağır değil 2kg gibi bir şry ama bakacağım bana yük olursa ben de almayı düşünüyorum air 4.

• this is me trying T kullanıcısına yanıt
    Hocam tıpta hiç mi oyun oynayacak zaman olmuyor😅

• TheDarkKnight012 T kullanıcısına yanıt
    Ya oluyordur ben belki olmuyordur diye tüm yazımı oyun oynayarak geçirdim şahsen doydum da xd. Ama yeni başlayacağım göreceğiz. Boş zamanımı oyundan çok arkadaşlara ayırmak istiyorum bir de, sosyallik önemli

Hangi üniyi yazdınız hocam:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDarkKnight012 -- 21 Ağustos 2021; 14:59:51 >
    Daha açıklanmadı ama akdeniz ya da aybü olacak. Sizin?

İlk 2000 bursu(akdeniz bu sene ilk 1000 e girenlere 3000tl, 2000 e girenlere 2000tl burs verecekmiş) için akdeniz yazdım. Tabi eve yakın olması da etkili. Umarım pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDarkKnight012 -- 21 Ağustos 2021; 15:3:55 >
    Ya o burs çok önemli bence hem evinize de yakınsa çok iyi tercih olmuş bence. Hayırlısı olsum

bendeli aynı zamanda kılıf da oluyor hocam ama bu da güzelmiş sevdim baya ucuz

yani aynı zamanda kılıf da oluyor cok kullanıslı oldugunu dusunuyorum ama olaya kesinlik olarak bakacaksak ipad bile cok gerekli değil

Akdeniz gelirse tanışırız artık:)

• K380 alırım muhtemelen, apple çok pahalı

Tabii ki, inş

• Onumuzdeki sene donem 3 olacagim. Gecen sene online egitimlerden dolayi ipad 8. nesil 128 GB ve kalemini satin aldim. Daha yuksegine gerek yok diyebilirim. Eger sadece tip fakulte dersleri ve textbooklar icin almak istiyorsaniz 8. nesil yeterli hatta fazla bile ancak butceniz varsa yuksek modeller dusunulebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • entiwos E kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce 8.nesil aldıktan sonra bilgisayara pek ihtiyaç duyulur mu

Hocam airpods hediyesi ipad air ile başladığı için almışken airpods da gelsin diyerek air 4 almayı düşünüyorum. Ama 64 gb yeterli olur mu sizce? Bir de deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz, gerçekten kolaylık sağlıyor mu, kolay alışabildiniz mi?

• secillll S kullanıcısına yanıt

Bilgisayara pek ihtiyac duymadim acikcasi safariden online dersi acip yanda da ders notunu koyuyorum, ustesinden geliyorum boylelikle. Ancak tablet almadan once zaten bir bilgisayarim vardi. Bilgisayardan da textbook pdf dosyalarini okuyorum su anda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu an evde bir bilgisayarım var ama kendine hayrı yok diyebilirim açılırsa onu üniye götürmem
    Hem tablet hem pc aynı anda alırsam da çok masraflı olacak
    Pdf okumak hariç bilgisayar mutlaka şunu yapmak için olsun dediğiniz bi şey var mı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.