Şimdi Ara

Tıpta Ipad Kullanmak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
8.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ein ausländer

Hocam deftere para vermemenizi anladım ama ders kitaplarına nasıl para vermiyorsunuz? İnternetten pdf bulup mu çalışıyorsunuz?

Evet hocam PDF’leri oluyor genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDarkKnight012 T kullanıcısına yanıt

Bahsettiği uygulama akdenizde ücretsizdi knk rahat ol,

Okul internetinden yüklryince lisanslıyordu kendi. Hala öyledir muhtemeln.

Çok gözünüzde büyütmeyin ama anatomide yine slaytlrdan çalışacaksın, önemli bilgileri bilmedikten sonra istediğin kadar 3d incele, neye fayda

• Arkadaşlar kendimce açıklamalar yapayım,

Derslere büyük oranda slaytlardan çalışacaksınız. İstediğiniz kadar textbook okuyun, slayt çalışmanın sınavlarınız için daha verimli olacağını fsrk edeceksiniz. Çünkü soruları hazırlayan hoca = slaytı hazırlayan hoca.

Biraz da nasıl çalışacağınızı düşünün.
    Ben slaytı çıktı alıyorum, sağına soluna renkki kalemlerle not alıyorum, fosforluyla altını çiziyorum vs kalıcı oluyor bilgiler.

Ben kendi adıma, tavket üzerinden bu verini alabileceğimi düşünmüyorum. Tabiki bana göre böyle. Alışırsan belki tablet daha kullanışlı olur.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Hangi bölümü okuyorsunuz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ein ausländer

Hangi bölümü okuyorsunuz?

Elektrik elektronik mühendisliği

• an agony A kullanıcısına yanıt

Hocam tablette not alma ciddi söylüyorum kağıttan daha rahat. goodnotes alıp bin bir türlü not alma çeşidi kullanabilirsiniz. Şart mı değil ama özellikle 2. sınıftan sonra kullanacağınız textbooklara 300 er tl vereceğinize pdf indirip tabletten okumak çok daha rahat ve ucuz oluyor.

Kanka akdenizde tablet kullanan var mı? Hocalar slaytları dersten önce wp grubu gibi bir yere atıyorlar mı? atmıyorlarsa pek bi anlamı kalmaz zaten tablet almanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgms2

Hocam tablette not alma ciddi söylüyorum kağıttan daha rahat. goodnotes alıp bin bir türlü not alma çeşidi kullanabilirsiniz. Şart mı değil ama özellikle 2. sınıftan sonra kullanacağınız textbooklara 300 er tl vereceğinize pdf indirip tabletten okumak çok daha rahat ve ucuz oluyor.

Ben kağıt seviyorum, ondan dolayı renkli yazıcı aldım 

O kadar textbook kullanır mısın bilmem. Ben dönem 3 oldum slayttan başka bir şey çalışmuyorum pek. Çevremdeki çoğu kişi de öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkKnight012

Kanka akdenizde tablet kullanan var mı? Hocalar slaytları dersten önce wp grubu gibi bir yere atıyorlar mı? atmıyorlarsa pek bi anlamı kalmaz zaten tablet almanın.

Vardır mutlaka, benim çevremde ipad i olan da var ama ders için kullandıklarını pek görmedim.

Sınıf temsilcileri slaytları topluyor genelde,

Eski yılların drive linkleri var işini görür.

Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

usmle çalışıyorum hocam first aid ve kaplan kitapları 4000 tl tutuyor pdf ise bedava :D

• Ben kitapları, slaytları vs tablete indirip kullanırım diye düşünüyorum. 2.el ipad air 3 aldım, almayı düşünen varsa gayet iyi tavsiye ederim. Dolap, sahibinden gibi uygulamalara bakabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgms2

usmle çalışıyorum hocam first aid ve kaplan kitapları 4000 tl tutuyor pdf ise bedava :D

Ya bana hitap etmiyor, ekrana bakınca derse odaklanamıyorum.

Aynı kitapları libgen den çekip ben de indirdim ama renkli çıkarttım evde işte. Spiral de taktım baya güzel oldu

knk bu dediğin renkli çekip spiralleme işini kampüsteki kırtasiyeler de yapıyor değil mi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.