Şimdi Ara

TMDE İLK BİN KAÇ PUAN OLUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler puanza puanına göre tm1 509 tm3 501 dolaylarında kalıyor ilk binde kalır mıyım?

• üstüne 50k ekle bekle olum 509 puan yapmıssın onuda düşünebil bi zahmet kaçtasın :D
  • kolombiya K kullanıcısına yanıt
    ne alakası var kardeşim istediğim bölüm 1.5k gelip gelmemesi sınırda fikir soruyoruz allah allah yav :D
  • Hocam inşallah olur benim de 505-508 gösteriyor sırasıyla parlak bir gelecek ve puanza da ama ben Koç ile Boun arasında kaldım umarım hakkımızda hepimizin hayırlısı olur. 18 Temmuza kadar beklemekten başka bir çaremiz maalesef yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben boğaziçi yazcam hocam
  • politikadam kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serenatay -- 17 Haziran 2017; 16:17:7 >
  • serenatay S kullanıcısına yanıt
    tabii ki boğaziçi o sosyal çevreyi bir daha bulamazsın baban iyi yapıyor :D
  • sofistikeadam kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum artık 😁😁 gerçi ben de istiyorum yalan yok istenmez mi Boğaziçi taş olursun taş 🙈 Seneye orada olurum inşallah bi terslik falan olmazsa ,aynı bölümde okuruz belki 😀

hangi bölümü yazcaksın :D
    Yukarıdan aşağı işletme iktisat uluslararası ilişkiler psikoloji yazarım herhalde boundan geri kalanda be yazarım bilmiyorum hala 🙃🙄 Koç Galatasaray falan yazarım herhalde

boün uluslararasına düşerse bahtın görüşürüz istediğin gibi olur inş :D
    İnşallah senin de istediğin gibi olur 18 i olsa belli olur zaten nereye düşeceğimiz ama vakit bir türlü geçmek bilmiyor Hakkı'mızda hayırlısı olsun bu saatten sonra yapacak bir şey kalmadı

• beyler benim puanlarda sırasıyla 501 503 507 gelirmi sizce ekonomi veya siyaset istiyorum
    ygs sıralaman kaçtı?
  • kafalarkarışık K kullanıcısına yanıt
    26k
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.