Şimdi Ara

Toshiba ' nın Garanti Anlayışı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • toshiba a-350 22Z model 6 aylık notebookumu ekran kartı problemi ile TOSHİBA Karadeniz Bölge Sorumlu Bayii (SAMSUN) a götürdüm.

Problem gayet açıktı ekran kartı bozuktu,o günün akşamına yeni ekran kartı istendi İstanbul'dan..Ve bana 1 hafta ile 10 gün arasında parça geldiği gün bilgisayarımı teslim edebileceklerini söylediler.15 gün oldu dayan az kaldı geldi gelecek diyerek 1 hafta kadar daha oyaladılar ve sonrada oyalama bahaneleri '30 günü aşınca değişim talebi ' yapabileceğim söylenerek bekletildim.

30. gün bilgisayarının ekran kartı geldi gelip alabilirsin bilgisayarını kusura bakmayın bizim elimizde değil elinizdeki alet 'satellite' olduğu için fazla önemsemiyorlar 'Tecra veya Qosmio' olsa idi bu kadar bekletemezlerdi yapacak bişeyimi yok biz müşterinin yanındayız sloganları ile gayet güzel çıktım oradan lanet ederek Toshibaya..!

Eve gelince bir de ne göreyim Hitachi marka 320 gb HDD yerine Fujitsu 320 gb Hdd takmışlar ve çalışırken tıkır tıkır ses yapıyor.Fazla bilgisayardan anlamadığım için bunu fark ettim fakat sadece bununla kalmadığına eminim.. Ayrıca bilgisayarımı Ankara daki toshiba yetkili servisine götürerek şikayetimi bildireceğim ve sizede buradan bilgi vereceğim. Ama marka kalitesi için Toshiba bilgisayar alacaklara söylüyorum yok ben Toshiba aldım garantide mağdur etmezler gerekirse değiştirirler diye almayı düşünüyorsanız Sony alın ama Toshiba sakın almayın..

• Ankara'ya değil ürünü servise verdiğiniz ve aldığınız Samsun servisine götürün.Durumu izah edin ve yeni ürün talebinde bulunun.
    Büyük ihtimal ürünü değiştiremeyeceklerini söyleyeceklerdir.
    Sonra durumu Ankara'daki yetkili servise bildirin.Değişim isteyin.Onlarda değişimin olamayacağını söyleyecektir büyük ihtimal.
    Tüketici Hakları Mahkemesine giderek hakkınızı arayın.

Ayrıca forum kuralları dahilinde mesajınızın son kısmını değiştirirseniz konunuz kapanmaz.
    Hatırladığım kadarı ile bu tarz şeyler yazmak konunun kapanmasına neden oluyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.