Şimdi Ara

TTNET fiber'den 4mbit upload veren başka bir ISS'ye geçeceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evime FTTB/T11 türü fiber internet geliyor, yani fiber kutusu binada, dairelere dağıtılıyor. İnternet değerlerim gayet muhteşem resimde görebileceğiniz gibi:

TTNET fiber'den 4mbit upload veren başka bir ISS'ye geçeceğim

Ben bütün cayma bedellerini göze aldım ne yazık ki. TTnet ile upload hızı konusunda çok kavga ettik ama hiçbir sonuç alamadım, adamlar 2mbit upload diyor daha da başka bir şey demiyor. Rakip bütün firmalar 4mbit veriyor. Benim sorum şu, aynı değerleri başka bir ISS'ten alabilecek miyim? Yoksa TTNET kutudaki bu değerlere sahip portları kendine mi ayırıyor? İkinci sorum ise hangi ISS'ye geçmem gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bratishka -- 22 Ocak 2018; 17:40:43 >

• Türk telekom fttb altyapısını genellikle diğer iss'lerle paylaşıma açmıyor. Paylaşıma açtığını bildiğim bir tek netspeed var:
    https://www.netspeed.com.tr/fiber-tarifeler/

Ondan da iki paket var, 58 tl olan akn sonrası upload 2 mbps'e düşüyor. 99 tl olanda düşmüyor. Daha önce daire içine kadar türk telekom fiber kablo gelen binada netspeedden hizmet alabilen vardı ama t11 ile duymadım. Arayıp sorun bakalım hizmet verebilecekler mi, hangi tarifeleri verebilecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 22 Ocak 2018; 17:52:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dsmart net kullanıyorum 4 megabit upload veriyorlar konuşun özellike iptal birimine bağlayın beni de onlar 1. derece yetkili derdini anlat istediğini verirler ben kullanıyorum şu an memnunum
  • netspeed e bak taahhüt yok olmadı iptal edersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.