Şimdi Ara

TTNET'in yaptigi sacmalık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son günlerde internet hızım gerçekten çok kötü. Ne bilgisayardan bir işlem yapabiliyorum , nede konsolumda dogru dürüst multiplayer oyun oyniyabiliyorum.

Bugün TTnet'in internet hizini olcmek icin sitesine girdigimde sok oldum.

İndirme hizi: 0.90'larda upload hizi ise 0.41 lerde oysaki bugün faturaya baktigimda

ERİŞİM ŞEKLİ: ADSL
    ERİŞİM TARİFE TİPİ: NETLİMİTSİZ
    ERİŞİM HIZI: 8 Mbps'a kadar

yazıyor ama son 10 gündür acayip şekilde yavaşlama var bilgisayarda ,ne tür dns şifresi denediysemde düzelmedi. NaSIL çözebiliriz? bu sorunu bilgisi olanlar bilgilerini paylaşırsa çok güzel olur.

• "Aylık download (indirme) miktarı 25 GB'yi (NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacaktır." (TTNET)

Aynı paketle 100GB yi geçiyorum sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickman -- 3 Eylül 2011; 18:35:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquen

"Aylık download (indirme) miktarı 25 GB'yi (NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacaktır." (TTNET)

Hocam peki ne zaman normal haline döner ? Bunun içinde belirli bir süre var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: joelito777

quote:

"Aylık download (indirme) miktarı 25 GB'yi (NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacaktır." (TTNET)

Her ay 25GB indirmeden sonra 1 Mbps'ye düşücek her ay sıfırlanıcak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joelito777

quote:

Her ay 25GB indirmeden sonra 1 Mbps'ye düşücek her ay sıfırlanıcak.

25 Gb'ye ulasacak kadar ( oyun , müzik , v.s ) indirdiğimi sanmiyorum hani konsola ara sira demo, yada oyunlarla ilgili pack satin aldigim oluyor ama indirilenler listesine baksam toplami 10 Gb'yi tutmaz . Herneyse katlanacağiz artik

Zaman ayirip Cevapladiğn için teşekkür ederiim.

• ne ara 56 lira oldu bu?
  • 8 bm e kadardır dostum. adil kotaya ugramamıs olsan bile hızın 1 mb olabilir 1-8 aralıgında (1-8 dahil) hız alacagının taahhüdü var. sana 8 mb hız demiyor. o tarife 109 tl. 54,90 a 1-8 arası. 8 alan da var 9 alan bile var santral tanımlaması 8 alsın diye 9mb küsür veriliyor adama 8 i de geçiyor. çok durum ile karsılasıyoruz. hattın desteklemiyor da olabilir. ya da 25gb adil kotaya ugramış da olablirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teardrops

ne ara 56 lira oldu bu?

1 ocak 2011

1limitsiz 45,31 --->49
    netlimitsiz 49,00 --->54,90
  • quote:

Orijinalden alıntı: immeLmann

quote:

ne ara 56 lira oldu bu?

1 ocak 2011

1limitsiz 45,31 --->49

Bu paket iyi gibi. Hali hazırda henüz bir saçmalık yapmadı.

16 Mbit ADSL2+ netlimitsiz 59 Lira

50 GB adil kullanım kotası var. (Kotayı geçince yine 1 mbit e düşüyor. )

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

quote:

Orijinalden alıntı: immeLmann

quote:

ne ara 56 lira oldu bu?

1 ocak 2011

1limitsiz 45,31 --->49

Bu paket iyi gibi. Hali hazırda henüz bir saçmalık yapmadı.

16 Mbit ADSL2+ netlimitsiz 59 Lira

50 GB adil kullanım kotası var. (Kotayı geçince yine 1 mbit e düşüyor. )

hız düşümü olmaz ise 109 tl veren adamın ne suçu var? tmm pahalı olduğu konusunda hem fikiriz fakat uygulama bu yönde. zorla satmıyor adamlar. paket bu isteyen alsın isteyen almasın hesabı.. kampanya var mesela 2 yıl sözleşme yap 12 ay 39 tl öde 55 yerine.. uygun olabilir taahhütsüz aboneler için. TTnet kazıkçı v.s diyor millet fakat diğer iss lerde karşılarında muhatap bile bulamıyorlar.. işin ayrı boyutu..

• Ben 25GB yi katlarıyla geçiyorum hiçbir zaman düşmedi bence oradaki hatlar zayıf.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.