Şimdi Ara

ttnet mi fiber mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet le sözleşmem 2 haftaya bitiyor.20 mbit fiber internete geçeyim mi sizce yoksa ttnetle devam mı etmeliyimçHerhengi bir sorun yaşar mıyım merak ettim ?

• 20 megabit fiber varmı ne kadar ücreti ?
  • 20 megabit fiber superonline da var.Kampanyalıymış şimdi 49 lira ama 50 gb dan sonra hız düşüyor
  • haa bende ttnet 20 mb anladım eğer superonline varsa düşünme derim
  • superonline iyidir
  • Her zaman Superonline iyidir. TTNet ile saç baş yolmaktansa fibere geç rahat et ama TT fiber olmasın.
  • 50gb sınır olsa bile süperonline daha iyi bizim burda olsa dusunmeden gecerim. Ttnet ile uğraşmaya değmez. Kaliteden yoksunlar.
  • bu soruya bir yıl öncesine kadar süperonline derdim ama ttnet akıllanmaya başladı(yada ben şanslıyım).
  • superonline da akk olmasa superonline derdim ttnet de bu olay sozde oldugu icin ttnet
  • superonline da akk olmasa superonline derdim ttnet de bu olay sozde oldugu icin ttnet
  • Upload ile işin yoksa.TTNET VDSL alt yapısıda kaliteli ise şuan için TTNET VDSL...Sözde olan bir AKN uylaması var...
  • ben ttnet kullanıcısyım adil kotayı 6gb ta düşürmüşler ve 8mb diyorlar ama 3 mb gözüküyor bir dosya indirirken çok agır iniyor.uydunet nasıl sizce kadıköy çevresinde oturup kullanan bir arkadaş varmı? tavsiye edermisiniz yoksa hiç geçmim mi yada superonline tavsiye edermisiniz?
  • soruya gel :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.