Şimdi Ara

TÜM AMD KULLANICILARI BURAYA NEDEN AMD KULLANDIĞIMIZI İNTELCİ ARKADAŞLARA ANLATALIM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
4.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence AMD nin tek katkısı rekabeti getirmek ve alternatif oluşturmak olmuştur

quote:

Orjinalden alıntı: StummScream

amd +3700 um darbogaz yapiyor ati 2600xt ddr4 ume

ohoo o bişeymi benim eski x2 4000 ati 3870 e darboğaz yapıyordu ta690 çipsetle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 14 Ocak 2009; 5:41:15 >

• Alma sebebim aynı performansı veren intel işlemci aldığım AMD işlemciden 2 kat daha pahalı olmasıydı....

İşlemcim 4000x2 2.09 ghz( brisbane çekirdek)

Aldığım fiyatıda söliyim 69 $....
    (1.5 yıl önce)
    Ekran kartım hd2600xt gddr4 150 $
    (1.5 yıl önce)
    anakartım da 75 $ a geldi ve ben 1.5 yıl önce fiyat performans olarak beni everestlere çıkaran firmaya teşekkürlerimi bir borç bilirim...

Ayrıyeten firmanın duruşu ve pozisyonu bana her zaman sıcak bizlerden biri gibi gelir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: İnkluzyonCisimciği

Alma sebebim aynı performansı veren intel işlemci aldığım AMD işlemciden 2 kat daha pahalı olmasıydı....

(1.5 yıl önce)
    (1.5 yıl önce)
    anakartım da 75 $ a geldi ve ben 1.5 yıl önce fiyat performans olarak beni everestlere çıkaran firmaya teşekkürlerimi bir borç bilirim...

Ayrıyeten firmanın duruşu ve pozisyonu bana her zaman sıcak bizlerden biri gibi gelir...

2 kat pahalıymış ,iyice abartıyorsunuz.Utanmasanız 5 KAT pahalı diyeceksiniz.

• uucuz oldugu icin
  • quote:

Alma sebebim aynı performansı veren intel işlemci aldığım AMD işlemciden 2 kat daha pahalı olmasıydı....

(1.5 yıl önce)
    (1.5 yıl önce)

sen o sisteme 400 ytl verip bi ati 3870 taksan bak nasıl beddua ediyordun

• quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

(1.5 yıl önce)
    (1.5 yıl önce)

2 kat pahalıymış ,iyice abartıyorsunuz.Utanmasanız 5 KAT pahalı diyeceksiniz.

evet 2 kat pahalıydı... 130 $ civarıydı....

Bir yerimden uydurmuyorum arkadaşım..Burda intel i kötülediğimde yok..

Şu an olsa intel tercihim olurdu ama 1.5 yıl önce olan şartlar bu... yorum yaparken alıntı yaptığımız mesajları daha iyi okuyalım ( 1.5 yıl önce aldım ilavesini görmediğin için bu yorumu yaptığını varsayıyorum)

• quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

uucuz oldugu icin

Bu durum bile intelci arkadaşlara dokunuyor galiba çaktırmayın ama
  • Ben AMD kullanıyorumda ne oluyo masaüstündede laptoptada AMD işlemci var masaüstü ısına ısına yandı en sonunda laptopta 1 saat kullan ısınmaya başlıyo oda gider yakında bir daha AMD ye tövbe desemde gene gidip alıyorum mal gibi
  • Bende masaüstü bilgisayarımda AMD kullanıyorum cidden çok memnunum .. Ama laptop kullanıcıları amd yi nedense kötülüyor herkes tutturmuş ısınıyor die (: Laptop alacam ama AMD mi yoksa Intel mi olacak hala karar veremedim
  • Neden bir ürünü almadan önce ürünle ilgili sorunlar ve yaşanan sıkıntılar kesinlikle bir taraflarda yazılmış,çizilmiştir alınan her ürün sorunsuz 4*4 lük değildir unutmayın
  • Vallahi fiyatı ve 45watt çekmesi nedeniyle AMD 5200 Energy Different modelini almıştım. Ama pekde memlun değilim. Anakart da AMD tabanlı olduğu için yeni işlemcimide AMD aldım. 7750 Black Edition. Bunda birazdaha iyi ama kendime bir söz verdim. Yeter ATI ve AMD'den çektiğim. Ne Driver'i driver. Ne önbelleği önbellek. 512 KB ön bellek mi olur? Birdaha Nvidia + Intel alacağım.
  • Amd diyorum başka bişey demiyorum arkadaşlar ilk makinemde amd idi askerden hemen geldikten sonrada bilgisayar toplamak için mağazaya gittiğimde amd modelleri arasında seçim yaptım intel aklıma bile gelmedi Advanced Micro Devices diyorum başkada demiyorum. Soğutma problemi var diyen arkadaşlarda aradaki fiyat farkıyla iyi bi fan alırlarsa ben inanıyorumki dahada memnun olacaklar laptop olayını bilemiyorum ama masaüstünde amd intel'i olan arkadaslarım benden daha cok sorun yasıyorlar o yüzden çoğu amd'ye geçti bence doğru seçim amd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sccwestside -- 16 Nisan 2009; 14:34:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: termo6556

ben aldım öyle denk geldi. adı hoşuma gitti. amd turion X2 TL-50 1.6 GHZ bunu kullanıyorum. intelden pek bir farkı yok

o kullandığınız işlemci çok iyi bende kullanmıştım laptopta
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.