Şimdi Ara

Turkcell'e ne oldu ya?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim hatta mi bi problem var anlamadim? ne online islem merkezine girebiliyorum, ne de gencken yapilacak 100 seye yazabiliyorum. sistem kafayi yemis sanirim. sizde de ayni problem var mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: aband0ned

arkadaslar,
    benim hatta mi bi problem var anlamadim? ne online islem merkezine girebiliyorum, ne de gencken yapilacak 100 seye yazabiliyorum. sistem kafayi yemis sanirim. sizde de ayni problem var mi??

arkadaşım sanırım turkcellde geçici problem oluşmuş. bende senin konu mesajın üstüne oim gireyim dedim. işleminizi şimdi gerçekleştiremiyoruz uyarısı ve çıkış linki verdi. kısa sürede düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 13 Aralık 2009; 2:29:12 >
  • benimkide sapıttı:=)
  • 1 bucuk saat oldu, hala problem devam ediyor... musteri hizmetlerini arasak mi
  • arkadaşlar bende oim giremiyorum..tel numaramı ve şifremi giriyorum turkcel internet paketi reklamı cıkıyooo neden kaynaklanıyo olabir acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilrmi?
  • ben girdim yeni çıktm.
  • Bende bugün hiç problem çıkmadı.Mesajlarınızın üzerine test amaçlı olarak az önce tekrar denedim girdim ve çıktım.Problem yok.Anlık olarak böyle şeyler olabilir.Takmayın kafaya
  • uzun zamandır boyle bende 1 hafta kadar olmuştur
  • Problem yaşıyorsanız bilgisayardan cookieleri temizleyin öyle deneyin.
  • FİREFOX KULLANANLAR.
    ARAÇLAR/YAKIN GEÇMİŞİ TEMZİLE/HERŞEY SECENEĞİ İLE...
  • tamam oldu arkadaşlar yardımlarınız için teşekkur ederim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aband0ned

arkadaslar,

hocam konu harici bana pm atmışsınız size pm atamadım. pm almak istemiyor vs diye cevap geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.