Şimdi Ara

Türknet Vdsl Modem Buluşmuyor Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 05.11.2020 tarihinde türknet'e abone oldum . Alt yapımın 70 megabite kadar VDSL desteklemesine rağmen 10 megabit hız alıyorum. Modem arayuzunden baktığım zaman dsl modulasyon türü ADSL olarak gözüküyor . Teknik bilgilere bakıyorum vdsl modem buluşmuyor diyor. Modeme reset attım, tekrar kurdum, güncelledim hala aynı hız aynı bağlantı ilk günden beri böyle. Türknet 35 mbps VDSL olan paketimi ADSL olarak tanımlamış. 05.11.2020 tarihinden beri destek kaydı açtım 9 gün oldu sorunu defalarca dile getirdim sürekli aynı cevap ekip gelicek , ekip geldi, ekip baktı, ekipten bilgi aldım, sürekli bi oyalama durumu sözkonusu . Burdan sesleniyorum sayın yetkililer bu sorun ne zaman çözüme kavuşacak ?

Destek no:38072003

• Merhaba, hattınız şu anda online ama sistemde DSL ışığınız yanmıyor. Atlak bağlantı sorunu olabilir, teknik ekibimize bilgi veriyorum kontrol ederek size dönüş yapacaklar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Çok memnun olurum ilgilenirseniz. Gelişme olursa konuya yazıcam teşekkür ederim.

• Zyzz89 Z kullanıcısına yanıt
    Port sorununun düzeltilmesi için ekiplere bilgi verdik. Gelişmeleri paylaşacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Gelen giden yok son durum nedir ?

Merhaba, ekiplerden bilgi bekliyoruz. Ekipler dönüş yaptığında gelişmeleri paylaşacağız.
  • Sorunum çözülmüştür teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim. Keyifli kullanımlar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.