Şimdi Ara

Turktelekom eskisi gibi mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Avea zamanında kullanmıştım. Altyapı eskiye göre iyi mi ?

• Buda soru mu.

Best mobile operator ever.

Artık illa ki daha fazla yerde çekip daha yüksek hızlar sunuyordur. Her geçen gün de bu artar.

Fakat sistemleri ve işleyişi bela okuyasıca.
  • Aynı sayılır yani 30,40 lira fazla verin vodafone yada turkcell geçin
  • Eskisi gibi kötü değil. Örnek Samsun merkezde olduğum halde turkcell pek çekmiyor 2 diş gibi ama Türk Telekom full çekiyor daha degisigi yazlik köylük yerde orada da turkcell orta cekerken bu full çekiyor. O yüzden cok memnunum
  • Turkcell-Türk Telekom-Vodafone bendeki kullanım deneyimine göre. Bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
  • Turkcell > Turk Telekom > Vodafone

• Eski halinden eser yok. Şu şartlarda en fiyat/performans operatör. Turkcell'in sinyal vermeye üşendiği yerde Turk Telekom 4G taş gibi 200-300Mbit verdiği de oluyor. Bana kalırsa şehir içi Turk Telekom kullanın ve burdaki funboyları aldırmayın.
    Turkcell kalite diyenlerin ağzına kürekle vurasım geliyor. Kalite kalite ama kalite ayağına götürüyor milletin cüzdanını. Örnek verirsem o övülen kalitecell benim evimde 3G/4G full çekiyor ama 3G/4G çekim ile kalmıyor internet hızı da önemli,hız olarak 3G de 4G de şuan 0-1Mbit arası gidip geliyor. Zahmet edip bir baz istasyonu kurmamışlar koca mahalleye. Ama Turk Telekom mahalleyi kapsamış. Şuan evde Turk Telekom 3G/4G full çekiyor.
    3G;10-20Mbit.
    4G;20-80Mbit.
    Akıcı bir şekilde internette sörf yapabiliyorum. Yani özet ile Turk Telekom diyorum. Hele hele Vodafone'a karşı TT karşılaştırmak GSM sektörüne hakarettir. Ha isterseniz Turkcell de kullanırsınız ben zenginim paraya önem vermem,az olsun öz olsun derseniz buyrun kullanın.

• onu bunu bilmem ben telekomcuyum arkadaş. fiyatları turkcell ile aynı olsa da
  • Sen eskisi gibi misin?

• ben sana turkcell fanboyusun demem,fanboyun ömrü kısa maaşı az olur...

"ramiz dayı"
  • Cayma bedelim olmasa turktelekom deneyecektim ama cayma bedeli cok
    Turktelekom eskisi gibi mi ?
  • t3ntativ3 kullanıcısına yanıt

Boşyere bize destan yazdırdın hocam.

İnşallah birgün TT geçerek değerli hissedeceksin.

Hayırlı geceler dilerim.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt

Taahhut bitsin gecicem :)

• Sirket hatlari turk telekom yapti 3 gun sonra herkes isyan etti boyle hat mi olur diye sonra yaklasik iki kat fiyata turkcelle gectik yeniden. Bir sey fiyat olarak digerlerinden yuksekse mutlaka bir sebebi vardir.
  • Suan icin turkcell turk telekom vodafone evimde en iyi ceken turk telekom
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.