Şimdi Ara

ULUDAĞ TIP FAKULTESINDE INGILIZCE HAZIRLIK ZORUNLU MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR ACIL YARDIMINIZ LAZIM YA. GERCEKTEN KAFAM SUAN ALLAK BULLAK OSYMDEN TERCIH YAPARKEN VERDIGI BKNZLARI OKUDUMDA ŞÖYLE BI MADDE GECIYO

Bk. 21Bir yıl süreli zorunlu İngilizce Hazırlık Programı uygulanır, programın sonunda İngilizce yeterlik sınavını başaranların doğrudan birinci sınıfa kayıtları yapılır. İngilizce Hazırlık Sınıfı, öğretim süresi sütununda gösterilen yıllara dahil değildir. Üniversitece kabul edilen; a) Ulusal ve/veya Uluslararası yabancı dil sınavlarının birinden yine üniversitece belirlenen düzeyde başarılı olduğunu belgeleyen, b) Üniversitece öğretim yılı başında yapılacak İngilizce yeterlik sınavında başarılı olanlar doğrudan birinci sınıfa alınırlar. Öğrencilere, "Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik" hükümleri uygulanır.

Bk. 112Bu programın İngilizce Hazırlık Eğitimi Uludağ Üniversitesi Ali Osman Sönmez Kampusunda (Bursa) Yabancı Diller Yüksekokulunda verilecektir.

ŞU 2 MADDEYI OKUDUMDA KORKTUM. 7 YIL MI OLMUS OLUCAK YANI? ATLAMA IMKANI OLMUYO MU

• Sinavi gecersen olmuyo heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim abim suan uludagda 6. Sinif hazirlik okumadi bi sinav yapmislardi sinavi kazandi direk tıp 1 den başladı. 5 sene önce gerci bu dedigim, sistem degismiste olabillir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.