Şimdi Ara

üniler nasıl öğrenci seçiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi haftaya tercihimizi yapacaz sonra beklicez ki hangisi bizi seçti, şimdi biz sıralıyoruz tercih listesine istediğimiz ünileri peki bu seçme işi nasıl oluyor ???sırayla o almazsa öbürüne falan mı geçiyor?? hiç anlamıyorum bilen arkadaş var mı ayrıntılı anlatsa :)

• aynen oyle tercihlerini siralarsin ilk birinci yaptigin tercihe bakilir okula giremessen 2-3-4-5 boyle sirasiyla bakilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmetFaruk2 A kullanıcısına yanıt
    hmmm anladım hocam peki en çok istediğini mi üste yazarsın en yükseği mi
  • Matmazell kullanıcısına yanıt
    tabikide en çok istediğini tabi çokta düşük puanlı yerleri bire yazma mesela söyle söyleyim x üniversitesi senin sevdiğin yer 320 ile almış y üniversitesini sevmediğin bir yer 330 ile almış o zaman x üniversitesini önce yazabilirsin
  • AhmetFaruk2 A kullanıcısına yanıt
    anladım hocam çok saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matmazell -- 2 Temmuz 2015; 16:40:36 >
  • Sınav birincisinden başlayarak sınav sonuncusuna doğru tercihlere bakıp yerleştirir sistem. Sınav birincisi ilk yazdığına girer, örnek olarak sınav 4000.sinin 1. tercihi dolmuşsa, 2.si de dolmuşsa sistem 3.ye bakar. Dolmamışsa 4000.yi oraya yerleştirir. Yavaş yavaş sonuncuya kadar devam eder bu.
  • Aynen. Aşağı yazman şansını düşürmez. Aenş yerleştirmeden alttakine geçmez :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.