Şimdi Ara

unlock yaklasti nedenmi 03.10.01

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • musclenerd yatigi aciklamada ipad 2 unlock ettigini acikladi ve goruntu paylasti su an i4 calismadigini soylesede ayni kodla yazilan bu basebandlar bakimindan en kotu ihtimal baseband dusurme yapilabilir onemli bi gelisme

• quote:

Orijinalden alıntı: sedxfer

musclenerd yatigi aciklamada ipad 2 unlock ettigini acikladi ve goruntu paylasti su an i4 calismadigini soylesede ayni kodla yazilan bu basebandlar bakimindan en kotu ihtimal baseband dusurme yapilabilir onemli bi gelisme

hangi mesajında söylemiş ? ben göremedim de
  • Her mesaja konu açmayın artık !
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

quote:

musclenerd yatigi aciklamada ipad 2 unlock ettigini acikladi ve goruntu paylasti su an i4 calismadigini soylesede ayni kodla yazilan bu basebandlar bakimindan en kotu ihtimal baseband dusurme yapilabilir onemli bi gelisme

hangi mesajında söylemiş ? ben göremedim de
    bak resim paylastim bakarsan orda gorebilirsin ipad 2 kirilmis
  • quote:

Alıntıları Göster
    arkadasim kusura bakma haklisin evet ama onemli bi konu olunca paylastim istenmezse yada merak edilmiyorsa kapatilabilir tekrar kusura bkmayin
  • quote:

iyi de kardeşim en ufak bir hareketlilikte konu açılmaz. unlock ile ilgili bir sürü konu var neden orada daha aktif yerde paylaşmıyorsun burada kirlilik yapıyorsun

kızmıyoruz sana yanlış anlama ama biraz araştırmacı olalım lütfen

kuş uçsa "aha unlock çıktı mı acaba lan ?" diye paniğe kapılıyor sonra yerimize oturuyoruz zaten millet gergin

unlock çıkmadan lütfen çeşitli yorumlar yapmayalım "yok ya çıkmaz bu unlock" " satın telefonlarınızı nasıl olsa çıkmayacak" gibisinden sözler vs.

hiç hoş değil. satın diyorsunuz da kim alacak bunları ? kilitli haliyle ?
  • quote:

quote:

iyi de kardeşim en ufak bir hareketlilikte konu açılmaz. unlock ile ilgili bir sürü konu var neden orada daha aktif yerde paylaşmıyorsun burada kirlilik yapıyorsun

kuş uçsa "aha unlock çıktı mı acaba lan ?" diye paniğe kapılıyor sonra yerimize oturuyoruz zaten millet gergin

unlock çıkmadan lütfen çeşitli yorumlar yapmayalım "yok ya çıkmaz bu unlock" " satın telefonlarınızı nasıl olsa çıkmayacak" gibisinden sözler vs.

Alıntıları Göster
    iPad2 unlock ettim demedi, ipad 2 fabrikadan unlock olarak çıktığını onayladı. Yani kırılan bişey yok zaten unlock doğuştan iPad

• quote:

iPad 2 Sim kilitli değil ki zaten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtual

quote:

iPad 2 Sim kilitli değil ki zaten?
    peki madem dediginiz gibi ekranda neden terminal baglanti var piskopatmi bu eleman
  • quote:

peki madem dediginiz gibi ekranda neden terminal baglanti var piskopatmi bu eleman

iSSH sadece iPhonenin sistemine girmek için kullandığı ne malum adamın vps veya dedicated sunucusu olamaz mı.
  • quote:

Alıntıları Göster
    su aktif olan unlock konusu kitlendi bu yuzden konu acmak zorunda kaldim
  • quote:

su aktif olan unlock konusu kitlendi bu yuzden konu acmak zorunda kaldim

Alıntıları Göster
    biraz dikkatli incelerseniz eleman kod paylasiyor att kilitli abd ipad diyor bunlari sanirim fanatazi amacli yapti ama fabrika simlocksa dogru diyosunuz beyler o zaman
  • quote:

biraz dikkatli incelerseniz eleman kod paylasiyor att kilitli abd ipad diyor bunlari sanirim fanatazi amacli yapti ama fabrika simlocksa dogru diyosunuz beyler o zaman

Alıntıları Göster
    size kotu bi haberim var arkadaslar.amerikadan alinmis sim kilitli telefonlar asla kirilamiyacak haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: feryil

size kotu bi haberim var arkadaslar.amerikadan alinmis sim kilitli telefonlar asla kirilamiyacak haberiniz olsun

Alıntıları Göster
    @musclenerd
    Confirming iPad2 is carrier unlocked:http://is.gd/PAwtPX (same BB as iPhone...unlock status is in per-device "seczone")
    siz nerden cikardiniz acaba o yorumu evet kardes ne demek istedigini anladim konu kilitlenebilir ozur dilerim gercekten haklisiniz
    \\size kotu bi haberim var arkadaslar.amerikadan alinmis sim kilitli telefonlar asla kirilamiyacak haberiniz olsun \\
    bravooo

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ipad2 4.3 kırılmıs..ıkı yazılımda esdeger yazılımlar algorıtmaları aynı..cok ıy ıbır haber bu..henuz unlock yok ama kırıldıhaberlerı dunya forumlarınada dustu..ip4 içinde gelecek olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: haades

ipad2 4.3 kırılmıs..ıkı yazılımda esdeger yazılımlar algorıtmaları aynı..cok ıy ıbır haber bu..henuz unlock yok ama kırıldıhaberlerı dunya forumlarınada dustu..ip4 içinde gelecek olsa gerek

Alıntıları Göster
    aynen kardesim ayni alogoritmayla yazildigi icin herkes buyuk bi heyecan icinde ama musclenerd su yok dedi bir sey oda kesin bi ifade i4 yok su an dedi
  • quote:

aynen kardesim ayni alogoritmayla yazildigi icin herkes buyuk bi heyecan icinde ama musclenerd su yok dedi bir sey oda kesin bi ifade i4 yok su an dedi

Alıntıları Göster
    MuscleNerdMuscleNerd

The iPad2 unlock status was completely expected, just confirming it for those who want to use T-Mobile instead of AT&T. Doesn't apply to i4

• quote:

MuscleNerdMuscleNerd

The iPad2 unlock status was completely expected, just confirming it for those who want to use T-Mobile instead of AT&T. Doesn't apply to i4

Alıntıları Göster
    ipad2 yi 1 saatte kiran adam iphone u 6 ayda kiramiyor cok ilginc cok

• quote:

MuscleNerdMuscleNerd

Alıntıları Göster
    rus ve cın forumlarını takıp dıyorum..ısrarla ugras verıyorlar..cok ıyı hackerlerın paylasımları var resmen savas acmıs durumdalar..devteam e kımse guvenmıyor ve apple ın bazı aıckları servıs etmelerıyle yayın yaptıklarını ıddıa edıyorlar..devteamın appleden bagımsız hareket etmemesı ıcın cıddı bır sekılde beslendıklerını belırtıyorlar..ancak android dunyasında cok hızlı bır gelısme olması ve kullanıcı sayısının itunes uyelerını gecmesı apple a rahatsızlık verıdgı belırtılıyor..buyuzden mutlaka servıs etmesı ıcın devteame yakın zamanda bırseyler verecek ve onlarda yayınlayacak..gehotun kolunu kırmıs durumda apple suan hakkında tazmınat davası acmıs durumda buyuzden ugrasmıyor belkıde bırseyler bulmustur ancak yayınlamıyor yazıları var..devteame baglı kalmanın anlamı yok dogu blogu ulkelerde cılgın bır yarıs var ve emınımkı kırılamayan yazılım yoktur ve yakın zamanda farklı metodlarla cıkacaktır..kımsenın fıkırlerıne yon vermek ıstemem bend ebekleyenlerdenım bekleyın yada beklemeyın tercıh sızlere kalmıs ancak cıhazını yok pahasına satmayın..çöpmüş gıbı duusunun ama gene satmayın ..butun dunyanın bukadar uzerınde durdugu bırseyın cozulmemesı ımkansız..kırılmasa bıle kullanıcı sayısını arttırmak ıcın belı rbır sure sonra apple farklı bır yoldan servıs edecek unlocku..

• quote:

MuscleNerdMuscleNerd

Alıntıları Göster
    en son dediğine göre evet öyle bi durum var,ayrica ipad2 ler simkilitli,bizim kasli öküzün dediğne göre ipad2 yi kirmis , e mantiken i4 ile ipad baseband mantığı da aynı ama nedense i4 olmuyomus bak sen...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.