Şimdi Ara

varmı benim kadar cok asık olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • varmı benim kadar cok asık olan arkadaslar,omrumun tamamını herguzele asık olarak gecirdim,ama tek kisiyle cıktım,CUNKU anladımki ben platonik aska asıgım,istedigimi alamamaya asıgım. sevdigimin uzakta olmasına asıgım,varmı platonik takılmayı seven varmı isteyip isteyip istedigi olunca mutsuz olan,varmı benim gibi MANYAK

• ben varım ben...sımdıye kadar hep sınıfın en gusel kızına asık oldum...okul yıllarım hep o kıza yakın olmak ıcın ugrasmakla gectı..sımdı gercekten asık oldum ama ne askı ya acı cekmekten baska bısı dııl buu en gusel uzaktan sevmek uzaktan sevıp yaklasamamak uzaktan sevıp yaklasamamak konusamamak ve arkadaslarından kıskanmak..yattıgında onu dusunmek,gerceklesmesı mumkun olmayan hayaller kurmak,,yarın onun ıcın okula gıttını bılerek uyumak en guseliiii
  • evet ele geçirince anlamı olmuo sahip olunca sıkılıosun
  • +1 kesinlikle
  • gercek askı bulduktan sonra platonıkten de sıkılıyosun...artık ben platonık olamıyorum..en guselı gercek askı hıc tatmadan platonık takılmak....
  • maynakmısınıs olm siz.
  • platonikten asla sıkılmam,hatta sevgilimle cıkarkende bisuru kıza platonik asık oldum,gercek ask diye bisey yok kesinlikle
  • anlasılan bi ben varım boyle,yoksa hastalık mı bendeki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.